Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

Boscarol naj preprosto spravi firmo iz države in se neha izpostavljati. Itak s tem ne doseže ničesar, razen da se državni uradniki, mediji in brezposelni socialci derejo, kake hude subvencije da je dobil. Tudi če jih je. Človek je iz tega naredil stabilen in dober biznis, ki v državno blagajno kaj prinese. Med drugim pa miljardo in pol+ TEŠ6 posluje še danes (in še dolgo bo) z letno izgubo v visšini nekaj deset mio EUR. Sam v tem primeru so pa vsi tiho, ker to je pa naše, de.

 

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

FB_IMG_1535626377062.jpg

Prosim, da se ne žali šimpanzov. Za razliko od marsikoga v DZ so prijazni in inteligentni. Hvala.

pred 1 minuto, nejc74 pravi:

2. delovna sila v Sloveniji je poceni

Verjetno mi zato ni uspelo pred časom najti skupnega imenovalca z lokalnim zaposlovalcem. Ko sem povedal kak bruto pričakujem, so začeli hiperventilirat. Zdaj pa delam za Angleže.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, nejc74 pravi:

 

Ti vrnem: ce nisi sposoben furat podjetja pejt v sluzbi, ne pa jokat o dragih delavcih.

Maš prav. Kam ti pošljem prošnjo?

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, skalar36 pravi:

Maš prav. Kam ti pošljem prošnjo?

To je leva opcija, oni živijo na marsu....

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kmet2 pravi:

To je leva opcija, oni živijo na marsu....

Če te lahko popravim, leva opijca živi... na račun delovnih ljudi... in to zelo lagodno z ogromno privilegiji.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, nejc74 pravi:

A minimalc bo dovolj?

Bo. 25 dni dopusta. Udeležba pri dobičku, regres. Pa ene 14 dni bolniške.

Aja, pa se enga froca štepnem, pa me še 1 mesec ne bo.

PS. Glede na to da je delovna sila pocen, mi pa se vsak mesec stisnes enga tarumenga v varžet. (200). 

Pridem v pinedeljek. Sam morš še povedat kam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tule714695808_ScreenShot2018-08-30at21_20_27.png.5d2dc2ee7fbe64bc3f43f3813edcf141.png

Prinesi kramp pa lopato, bova rudarila Bitcoin-e. Vse dobiš plačano, kuj ko jim bo vrednost zrasla. Kar bo zdaj, zdaj. Če ne bova pa malo hodlala vmes. Če bo kak mesec več za počakat ti bom pa kakega stotaka stisnil v roke, da ne bo deca lačna, baba pa tečna.

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdj jokcate .. to je naša, slovenska vlada, ki je bila izvoljena z glasovi ljudstva, ki so se udeležili volitev ...

matr sm brihtn ... js bi mogu bit precednik in vse ministrstva vodt  ... kr diktaturo bi meu ... :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, se vid da si se po domače usrov. Začel mešat še eno drugo temo. Lapanje. Če mi palčaš v bitkojnih pridem v soboto popoldne, v nedeljo...vsak dan. Lphk mi tud v NANO, je transakcija zastonj in takojšna. Se boš čudil kok se da z krampom pa lopato nardit. 

Pa še full bliz imam do mlina, sm bil že večkrat tm.

Je pa tko, če plačuješ po sistmu, ki si ga predlagal, je delovna sila zloo pocen.

MAUS z vsem dolžnim spoštovanjem, ampak, AMPAK. TA VLADA NI BILA IZVOLJENA. Ta vlada je na volitvah doživela poraz. Ampak bodo vseeno sestavili eno koalicijo primerno serpentinšku za na radio gaga. Satira je, da ga bodo srali za naš denar in v svojem interesu. Vsaka naslednja vlada je slabša od prejšne. Se ne spomnim vlade, ki bi delala v interes ljudi.

Preden mi spet naserješ floskulo, da nisem šel volit: Ko bo pa prva stranka predlagala obdavčitev luksuznih hiš, vil, predvsem pa luksuznih plovil,. Ter obdavčila cerkev .Bom pa šel na volitve, clo kak plakat v podporo bom naredu. Dokler bodo pa molzli Janeza, me pa ne vidjo.

Trenutno nas sistem vodi v sodobno suženjstvo. In vsake tok je treba "graščaku" pokazat, da "kmetje" tud znamo poprijet za lopate pa vile. Vsaka stvar rabi svoj "reset".

 

In tole nej grem volit. Tole bi jest šel... Gratis.

3500 evrov nadomestila mesečno za nekdanje poslance brez službe: 

https://www.24ur.com/novice/dejstva/3-500-evrov-nadomestila-mesecno-za-nekdanje-poslance-brez-sluzbe.html

Se še spomnim, ko so ljudje zbrali 25K podpisov za zmanjšanje plač poslancem in nesli v parlament. Niti odgovora ni bilo.

Predlogo že ljudje ne naredimo nič, in to dobro vedo...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, skalar36 pravi:

MAUS z vsem dolžnim spoštovanjem, ampak, AMPAK. TA VLADA NI BILA IZVOLJENA.

z vsem dolžnim spoštovanjem TA VLADA JE BILA IZVOLJENA pa kakorkoli ti to obrneš ;)

zakonita in legitimna je in lahko opravlja vse funkcije, ki jo opravlja vlada ... TO JE DEJSTVO ;)

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

z vsem dolžnim spoštovanjem TA VLADA JE BILA IZVOLJENA pa kakorkoli ti to obrneš ;)

zakonita in legitimna je in lahko opravlja vse funkcije, ki jo opravlja vlada ... TO JE DEJSTVO ;)

Bili so poraženi na volitvah. Še na nobeni tekmi ni un na 2. mestu bil zmagovalec. Seveda so si pa napisali, sami sebi, zakon, da bodo vedno, neglede na kaj, prišli po nekih mutnih poteh do ministerstev in ostalih resorjev, ki obvladujejo to državo. Isti ksihti že 25 let. Kakšen je umrl, pa Potrč je šel v penzion, ostale marijonete pa iste. Volilci so pa z neudeležbo na volitvah pokazali, da nočeji izbirat med drekom in gnojem, ker oboje smrdi.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Bili so poraženi na volitvah. Še na nobeni tekmi ni un na 2. mestu bil zmagovalec. Seveda so si pa napisali, sami sebi, zakon, da bodo vedno, neglede na kaj, prišli po nekih mutnih poteh do ministerstev in ostalih resorjev, ki obvladujejo to državo. Isti ksihti že 25 let. Kakšen je umrl, pa Potrč je šel v penzion, ostale marijonete pa iste. Volilci so pa z neudeležbo na volitvah pokazali, da nočeji izbirat med drekom in gnojem, ker oboje smrdi.

lej ... ti si napisal, da ta vlada ni bila izvoljena ... jaz pa pravim da je bila ... in to je to ... kdo bo kok pokradu in kdo ni šel volit in zakaj ni šel volit je popolnoma irelevantno ... tukaj se ne govi več o zmagovalcu posamezne stranke, niti o tem kok dobivajo poslanci za odpravnine ... vse stare stranke so v desetletjih spisale to zgodbico ... leve, sredinske in desne ...

nove obraze politikov lahko samo uvozimo iz drugih držav, ker drugih pač nimamo ... pa je to drek, gnoj ali vijolice ...

skupina teh, ki se ne morejo odločiti koga bi volili, lahko ustanovijo svojo stranko in gredo na volitve ... sj je demokracija, mar ne

Volilci so z neudeležbo tudi dobili vlado .. ne glede ali so šli ali ne ... to je vsa poanta mojega pisanja.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

lej ... ti si napisal, da ta vlada ni bila izvoljena ... jaz pa pravim da je bila ... in to je to ... kdo bo kok pokradu in kdo ni šel volit in zakaj ni šel volit je popolnoma irelevantno ... tukaj se ne govi več o zmagovalcu posamezne stranke, niti o tem kok dobivajo poslanci za odpravnine ... vse stare stranke so v desetletjih spisale to zgodbico ... leve, sredinske in desne ...

nove obraze politikov lahko samo uvozimo iz drugih držav, ker drugih pač nimamo ... pa je to drek, gnoj ali vijolice ...

skupina teh, ki se ne morejo odločiti koga bi volili, lahko ustanovijo svojo stranko in gredo na volitve ... sj je demokracija, mar ne

Volilci so z neudeležbo tudi dobili vlado .. ne glede ali so šli ali ne ... to je vsa poanta mojega pisanja.

Seveda. Bili so izvoljeni po kriterijih, ki so si jih sami napisali. Po vsaki logiki, kmečki pameti, ki je pa v slo ni veliko, pa niti pod razno nebi smeli voditi države. 

Tisto odebeljeno bi nas moralo zelo skrbeti, ker kradejo na naše stroške. Kradejo oni, kredit pa prepišejo na nas.

Pametnih ljudi v SLO je še vedno dovolj. Je pa res da inteligenca ni odvisan od izobrazbe, to pa trenutni "pametnajkoviči" še niso dojeli.

Vsakega, ki bi v tej državi hotel naredit red (pa tud v vsaki drugi državi) pospravijo ASP.

PS: ne da se mi več s tabo... mi je jasno. Izšolal si se na plečih države. Imaš dobro plačano državno službico, v kateri ogromno  časa preživiš na MS in pišeš bedarije. Tudi jest bi jih hvalil. Ti ne zamerim.;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, skalar36 pravi:

PS: ne da se mi več s tabo... mi je jasno. Izšolal si se na plečih države. Imaš dobro plačano državno službico, v kateri ogromno  časa preživiš na MS in pišeš bedarije. Tudi jest bi jih hvalil. Ti ne zamerim.;)

 

ne bit zdj užaljen .. sj js teb tudi ne zamerim, da pišeš bedarije ob svojem prostem času  :P

izšolal sem se z lastnim denarjem ob delu ;)

preživim večino dneva na računalniku, ker je to moje delo ...vmes mam pa možnost še kaj napisat tudi na MS ... moje delo zaradi tega ne trpi ;)

jaz ne hvalim nobenega .. samo dejstva sem napisal .. da VLADO IMAMO

in .. najdi mi besedico s katero sem omenil za koga sem volil .. kaj pa če so moji favoriti zgubili in jih nesposobni volilci niso volili in sploh niso prišli v parlament, ker jim je zmanjkalo glasov oa takih, ki na volitve niso šli :?

p.s.

tudi ti imaš možnost se izobraževati za svoj denar ter si priboriti dobro plačano državno plačo ;)

da se še jaz malo spustim na osebni nivo, čeprav se običajno v to ne spuščam ;)

 

pred 16 minutami, skalar36 pravi:

Seveda. Bili so izvoljeni po kriterijih, ki so si jih sami napisali.

kdo .. naštej poimensko in ne kr neki ... oni .. vanzemaljci ... leve in desne vlade so imele možnosti spremeniti marsikaj ... pa niso .. že vedo zakaj ne

pred 16 minutami, skalar36 pravi:

Tisto odebeljeno bi nas moralo zelo skrbeti, ker kradejo na naše stroške. Kradejo oni, kredit pa prepišejo na nas.

iz konteksta si potegnu ... kdo krade .. poimensko in jih prijaviti ;)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podvojilo mi je post .. prosim za izbris ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Potem se ti opravičujem. Si se izšolal za lasten denar, in sluzba ne trpi. Ok sry.

Poimensko. Veš, precej vem, tud kakega prijatla al pa zlahtnika imam ki kaj pove. Pa tud sam sem ze marsikaj "vidu". Ni vse za na forum. Sploh pa ne stvari, ki so resnicne. Ce boš dal za kavo pa telefon izklopu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, maus pravi:

p.s.

tudi ti imaš možnost se izobraževati za svoj denar ter si priboriti dobro plačano državno plačo ;)

Vsi bi bili v državnih službah in računali na gospodarstvo, dokler jo ne bi izčrpali, kar se bo tudi zgodilo...kot tudi s pokojninskem sistemom, kjer bo kmalu več upokojencev kot zaposlenih...sami sebi režemo vejo na kateri sedimo, samo, da se reši trenutni položaj

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, skalar36 pravi:

Ok. Potem se ti opravičujem. Si se izšolal za lasten denar, in sluzba ne trpi. Ok sry.

Poimensko. Veš, precej vem, tud kakega prijatla al pa zlahtnika imam ki kaj pove. Pa tud sam sem ze marsikaj "vidu". Ni vse za na forum. Sploh pa ne stvari, ki so resnicne. Ce boš dal za kavo pa telefon izklopu...

opravičilo sprejeto .. itak nism bil užaljen ... sem pa za debato na malo višjem nivoju.

js tut marsikaj vem, pa tudi ni za tukaj napisat .. ampak .. opiram se samo na dejstva ... kar se vlade tiče ... lej .. dobro ali slabo, takole mamo ;)

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Vsi bi bili v državnih službah in računali na gospodarstvo, dokler jo ne bi izčrpali, kar se bo tudi zgodilo...kot tudi s pokojninskem sistemom, kjer bo kmalu več upokojencev kot zaposlenih...sami sebi režemo vejo na kateri sedimo, samo, da se reši trenutni položaj

maš prav ...

pred 40 leti je bila večina Yugoslavije v državnih službah ... ampak, ne boš verjel, vsi so dobivali penzije :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

maš prav ...

pred 40 leti je bila večina Yugoslavije v državnih službah ... ampak, ne boš verjel, vsi so dobivali penzije :P 

Iz tega bi se lahko nekaj naučili...lepo je bilo, dokler je bilo, samo sistem na daljši rok ni bil vzdržen. Bolje bi se bilo zgledovat pri zahodnih sosedih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, vandrovec pravi:

Iz tega bi se lahko nekaj naučili...lepo je bilo, dokler je bilo, samo sistem na daljši rok ni bil vzdržen. Bolje bi se bilo zgledovat pri zahodnih sosedih...

Pr Hrvatih :huh: 

pri Italjanih :huh: 

mogoče pri Madžarih :?

Aja ... Avstrijcih ... in kakšn je tam sistem .. ne poznam, pa malo razloži...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, skalar36 said:

Bili so poraženi na volitvah. Še na nobeni tekmi ni un na 2. mestu bil zmagovalec. Seveda so si pa napisali, sami sebi, zakon, da bodo vedno, neglede na kaj, prišli po nekih mutnih poteh do ministerstev in ostalih resorjev, ki obvladujejo to državo. Isti ksihti že 25 let. Kakšen je umrl, pa Potrč je šel v penzion, ostale marijonete pa iste. Volilci so pa z neudeležbo na volitvah pokazali, da nočeji izbirat med drekom in gnojem, ker oboje smrdi.

 

Jah, ne vem kaj te moti. Mandat je bil ponujen relativnemu zmagovalcu volitev. Ko ta ni znal preštet do 46, se je aktivirala stranka ki je dosegla drug rezultat, sklenila koalicijo in postavila mandatarja. 

 

Janšev vik in krik s klicarjenjem trojke po medijih, pa 6 let neprestanega žaljenja in šikaniranja, je ocitno prevec zagrenilo odnose, da bi z njim se kdo sodeloval. Resno ne razumem, zakaj clovek dobiva take procente. Ni mi jasno, kako je nekaterim na volitvah vse odpusceno. Ce pogledamo Viranta, Golobica, Kresalko.....so zasrali in na volitvah ne dobijo vec nit 3%. JJ samo rece to je namjestalka, in folk priziga svecke......obup.

 

 

 

ps: ucer sm ujel par minut tarce. Tonin je razlozu, de zdej bomo pa Venezuela. Ker oni niso sli u vlado, bo slo use u kurac, in akrapovic ze pakira, in de tle bo Venezuelski nacin vladanja. WTF? Taprve so povabli NSi, en mesc ste se usklajevali, istisnli rep med noge, zdej pa fantazirat kako bi vi mogli bit u vladi??? Kdo je tu nor? 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, maus pravi:

Aja ... Avstrijcih ... in kakšn je tam sistem .. ne poznam, pa malo razloži...

Na zunaj enak samo ni opaziti, da bi se Avstrijci želeli odseljevat v Slovenijo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, vandrovec pravi:

Na zunaj enak samo ni opaziti, da bi se Avstrijci želeli odseljevat v Slovenijo. :naughty:

tko k se Slovenci ne izseljujejo na Hrvaško in ne hodjo ke delat ... čeprav poznam 2 primera :P

Sm pa slišu, da se Avstrijci selijo v Nemčijo in Švico ;) ... pač .. gostilniška debata in so mi to povedali 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jz pa se nem kam selil sem ponosni SLOVENEC,ki pa se sramuje politicnega dogajanja v drzavi!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je problem ta YU miselnost...pojdi v šolo, da ti ne bo treba delat. Če bi vlada in vsi podpirali gospodarstvo bi bil sistem obstojen. Če se pa večina obesi kot pijavke na tiste, ki ustvarjajo dobičke, bo enkrat molzna krava shirala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!