Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

41 minutes ago, Snecer said:

kaj je tu lepega? :)

 

zoki hvali Ljubljano, svinjarija, grafiti, zanemarjenost pa taka, da je v Mariboru ne vidiš

parkiraj za hec na železniški in se šetni mimo narkičev in pijančkov na Kotnikovi do centra, zanemarjene izložbe, grafiti, smeti...

porihtal si je tisto tri mostičke, da spere turiste in zaprl par ulic in naenkrat je to najlepše mesto...ne me basat

za turista maksimum eno popoldne, čak da še sliko pokažem, kak je lepo

 

 

http://www.6yka.com/novost/143160/a-sada-i-zvanicno-najcistija-zemlja-na-svijetu-nalazi-se-vjerovali-ili-ne-tu-u-nasem-komsiluku

Da se razumemo...niti slucajno nisem Zokijev fan, ampak roko na srce... naredil je vec ZA in IZ Ljubljane v enem letu njegovega mandata kakor so vsi njegovi predhodniki skupaj od 91 naprej.  

IMHO  :smoke:

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Snecer said:

"Samo vi idite"

Kar lepo število ljudi živi vzhodno od Trojan in katerim se veselo krade...

To se bo hudo poznalo potratnemu aparatu in polisu Ljubljani.

 

 

Le dobro vam zelim.  Resno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Nearrain pravi:

http://www.6yka.com/novost/143160/a-sada-i-zvanicno-najcistija-zemlja-na-svijetu-nalazi-se-vjerovali-ili-ne-tu-u-nasem-komsiluku

Da se razumemo...niti slucajno nisem Zokijev fan, ampak roko na srce... naredil je vec ZA in IZ Ljubljane v enem letu njegovega mandata kakor so vsi njegovi predhodniki skupaj od 91 naprej.  

IMHO  :smoke:

Ta tvoj link, to je slana sala kaj ne ? Ker kar jaz vidim, ko grem po bliznji okolici so ilegalni gradbeni odpadki pa stare gume. Dokker bomo imeli med sabo taksne osvescence smo dalec od te titule.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Nearrain pravi:

http://www.6yka.com/novost/143160/a-sada-i-zvanicno-najcistija-zemlja-na-svijetu-nalazi-se-vjerovali-ili-ne-tu-u-nasem-komsiluku

Da se razumemo...niti slucajno nisem Zokijev fan, ampak roko na srce... naredil je vec ZA in IZ Ljubljane v enem letu njegovega mandata kakor so vsi njegovi predhodniki skupaj od 91 naprej.  

IMHO  :smoke:

kaj bi ti najbolj izpostavil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letosnje volitve so glih pokazale,da vse en kurc koga volis...trenutno komedija...sram me je...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem iz Primorske sem za Štajersko...itak se mora Slovenija razdelit, do bo enkrat konec večnega dribljanja med desnimi levimi, gospodarstvom negospodarstvom...kdo bo koga. Se lepo zmenimo in gremo vsak na svoje...pa naj tista polovica pametnjakovičev živi sama zase:P

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa ne, ker v tej komediji sploh nisem sodeloval. Bom sel volit, ko se bodo zadeve na politicnem prizoriscu krepko spremenile, prej pa ne. Bo sedaj kdo rekel, da pac tako drugi odlocajo namesto mene, kar je sicer res a po drugi strani pa ne mislim dajat mojega glasu nobenemu od teh kljukcev. Glede na to, da iz nas ze lep cas norca brijejo je najbolje, da jih enostavno ignoriram. Ker kaj bolj konkretnega bo skodilo mojim zivcem ali pa bom pristal v zaporu. Upam pa, da bodo enkrat prisle volitve, kjer bo udelezba tako nizka, da bo te komedije konec. Se mi zdi, da bi cisto lepo furali brez vlade ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snecer pravi:

kaj je tu lepega? :)

prjatu .. če bi mene poklicu ko si v Ljubljani, bi js pršu na kufe in bi vidu neki lepega ... mene :P

pa še en hec vprašanje:

A veš kaj je najlešega v Mariboru ?

 

 

 

Tabla, na kateri piše smer Ljubljana :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

prjatu .. če bi mene poklicu ko si v Ljubljani, bi js pršu na kufe in bi vidu neki lepega ... mene :P

pa še en hec vprašanje:

A veš kaj je najlešega v Mariboru ?

 

 

 

Tabla, na kateri piše smer Ljubljana :jezik:

ja, Štajerc v lj je nekaj lepega :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

ja, Štajerc v lj je nekaj lepega :)

si doumeu poanto ... ne povedat vsega :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Nearrain pravi:

Tromostovje

ok, čeprav se mi zdi, da je nekdo drug postavil :)

tam je trubarjeva blizu, a ne in en trg, Mali trg... 

poglej si enkrat kak je "lepo", na dohvat ruke tromostovju... idi pogledat 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Nearrain pravi:

Tromostovje

to pa ne .. da te nau kakšn Hrvat slišu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Snecer pravi:

še ni dokončano, ne moreš se s polizdelkom postavljat :) 

je pa manj klopou kot na Pohorju ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, maus pravi:

je pa manj klopou kot na Pohorju ... 

Klopov na Pohorju ni vec, je Varda vse pregnala :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, IZTOK pravi:

Klopov na Pohorju ni vec, je Varda vse pregnala :blush:

Od Varde pa do Triglavaaaaaaaaa ... sve je to zdaj Štajerskaaaaaaaaaaa ...

a to je ta komad :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Nearrain pravi:

http://www.6yka.com/novost/143160/a-sada-i-zvanicno-najcistija-zemlja-na-svijetu-nalazi-se-vjerovali-ili-ne-tu-u-nasem-komsiluku

Da se razumemo...niti slucajno nisem Zokijev fan, ampak roko na srce... naredil je vec ZA in IZ Ljubljane v enem letu njegovega mandata kakor so vsi njegovi predhodniki skupaj od 91 naprej.  

IMHO  :smoke:

Samo je tudi več pokradel kot vsi ostali skupaj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Snecer pravi:

40589400_2392387234112015_4794498157465567232_n.jpg

A ni pred leti v Mariboru visel oglas za Akvari in Terari? Ko so Kanglerja vprašali kako to, se je izgovoril, da lektor ni pogledal oglasa pred tiskom :( . Očitno pismenost ni krajevno pogojena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Darko3g pravi:

A ni pred leti v Mariboru visel oglas za Akvari in Terari? Ko so Kanglerja vprašali kako to, se je izgovoril, da lektor ni pogledal oglasa pred tiskom :( . Očitno pismenost ni krajevno pogojena

pa na rondoju tu pri cityju so tudi nekaj zanimivega napisali :) ne vem točno, napačno ime mesta...se dogaja

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

pa na rondoju tu pri cityju so tudi nekaj zanimivega napisali :) ne vem točno, napačno ime mesta...se dogaja

Malboro namest Maribor :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

Malboro namest Maribor :huh: 

a da je Dars delal napise? :) meni se zdi, da so jih bolj v Dupleki naredli, Franca pa je pol črke popravil, vrstni red, kak gre praf gor.

še malo pa ga bomo spet gledali in poslušali

gotovi smo bili, smo in bomo...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

a da je Dars delal napise? :) meni se zdi, da so jih bolj v Dupleki naredli, Franca pa je pol črke popravil, vrstni red, kak gre praf gor.

še malo pa ga bomo spet gledali in poslušali

gotovi smo bili, smo in bomo...

avtoceste bomo zvil in jih v Belo Krajino odpelal, tam bi jo tut meli :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!