Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 4 minutami, Xebec pravi:

 

PS: neprilagojena hitrost pa to....

Ce ima tafograf bo tezko trdil kaj druga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

iz prve če se me vpraša, dvomim, da to imajo vojaška vozila :) 

Glede na potreben izpit...ne vem no...bo @Tedybear povedu...upam,da sem oznacu vojaka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Glede na potreben izpit...ne vem no...bo @Tedybear povedu...upam,da sem oznacu vojaka...

bi rekel da ne

Citiraj

(2) Tahograf se uporablja v tovornih vojaških vozilih, na katerih se usposabljajo kandidati za voznike v šoli vožnje Slovenske vojske in v vojaških avtobusih.

(3) Na vojaških vozilih iz prejšnjega odstavka se tahograf uporablja v skladu s predpisi, ki urejajo delovni čas mobilnih delavcev ter predpisi, ki urejajo zapisovalno opremo v cestnih prevozih

 

@Borutt borut bi tudi moral vedet, vsakodnevno patrie ustavlja :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se niti ne čudim, glede na to kako vozijo ta kup železja. Pred leti, ko sem bil še študent, sem zaradi podobne patrije zletel iz ceste. Na nepreglednem ovinku se mi ta kup železja prpiči po sredini ceste, umikal sem se kolikor se je le dalo, dokler nisem zadel v robnik in me je odneslo na bližnjo grvino. Meni hvala bogu nič, na avtu počen hladilnik, odbijač in sprednja luč. Naša armada pa lepo naprej kot da nič ni bilo. Pokličem policijo, oni takoj vojaško policijo, ki je morala prit iz Maribora. Oklepnik in drugi vozilo (Hummer H1) pa so morali na njihov ukaz obrniti in priti na kraj nesreče. Vojaki so se začeli zgovarjati, da sem zletel že prej iz ceste, da ko so se oni počasi peljali mimo, sem jaz že nabiral maline. Nekaj časa so merili, se nekaj na tiho pogovarjali, na koncu sem jaz dobil kazen zaradi neprilagojene hitrosti in povzročitve nesreče. Odgovor policaja je bil, da bi se moral vsaj malo nasloniti nanj (na caa. 20t težko oklepno vozilo, ki je prilagojeno da zapelje na večjo grvino), da v takem primeru bi oni potem strokovno ocenili, kje bi prišlo do trka. Sem mu rekel, ne hvala, sem raje živ, če imate pa vi samomorilska nagnjenja, se pa kar z marico zapeljite v oklepnik. Me je nekaj časa čudno gledal potem pa se je obrnil in šel. Priča, ki se je peljala za mano je še nekaj časa vztrajala, da če bo treba bo šla poleg na sodišče, ko sem jo še enkrat klical je rekel, da si je premislil. Njegov odgovor, sem preveč časa na cesti. Tako, da sem raje na vse skupaj pozabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sesir 

Kolikor vem.....nekatera tovorna vozila (IVECO, ) jih imajo. Unimogi ne. Hummerji tudi ne, Patrie in ostalo tezko zelezje...nimam pojma, ker jih v gorski enoti nimamo. 

Temu na sliki se je udrla bankina. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Alla pravi:

A se še vedno opleta z levimi in desnimi, pa belimi, rdečimi, roza, zelenimi in ne vem kakšnimi še?

A res ne dojamete, da so vsi enaki, različne barve "majčk" si nataknejo res samo zato, da rajo flancajo?!

Levica je ime stranke.

Jaz vem, da nisem enak in tudi vem, da, če bi bil na tistih položajih, ne bi bilo drugače...point je drugje, zato tudi rešitve ni na znan način. 

Ashampoo_Snap_2018_09.07_16h15m41s_001_.thumb.png.5049c64a274c11341a8cd28db7cb6200.png

:naughty:

 

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite ali bo Akrapovič zasebno tožil levičarje,ki pravijo,da utajevalec davkov,ce preseli firmo in drugega levicarja,ki ga je po SLO1 obtozeval,da prejwmal sredstva od drzave,kar se ze v casu oddaje izkazalo kot še ena laž nase laznive levice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, sesir said:

Kaj mislite ali bo Akrapovič zasebno tožil levičarje,ki pravijo,da utajevalec davkov,ce preseli firmo in drugega levicarja,ki ga je po SLO1 obtozeval,da prejwmal sredstva od drzave,kar se ze v casu oddaje izkazalo kot še ena laž nase laznive levice

Sam se je odločil, da se gre politiko. V politiki se meša drek. Če mešaš drek, smrdiš po njemu. Nakladajo in lažejo oboji, da je že kar smešno. Verniki pa ploskate vsak svoji strani, da ima ta potem še toliko večji zagon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, nejc74 pravi:

Sam se je odločil, da se gre politiko. V politiki se meša drek. Če mešaš drek, smrdiš po njemu. Nakladajo in lažejo oboji, da je že kar smešno. Verniki pa ploskate vsak svoji strani, da ima ta potem še toliko večji zagon.

Jz ne ploskam laganju in mrzim laznivce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, nejc74 pravi:

Sam se je odločil, da se gre politiko. V politiki se meša drek. Če mešaš drek, smrdiš po njemu. Nakladajo in lažejo oboji, da je že kar smešno. Verniki pa ploskate vsak svoji strani, da ima ta potem še toliko večji zagon.

Sem delal pri njemu in je tak hinavc da glava peče. Vsaj kar se plač tiče. Kot da bi on dal višje plače delavcem, če bi bili davki nižji.  Je pred leti dejal, da ni denarja za dvig plače, pol pa čez dva meseca kupil nekaj novih audijev. Tudi A7. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Arzen pravi:

Sem delal pri njemu in je tak hinavc da glava peče. Vsaj kar se plač tiče. Kot da bi on dal višje plače delavcem, če bi bili davki nižji.  Je pred leti dejal, da ni denarja za dvig plače, pol pa čez dva meseca kupil nekaj novih audijev. Tudi A7. 

Zato lahko o njem javno po tv lažejo?

Ja tak pač je,ce za svoje javno nastopanje nihce ne odgovarja!In lahko trosijo LAŽI in se delajo pametne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Zato lahko o njem javno po tv lažejo?

Ja tak pač je,ce za svoje javno nastopanje nihce ne odgovarja!In lahko trosijo LAŽI in se delajo pametne!

Kaj točno so lagali javno o njemu? Ne spremljam tvja, imam dost svojega dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Arzen pravi:

Kaj točno so lagali javno o njemu? Ne spremljam tvja, imam dost svojega dela.

Luka Mesec je izjavil,da ce vzame zdaj iz firme denar ko le 8miljonov davka placa in ne pocaka,da ga bo placal 16miljonov je davcni utajevalec...

Ta levicarski politik ko bil po slo1 pa trdil,da akrapovic prejemal sredstva od drzave....ze v casu oddaje dokazali laži!

Fuj,fej naj en politik enkrat za nekaj odgovarja ne le mi garačeki...

Ce se splaca nas jebat z izvrsbo na tekoci racun,ko nam lahko vzamejo nekaj eu,ali nič,naj odgovarjajo tudi politiki,ki bo izvrsba na njegovem racuno prinesla vsaj 3000eu mesecno...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 9. 2018 ob 16:47, dr.looney pravi:

Nehite že jamrat..... al naredte kej da bodo stvari sle v pravo smer.... al pa tih  bote in trpite..... :jezik:

Spremembe je treba zacet uvajat najprej pri sebi... pa bo svet takoj drugacen.... :)

 

Ob 6. 9. 2018 ob 16:59, dr.looney pravi:

Ko muceku stopiš na rep zamjavka.... al kako ze gre to.....:jezik:

si bla kaj na šihtu danes tko mal pospravit pa sfiniširat ene 3 urce da je pripravljeno za jutri? včeraj od 8h do 20h?v petek od 8h do 22.30?

mal se zase brigej .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, thumper pravi:

 

si bla kaj na šihtu danes tko mal pospravit pa sfiniširat ene 3 urce da je pripravljeno za jutri? včeraj od 8h do 20h?v petek od 8h do 22.30?

mal se zase brigej .. 

Misko.... 14 dni sem tolkla celodnevne + sobote..... tak da ne seri.... :bum:

.... ce b si delo bolje organiziral bi ti bilo mogoce lazje....:hmm::jezik:

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, dr.looney pravi:

Misko.... 14 dni sem tolkla celodnevne + sobote..... tak da ne seri.... :bum:

.... ce b si delo bolje organizirala bi ti bilo mogoce lazje....:hmm::jezik:

no comment..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 9. 2018 ob 17:30, Arzen pravi:

Sem delal pri njemu in je tak hinavc da glava peče. Vsaj kar se plač tiče. Kot da bi on dal višje plače delavcem, če bi bili davki nižji.  Je pred leti dejal, da ni denarja za dvig plače, pol pa čez dva meseca kupil nekaj novih audijev. Tudi A7. 

saj to je problem pri naših kapitalistih.  ni denarja za plače, za davke.  

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, GeeSXer said:

saj to je problem pri naših kapitalistih.  ni denarja za plače, za davke.  

Hehe. Dostkat pomislim na kolega, je delal pri enem takem. Minimalc. Isto delo 7let. Narava dela je bla taka, da se je tocno dalo vodit statistiko. V teh letih se je mesecna proizvodnja popeterila. Oz 700kil dnevno, je sla poraba na 3,5tone! Ko je prasal za povisico 50-100€ mu je razlozu de ni sans. De je use nasponano. Poiskal je drugo delo. Zadnjic sm bil tam, na njegovem stroju zdaj delata dva!! Aja, se ta malenkost, ta cas se je ob morju gradila precej velika apartmajska hisa  ampak za garaca jurcka na leto pa ni blo. 

 

Vecina stvari je odvistna od posameznika. In poprecn Slovenc, ni neka kulturna clovecina. To se vidi na vsakem koraku. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Hehe. Dostkat pomislim na kolega, je delal pri enem takem.

Poznam kr nekaj primerov, ko so podjetniki svojim delavcem trdili .. djmo mal stisnt ... da se poberemo pol bo lažje ... ja oni so se pobrali, hiše pokupl eni sezidali ... nove avtomobile zase, ženo in otroke .... delavci pa še stiskajo ;)

Pred prijatli se bahajo z novimi jahtami, časti vse povprek, delavcem pa enkrat na leto plača malco ... tko da ... 

in to me najbolj moti pri večini slovenskih podjetnikov

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vsakim bogatim mora bit doloceno stevilo revnih.

Redke izjeme so izzuzete.

ABC kapitalizma :smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 9. 2018 ob 14:34, sesir pravi:

Kaj mislite ali bo Akrapovič zasebno tožil levičarje,ki pravijo,da utajevalec davkov,ce preseli firmo in drugega levicarja,ki ga je po SLO1 obtozeval,da prejwmal sredstva od drzave,kar se ze v casu oddaje izkazalo kot še ena laž nase laznive levice

Po moje je levičar malo zmešal pojme oz. osebe. Pipistrel je prejel kar nekaj sredstev od države, pa je ta tip misli, da so to pač dobili vsi privatniki.

pred 32 minutami, Nearrain pravi:

Za vsakim bogatim mora bit doloceno stevilo revnih.

Redke izjeme so izzuzete.

ABC kapitalizma :smoke:

Ni nujno. Če ustvarjaš novo vrednost, lahko obogatiš brez revnih. Pa tudi, koliko revnih je za Ronaldom, Tomom Cruisom, Madono ali recimo Bilom Gatesom in Steve Jobsom?

In to je bistvo kapitalizma. To, kar se dogaja pri nas je Turbokapitalizem, podprt z državno ureditvijo, ki se ji pravi kleptokracija.

Popravljeno . Popravil Darko3g
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!