Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 12 minutami, nejc74 pravi:

Res je, mrtvi nimajo več tezav. Mogoče, če ga lepo prosiš, bo pomagal tudi tebi?

Jaz poskrbim za sebe sam, tud toliko bom pustil, da nebo stroška za pogreb. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz poskrbim za sebe sam, tud toliko bom pustil, da nebo stroška za pogreb. 

Možak prek 80 izjavi: jaz bom pa nmal dolžan ostal ko bom umrl. Se ne bo noben za doto kregal.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Tedybear pravi:

V osamosvojitvenih procesih ( od aretacije četverice do dejanske osamosvojitve) je JJ podpirala velika večina državljanov. Če referendum leta 1990 preslikamo v podporo Janezu ali tistega, kar je predstavljal, je bilo na njegovi strani 90% volilcev. Po 30.  letih pa 25% tistih, ki sploh še pridejo na volitve.

Razmišljanje SDSovca: Kva je s temu folkom u Sloveniji

Razmisljanje kontra SDSovca: Kaj je vse Janez zahebal..

Razmisljanje  večine, ki bi lahko veliko spremenila: BMK

če tole pravilno berem .. nisem bil za jj nikoli. Bil sem proti natu in eu . a pol sem 1% ?

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

veš kok je fajn, ko ti ga zarine v rit, pa niti ne čutiš..kar še ne pomeni, da ti ga ni :P

 

v bistvu ga ne smem in ga ne bom, on je pač prepričan da "ne boli" :D (beri moja izjava zgoraj)

 

 

Tvoja izjava je za v zemo zakaj bi mel bmflo.. je treba eno jj kupit da se mu mal podaljša da se ga bo začutilo .. bolš začutit samo glavco pa spizdit kot da ti ga turi pa ne veš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

če tole pravilno berem .. nisem bil za jj nikoli. Bil sem proti natu in eu . a pol sem 1% ?

Tvoja izjava je za v zemo zakaj bi mel bmflo.. je treba eno jj kupit da se mu mal podaljša da se ga bo začutilo .. bolš začutit samo glavco pa spizdit kot da ti ga turi pa ne veš

Za NjATO in EU smo obkroževali 10 let kasneje. Tako da si med, recimo 70%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, nejc74 pravi:

 

preneumen si, da bi dojel da te je ozmerjal, to, da pa kraje ne vidiš, je pa zato ker ne gledaš. Mas poročilo KPKja, ampak vse kar premorete je gonja proti tej komisiji. Le zakaj?

A zdaj so vas nagnali na delo v kleti na Trstenjakovi, k ste pušnili menjavo predsednika državnega zbora. Mora kr bolet, da ste zaman dali 2 milijona € madžarski manjšini, pa je cel projekt vseeno padel v vodo. Tm, tm nekje ste k KUL.  Nic, pejt rajši nazaj poslance kupovat, da vam v naslednji rundi uspe.

 

Ti res ne znaš drugače komunicirat, kot samo žalit ljudi, ki drugače razmišljajo od tebe? Je to tvoj modus operandi? Označit nekoga, da je neumen samo zaradi tega, ker je zastavil vprašanje na katerega nimaš odgovora, je kratko malo človeka nedostojno. 

Če že, na vprašanja pisca, vsaj navedi argumente, ki slonijo na konkretnih dokazih. Če tega ne premoreš, ga tudi žalit ni potrebno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, mladench pravi:

@DAMI34 prosim da, zaradi zajezitve nestrpnosti in splošnega miru na MS, odstraniš oz. daš na "mute" uporabnika @ESC . TAko nekako JJ deluje :) 

In ti imaš obraz, da nekomu očitaš avtokratstvo in diktaturo? Preberi si svoj zapis vsaj petkrat in razmišljaj, kaj si napisal. 

Zavedaj pa se, da vsako ljudstvo dobi točno tako oblast, kot si jo v danem trenutku zasluži. Dokler se bomo pa mi sami tako nestrpno obnašali do drugače mislečih, ni upanja za boljšo oblast, ker si je s svojim nestrpnim obnašanjem in nestrpno miselnostjo ne zaslužimo. Ko se bomo mi spremenili na boljše, bo tudi oblast temu primerna. Do takrat pa ni upati v čudeže. 

  • Hvala 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oo, lega, pa si nazaj. sm te skor mal pogrešal, ne.

Ja, Janez Janša je lažnivko. To mu kamot pripišemo. Po twiterju je lagal, pred časom, da so smučišča v Avstriji zaprta, pa smo potem takoj ugotovili, da ni res. 

V mojih očeh kdor laže tudi krade, ker zlažeš se zato, da imaš korist od tega.

No trenutno je bila laž, da bodo šole zadnje zapirali, no sedaj se zaprajo spet šole, večina stvari pa odprtih.

 

Jest dam 1000 eur, če si janševiki kupte svojo državo, da vam tam vlada gospodar. Tam okol Sahare bi bilo primerno zemljišče, tam živijo nomadska pastirska plemena. Pa peska je dovolj, ko vam bo veliki vodaj rekel, da je pesek voda, boste vsi vereli, tko da žejni ne boste. Sam bo pa kak meh kakšnemu Beduinu ukradel. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Oo, lega, pa si nazaj. sm te skor mal pogrešal, ne.

Ja, Janez Janša je lažnivko. To mu kamot pripišemo. Po twiterju je lagal, pred časom, da so smučišča v Avstriji zaprta, pa smo potem takoj ugotovili, da ni res. 

V mojih očeh kdor laže tudi krade, ker zlažeš se zato, da imaš korist od tega.

No trenutno je bila laž, da bodo šole zadnje zapirali, no sedaj se zaprajo spet šole, večina stvari pa odprtih.

 

Jest dam 1000 eur, če si janševiki kupte svojo državo, da vam tam vlada gospodar. Tam okol Sahare bi bilo primerno zemljišče, tam živijo nomadska pastirska plemena. Pa peska je dovolj, ko vam bo veliki vodaj rekel, da je pesek voda, boste vsi vereli, tko da žejni ne boste. Sam bo pa kak meh kakšnemu Beduinu ukradel. :lol1:

Ker sem pod nadzorom moderatorja, ne morem normalno komunicirat. Lahko pa tudi obrneva tvojo željo in jaz dam 1000€, če si levaki kupite svojo državo in tam vzganjajte svoje želje in agendo kolikor vam paše. 

Sicer si pa pokazal svojo "demokratično" miselnost, ker bi izganjal vsakogar, ki ne misli enako kot ti. Jaz bi se na tvojem mestu globoko zamislil sam nad sabo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, maus pravi:

se spomnim, da so v komunizmu in trdih komunističnih časih, vsi upokojenci večkrat letno hodili po 14 dni na morje in še kaj svoje pokojnine delili s svojimi vnukinjami in vnukci ... 

upam, da se nikoli več ne vrnemo v tiste železne čase :huh: 

Ampak.....takrat so za upokojenca delal skoraj štirje, danes pa niti dva ne. Pa policaji, ofcirji, železarji, rudarji.. strojevodje, so šli u penzijo med 48 i  52 letom. Še dolg smo se šlepal.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Kmet2 pravi:

Bolje kot Serpentinška, to bi bila šele komedija?

Meni je vseeno koga, se pa definitivno rajš smejem kot jokam...

pred 1 minuto, Tedybear pravi:

Ampak.....takrat so za upokojenca delal skoraj štirje, danes pa niti dva ne. Pa policaji, ofcirji, železarji, rudarji.. strojevodje, so šli u penzijo med 48 i  52 letom. Še dolg smo se šlepal.... 

In zakaj zdaj ne...ker se mulariji ne da delat...ali pa nimajo kje... k smo itak vse raztumbal...:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, bladerunner said:

Ti res ne znaš drugače komunicirat, kot samo žalit ljudi, ki drugače razmišljajo od tebe? Je to tvoj modus operandi? Označit nekoga, da je neumen samo zaradi tega, ker je zastavil vprašanje na katerega nimaš odgovora, je kratko malo človeka nedostojno.....

Tudi ti nisi ravno brihten ali pa se samo rad lažeš? Kot sem omenil, imaš poročilo KPK-ja med drugim. A ne znaš brat? Nočeš brat? Si preneumen, da bi razumel tekst? Itak boš nazaj vrgel eno iz priročnika, dobro vas vzgajajo bivši: recimo, kaj bo? Da nihče ni v zaporu? Seveda ni, ma vaš Twito precej dobro naštudirano kdaj dvigne pošto in kdaj ne.

Če se delaš butastega,k ti bom pač rekel butec, a ne. Ne grem se vaših Trstenjakovskih igric, kjer se posmehujete celi Sloveniji, vaši twiti so polni kurb, prasic, in podobnih zadev, ko pa dobite nazaj svoje, pa se jokate in se sklicujete na spoštovanje. Spoštovanje si zaslužiš, z laganjem in sprenevedanjem ga od mene ne boš dobil. Pejte rajši glasove preštevat, da se ne bomo spet smejali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bladerunner pravi:

Ker sem pod nadzorom moderatorja, ne morem normalno komunicirat. Lahko pa tudi obrneva tvojo željo in jaz dam 1000€, če si levaki kupite svojo državo in tam vzganjajte svoje želje in agendo kolikor vam paše. 

Sicer si pa pokazal svojo "demokratično" miselnost, ker bi izganjal vsakogar, ki ne misli enako kot ti. Jaz bi se na tvojem mestu globoko zamislil sam nad sabo. 

jaz sem pod nadzorom Ivana med 22-5 uro, pa maske itd..

ne morem normalno živeti

zakaj sem pod nadzorom? čeprav se pazim in nisem fasal? 

nima več večine v dz, takoj bi moral odstopiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, ESC pravi:

Od kje si je napolnil žepe? Katerih institucij? mene ni ozmerjal saj ne da bi vedel.

Lahko malo bolj korektno napišeš...

 

Pišeš kot vsi po medijih govorijo in že celih 30 in več let...vse je slabo, vsi smo nesramni in nestrpni kar vse na splošno :)

900.000 eur je dokazanih...poniknilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Tedybear pravi:

Za NjATO in EU smo obkroževali 10 let kasneje. Tako da si med, recimo 70%.

meni je bil že dolgo pred l.1988 neznosen.. pravzaprav mi je bil ob prvem pogledu na njegov fris prvi preblisk : ta človek je podel..

na referendumu pa sem glasoval za samostojno in neodvisno slovenijo.. ne za kapitalizem ne za "demokracijo" ..

ko pišem o državi kot instituciji pišem z malo začetnico.. edino kar mi je ostalo /so mi pustili je rodna Slovenija..

zase osebno točno vem v kateri procent pašem in mi je v bistvu prav vseeno kam me razvrsti nekdo drug.. je pa ta procent zelooo redek v našem okolju ker se ne strinjam z večino in imam za to večino čudne poglede na svet.. 

motrko bo treba usposobit ..spet bo garaža čakala na boljše čase...

 

pred 1 minuto, Snečer pravi:

ja 

zgleduj se po skalar36 in mi prosim ne citiraj tega - v bistvu vidim komu odgovarjaš.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, MARE 65 pravi:

.

In zakaj zdaj ne...ker se mulariji ne da delat...ali pa nimajo kje... 

A veš da sem se pred časom isto spraševal. Pa sem bil mnenja, da nimajo kje delat. V zadnjem času pa vse bolj opažam, da se jim ne da delat. Ampak res ne da. Pride v službo, 2 meseca v poizkusni dobi je super, potem pa samo iščejo pravice, jokajo, stokajo, itd. 

Da se razumemo, niso vsi takšni, imam pri sebi tudi izjeme, a večina je takšnih kot sem zgoraj opisal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plevel je ena zanimiva zadeva. To nima kej delat na produktivni njivi. Ves čas se je treba borit proti njemu. Veliko časa in truda je treba vložiti, da ga odstraniš, pa se še vedno sem pa tja pojavi. Včasih si malo obupan, potem pa zbereš moči in se boriš naprej.

Hvala.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, skalar36 pravi:

Plevel je ena zanimiva zadeva. To nima kej delat na produktivni njivi. Ves čas se je treba borit proti njemu. Veliko časa in truda je treba vložiti, da ga odstraniš, pa se še vedno sem pa tja pojavi. Včasih si malo obupan, potem pa zbereš moči in se boriš naprej.

Hvala.

Lepo si povedal. Samo, plevel vztraja in vztraja. Mladina pa obupa dok si rekel keks :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motozajebant pravi:

Lepo si povedal. Samo, plevel vztraja in vztraja. Mladina pa obupa dok si rekel keks :)

Jest se mam še za mladino :D . Ne obupam. Ni prepreke, da ne bi vztrajal.

Drugače pa res. Mlade je treba upoštevat, vpeljat in jih vzgajat z zgledom. Včasih so jih vzgajali s palco, pa ni bil pravi pristop. Ter motivirat jih je treba. Prav je, da jim stareši svetujejo, ni pa prav, da se jih onemogoča in se jim jemlje voljo. Žal je naša država taka, da je začete zelo težak. Še preden kaj ustvariš maš polno ene papirologije in davkov, preden sploh začneš. Normalno, da potem raje na socialcih ljuftajo naokoli. To je zelo na široko. Noben ne bi bral mojih "litanij" v podrobnosti.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bajkr88 pravi:

pravkar sm zvedu da bo janša odstopil in se umaknil iz politike, končno

To, kar si zvedu, bo "veljalo" še tri ure, da konca prvega Aprila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, bajkr88 said:

pravkar sm zvedu da bo janša odstopil in se umaknil iz politike, končno

 

A se ni že zjutraj? pa Fajonka ga je zamenjala na čelu SDS-a, je dobila poseben odpustek od Rodeta, kosmata pa je že zdaj, še sam plešo rabi.

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sponzor včerajšnje instalacije pred parlamentom je Husquarna. Danes je k ukrepom vlada dodala: trgovine z motornimi žagami se zaprejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 3. 2021 ob 19:52, bladerunner pravi:

In ti imaš obraz, da nekomu očitaš avtokratstvo in diktaturo? Preberi si svoj zapis vsaj petkrat in razmišljaj, kaj si napisal. 

Zavedaj pa se, da vsako ljudstvo dobi točno tako oblast, kot si jo v danem trenutku zasluži. Dokler se bomo pa mi sami tako nestrpno obnašali do drugače mislečih, ni upanja za boljšo oblast, ker si je s svojim nestrpnim obnašanjem in nestrpno miselnostjo ne zaslužimo. Ko se bomo mi spremenili na boljše, bo tudi oblast temu primerna. Do takrat pa ni upati v čudeže. 

Sarkazem. Tako se tudi JJ izraža. Dont salt my mind. ?

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!