Skoči na vsebino

Skuter Piaggio MP3 400 LT


Flyingbush

Priporočene objave

Kupil sem ga 1.7.2009 ima 9000km in pri servisu na 8000km je bilo vse v redu pri 8500km mi je počilo vetrobransko steklo ,oddal sem prijavo v trgovino kjer so poslikali vse skupaj in dejali da ne gre za mojo krivdo po 14 dneh so me obvestili da je mehanska napaka in ne gre v garancijo sedaj pa res ne vem kaj storiti ,nova šipa pride 150 eur ampak to bo morala biti garancija ker ni bilo sledi poškodbe italijan in naš PVG pa paravi tako kot da sem sam kriv.To sporočam ostalim lastnikom in bodočim kupcem bodite previdni nategujejo.trance_28_offtopic.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bi pa kar strinjal z servisom ker samo od sebe najbrš ni moglo kar počiti vetrobransko steklo, in je moral biti nek drugi dejaunik. Potem takem bi lahko garancijo uveljaulali ko bi motor padel in bi počla plastika naprimer. Zdej nevem lahko je vam počila če ste kam naslonil motor ali pa ko ste ga nekje pustili vam ga je negdo poškodoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!