Skoči na vsebino

SAMO HRIBAR MILIČ


Miki Mauss

Priporočene objave

Sprašujem se, kako lahko na TV pride tako patološki lažnivec in da se njegove izjave prosto po Prešernu objavljajo se mi zdi pa totalna katastrofa. Prva njegova cvetka:

1. če dvignemo neto plače na 600 € izgubi v SLO delo 90 000 delavcev.... ne bom nič rekel

2. Ko mu je novinar očital plačna nesorazmerja med managerji in delavci je dejal: v Sloveniji ima nesorazmerno plačo morda 100 ljudi ostali so znotraj razmerja 1:3. Če bi to držalo, bi pomenilo, da ima v SLO samo 100 ljudi večjo plačo kot 1500€, ostali pa vsi manj. Ne me je*at s takimi forami. A lahko nekdo tega idiota zapre v en grad pa naj tuhta od kod na cestah avti po 50 in več tisočaki, da ne govorim o nepremičninah?

Matr matr....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej si ga najebal,ker sigurn se jih bo najdl cel kup,ki te bojo jebal v glavo,da si si sam kriv ,ker se nisi učil,pa ker si nesposoben,pa ker nimaš prave žlahte na položajih,pa da si najdi boljši šiht ne pa da tle jamraš,pa še kej se bo najdl!Tko to znajo pr nas na forumi!!!Narod si je seveda sam kriv da mamo takle kot je,pa da hodjo na šiht po 400 eurov miloščine,za direktorje pa tajkune bi šli!!!!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakam, da ti možganski trusti pobegnejo v tujino kjer jih komaj čakajo...whistle.gif

ja kako lahko reče take reči? tako kot en v nadzornem svetu Gorenja, ki je dejal, da si delavke kupujejo cunje na kredit...

take pač mamo. žal mi je samo, da so taki gnoji popolnoma razvrednotili delo ostalih managerjev in so ti postali najbolj osovražena skupina trance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. če dvignemo neto plače na 600 € izgubi v SLO delo 90 000 delavcev.... ne bom nič rekel

Na zahodu delavci take plače imajo (pa boljše tudi), pa niso zato izgubili dela. Vzrok je verjetno kje drugje, ne v dvigu plač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đabe ti višji minimalac, če ti še tega ne izplačujejo redno. Ne izplačujejo nadur, deljenga delovnega časa, prazničnih ur, nočnih, regresa....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drek je v tem, če dvignejo minimalno plačo na 600 evrov, pa cene za polovico.

Jaz bi dal lepo zakon, če je podjetje uspešno, delavci dobre plače -pa naj ima direktor tudi dobro plačo.

Če pa podjetje slabo stoji, bo pa direktorju tudi treba abcigat en konc plače stran. Ne pa delavec 400 evrov, podjetje na psu, direktor pa par deset tisoč evrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pa delavec 400 evrov, podjetje na psu, direktor pa par deset tisoč evrov.

motofrik ti imaš čisto napačno logiko. če je podjetje na psu bi morali delavci vse napore vložit v rešitev podjetja in delat odlično in praktično zastonj. ker pa je edina rešitev tudi prodaja teh izdelkov bi moral direktor imeti zelo visoko plačo, da bo zelo motiviran in se ne bo sekiral z vsakodnevnimi skrbmi (položnice itd.) tako da bo lahko iskal kupce in reševal podjetje.

če mu ne rata pa mora prit bogato plačan stečajni upravitelj da odlično spelje stečaj (neobremenjen z vsakdanjo eksistenco) in da delavci vseeno dobijo nek drobiž.

evo tako bi to moralo bit!

aja pa saj je pribljižno tako! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motofrik ti imaš čisto napačno logiko. če je podjetje na psu bi morali delavci vse napore vložit v rešitev podjetja in delat odlično in praktično zastonj. ker pa je edina rešitev tudi prodaja teh izdelkov bi moral direktor imeti zelo visoko plačo, da bo zelo motiviran in se ne bo sekiral z vsakodnevnimi skrbmi (položnice itd.) tako da bo lahko iskal kupce in reševal podjetje.

če mu ne rata pa mora prit bogato plačan stečajni upravitelj da odlično spelje stečaj (neobremenjen z vsakdanjo eksistenco) in da delavci vseeno dobijo nek drobiž.

evo tako bi to moralo bit!

aja pa saj je pribljižno tako! blush.gif

Samo naj ta sposobni stecajni upravitelj izpelje stecaj v doglednem casu in ne kot sedaj, ko se to vlece 5, 6, 7,... let!!!evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motofrik ti imaš čisto napačno logiko. če je podjetje na psu bi morali delavci vse napore vložit v rešitev podjetja in delat odlično in praktično zastonj. ker pa je edina rešitev tudi prodaja teh izdelkov bi moral direktor imeti zelo visoko plačo, da bo zelo motiviran in se ne bo sekiral z vsakodnevnimi skrbmi (položnice itd.) tako da bo lahko iskal kupce in reševal podjetje.

Se strinjam.Vendar je kolk zgleda splošna praksa takšna,da,ker se ne sekirajo z vsakodnevnimi stvarmi pa se s tem v katerem odboru še bodo in kaj bodo še poleg počeli.Poleg vsega tega pa seveda razmišljajo o razkošnih dopustih :wacko:

In kje naj potem še najdejo čas za iskanje kupcev in reševanje podjetja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pervy:

motofrik ti imaš čisto napačno logiko. če je podjetje na psu bi morali delavci vse napore vložit v rešitev podjetja in delat odlično in praktično zastonj. ker pa je edina rešitev tudi prodaja teh izdelkov bi moral direktor imeti zelo visoko plačo, da bo zelo motiviran in se ne bo sekiral z vsakodnevnimi skrbmi (položnice itd.) tako da bo lahko iskal kupce in reševal podjetje.

...

..pač razmišljam kot mali človek, ki ustvarja dobiček. Če delavec svoje naredi, pa še kakšen procent čez normo, kvalitetno in brez izmeta. Vodstveni kader pa tega produkta ne zna ali zmore spraviti na trg... kdo je sedaj kriv? Delavcu zmanjšat že tako malo plačo, da bo debeloritež imel za kurbe in šampanjec? Ne me jebat na suho, no. Če direktor ni sposoben, zmanjšat plačo ali nagnat.

P.s. -vem, da si malo olja dolival, pa vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo hribar lahko kaj takega izjavi,mili- č to nebi nikoli... sicer pa še vedno sedi v UO zavoda za zaposlovanje... on že ve :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip, samo, da odpre usta mu je videt, da je mona. Že od nekdaj, je poln podobnih cvetk. Ne poznam sicer njegove izobrazbe, menim pa, da za to delo bi moral imeti kakšno diplomo.

Tako je prišel domači rek spet do izraza ali potrditve: Da bik z diplomo ali brez, je ravno tako BIK.

Zaenkrat dovolj, če me bo pa še kaj ujezil se bom ponovno oglasil.

Pa Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!