Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Glede na to kaj se zadnje čase dogaja na avtocesti, ne bi blo nič čudnega če bi kdo kontra užgal :P

S prijavo še mal počakam(ne preveč), da se čas/denar poklopta :), se pa verjetno vidmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vozila se bo enaka smer kot lani.

Hola jefe,

morda bi za 2012 razmislili o dvodnevnem DeyZi Dayu, in bi vozili prvi dan v desno, drugi dan v levo?? just an idea...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola jefe,

morda bi za 2012 razmislili o dvodnevnem DeyZi Dayu, in bi vozili prvi dan v desno, drugi dan v levo?? just an idea...

Tudi o tem smo že razmišljali.

Samo €€€ so malo problem, časa in znanja za iskanje sponzorjev pa ni :(

Mogoče se bo drugo leto še kak slovenski organizator opogumil in bomo skombinirali večdnevno prireditev na istem dirkališču; da se ne bo treba vozit od Pannonije do Grobnika čez noč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohohoho Gody to bi blo super :OK:

Jz sam še čakam, na informacije s prevozom, potem se pa prijavim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prijavo še mal počakam(ne preveč), da se čas/denar poklopta :), se pa verjetno vidmo.

Tak bo boljše, a ne? :rolleyes:

már alig várom :P:010

Saj bodo tile meseci minili ko šus, boš vidla! :)(Tale googlov prevajalnik pa je res koristen, hihi)

google translate ti bo sponzor?

pridemo letos :yes:

Super!

Bo kar dobro pohiteti s prijavami, postajamo internacionalni ... so se že tudi iz sosednjih držav začeli prijavljat!

Bravo, Gody! :OK:

Število prijav pa je omejeno - predvsem zaradi varnosti in dobrega počutja udeležencev. Na pisti pa res ni fajn, če je gužva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O samo še 78 dni ... bo treba začeti delat na kondiciji za prijavno službo :yea1::kava::alko::fight1:

:notworthy::yea1::kava::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes vplačano mohohoho happy :evilgrin:

See ya...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Prijave kar dežujejo.

Saj res še zunaj pada sneg, ampak ni več daleč ...

Mogoče, da samo spomnim. Ker so letos najemnino kar pošteno podražili, velja nižja startnina samo do 30.04.2011.

Med 30.04.2011 in 17.05.2011 je znesek startnine 30% višji, na sam dan pa še dodantih 10€.

Omejitev na 100 prijavljenih bo tudi letos upoštevana, tako da bojo zamudniki morali upati/iskati priložnost med prijavljenimi, ki bi jim kaj vmes prišlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Prijave kar dežujejo.

Saj res še zunaj pada sneg, ampak ni več daleč ...

Mogoče, da samo spomnim. Ker so letos najemnino kar pošteno podražili, velja nižja startnina samo do 30.04.2011.

Med 30.04.2011 in 17.05.2011 je znesek startnine 30% višji, na sam dan pa še dodantih 10€.

Omejitev na 100 prijavljenih bo tudi letos upoštevana, tako da bojo zamudniki morali upati/iskati priložnost med prijavljenimi, ki bi jim kaj vmes prišlo.

Letos mene na žalost ne bo. Razsaja en virus imenovan recesija na tem našem koncu. Ne dvomim pa, da se boste skrajno uživali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos mene na žalost ne bo. Razsaja en virus imenovan recesija na tem našem koncu. Ne dvomim pa, da se boste skrajno uživali.

Škoda.

Bo pa izgleda tudi letos polno.

70 dni pred dogodkom imamo že 25% zasedenost; ni slabo :)

Pa mednarodna udeležba je že zapečatena :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda.

Bo pa izgleda tudi letos polno.

70 dni pred dogodkom imamo že 25% zasedenost; ni slabo :)

Pa mednarodna udeležba je že zapečatena :whistle:

Pa name lahko tudi računaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dey-zi Days na kratko:

za vse tiste,

- ki si v sanjah niste mislili, da bi se kdaj vozili po 'pravem dirkališču' - vodene skupine z izkušenimi inštruktorji, za začetnike in tiste, ki to več niso;

- ki nimate športnih motorjev; tudi s touring, naked ali enduro motorjem je lahko vožnja po pisti čisti užitek!

- ki vas privlači takšna vožnja, ne bi pa se udeležili ravno dirke;

- ki vas privlačijo največje hitrosti na takih pravih pistah;

- ki bi želeli tekmovati, pa vseeno ne spadate med tiste zares najhitrejše, organiziramo dve dirki: za hitre in malo manj hitre;

predvsem pa za vse tiste, ki se na takšnih dogodkih želite počutit varno in želite, da je zadeva res do zadnjega trenutka odgovorno in premišljeno organizirana.

Število udeležencev je omejeno, predvsem zaradi varnosti na stezi!

Pridite, prava moto-žurka je bila lani in bo letos spet. :yea1:

Dey-Zi Days

Vsak lahko proba! :whistle:

post-16688-0-91253300-1300100358_thumb.jpg

Pod vodstvom izkušenih :notworthy:

post-16688-0-51215400-1300100314_thumb.jpg

... in čisto prava dirka! :yea2:

post-16688-0-95153700-1300100857_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki se sprašujete, če ste presmrkavi, prepočasni, premalo izkušeni in ne vem kaj še vse.... ne sprašujte se več ampak se enostavno odločite in uresničite svoje sanje. Lani sem se sam prvič podal na "pravo" pisto in to na Dey-zi Days. Torej sem se spraševal enake stvari kot vsi frišni letos.

Stvar je izpeljana profesionalno, človeško in na enostavno primernem nivoju!! Se splača, je varno in je zanimivo.

Več skorajda ni mogoče pričakovati od takšne prireditve.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajsi, dobro povedano.....kaj se ma spet naganjala v roza skupini :D?

Naj še jaz malce napišem v vzpodbudo tistim, ki kolebate....

Lani nisem bil čisto prvič, pač pa prvič po skoraj 3 letih od poškodbe in so bili pred odhodom občutki precej mešani... tradicionalni "organizatorji" iz Avstrije so z leti postali "nesramno" hitri :rolleyes:, ponavadi sem že ob prihodu na parkirišče Pannonie čutil divji pulz...

Za Dey-zi days sem si želel, da bi bilo malce drugače, pa je bilo luksuzno...organizatorja sem šel pred začetkom malo "potipat" in ga napol v šali nagovoril:"Upam, da se ne pobijemo :hmm:"

Gotovo nisem edini, ki ga je ob začetku pomiril z stavkom o varnosti in res se je izteklo, kot smo si želeli: Uživaško in varno!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta prireditev je super za vse tiste, ki si želimo z motorji s katerimi se vsako sezono prevažamo po cetah, včasih še malo preganjati po varnih progah in tam sprobati kaj zmoremo in kaj zmorejo mopedi. Seveda pa teh mej ne rabimo iskati sami, kajti ob strani nam stoji ekipa inštruktorjev, ki se posveti tistim, ki se želijo naučiti varne in dinamične vožnje...

Pohvale!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAJN je blo in sem letos ponovno na seznamu.

Prilagam malo lastnega foto materijala z lanskega dogodka tistim, ki rabijo vzpodbudo.

post-23696-0-42398200-1300182692_thumb.jpg

post-23696-0-36128600-1300182702_thumb.jpg

post-23696-0-19733000-1300182719_thumb.jpg

post-23696-0-44789700-1300182730_thumb.jpg

post-23696-0-27338700-1300182738_thumb.jpg

post-23696-0-40140800-1300182756_thumb.jpg

post-23696-0-87939000-1300182769_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PANNONIA RING MAJ 2010

VABI

NA DEY-ZI DAYS

V TOREK, 18. MAJA 2010

CELODNEVNI DOGODEK BO OMOGOČAL TAKO MOTO-DIRKE KOT VOŽNJE ZA ZAČETNIKE IN TISTE VMES

PODROBNOSTI IN PRIJAVA NA SPLETNI STRANI

http://pannonia2010.gody.si/

Evo Bass, tuki se prijaviš :)

Ps. Naj te ne zmoti, da je link lanski...

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, Marjetki in Marjetke, vsi lanski, letošnji in prihodnji, pa vsi firbci, gledalci in obiskovalci, pa tisti, ki se še niste odločili ali pa to nameravate, pa še čakate ... letos bomo na dirki podelili tudi lepo glavno nagrado in ne le pokala, kot lani.

Uspeli smo vzbuditi pozornost in zanimanje pokrovitelja, ki bo to nagrado tudi prispeval!

:notworthy:

Takoj, ko zadevo dorečemo v nulo, boste obveščeni.

Še samo 61 dni!

Vse o Dey-Zi, sami prireditvi in še več piše TUKAJ.

Prebrskajte, poiščite, preberite ... čisto vsaka podrobnost glede same prireditve in prijave je napisana, opisana in narisana. Tudi možnost rezervacije prenočišča v bližini, pa prehranjevanja, ... če pa kdo misli, da še kaj manjka, pa lepo prosim, zelo dobrodošle so vaše pripombe oz. predlogi.

Eden zelo pametnih od lani - imejte s seboj dovolj gotovine. (Če se prav spomnim, je imel tisti, ki je na to opozoril, težave s tankanjem, ker niso vzeli kartice.)

Sicer pa bomo neposredno pred samim dnevom D še zbrali najbolj uporabne informacije lanskih udeležencev in jih objavili v strnjeni obliki na tej naši strani.

Veselimo se ... veliko pozitivne energije vlagamo v priprave in se resnično veselimo ponovnega ali pa čisto prvega srečanja z vami!

Ne pozabite - število udeležencev je zaradi optimalne varnosti vseh udeležencev omejeno na 100!

:yea2::yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!