Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

...

Razen, če bi si upali v dvojcu ... ha, Rude?

Ni blema, samo šefa moraš prepričati, da bo dovolil takšne vragolije. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blema, samo šefa moraš prepričati, da bo dovolil takšne vragolije. :D

Kegera?

:unsure:

Madžarskega ali slovenskega?

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kegera?

:unsure:

Madžarskega ali slovenskega?

:P

Oba :evilgrin:

Slovensko direktorco in madžarskega šefa dirkališča :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba :evilgrin:

Slovensko direktorco in madžarskega šefa dirkališča :)

Opažam, da smo še vedno edini prireditelj, ki poskuša Track Day približati tudi "navadnim" motoristom.

Torej, da imamo skupine za tiste, ki želijo v prvi vrsti izboljšati tehniko vožnje in poznavanje motorja in sebe.

Te stvari so v UK in USA kar precej razširjene. Upam, da se bodo tudi drugi orgaanizatorji čimpreje udeležili.

Zato pa še posebej vabim vse tiste, ki bi, pa smatrate, da niste primerno motoristično opremljeni, da si preberete opis na spletni strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekaj je bilo popraševanja o možnosti deljenega prevoza na dogodek DeyZi Days.

Vsi, ki imate višek prostora na prevoznem sredstvu in tisti, ki bi šli pa nimate prevoza, javite nam prosim na E_pošto info@gody.si.

Pripišite prosim karj od koder potujete in koliko prostih mest za motor in za ljudi imate na voljo.

Bomo poskusili pomagati pri koordinaciji prevozov...

Nekaj se odpirajo tudi možnosti, da bi lahko organizirali prevoz motorjev s kamionom do Pannonia-Ringa.

Resno zainteresirani nam prosim sporočite na gornji elektronski naslov.

Stroški trenutno še niso znani, saj so odvisni od števila zainteresiranih.

Pogoj za resnost je popolna prijava na dogodek.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res mi všeč kako poskrbite za vse!!!:notworthy:

Ampak tja se bom že pripeljal sam zato pa imam motor da uživam v vožnji. Zanima me pa če se tam slučajno kaj zalomi in bi bil motor nevozen kako se ga da prepeljati do Mb.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res mi všeč kako poskrbite za vse!!!:notworthy:

Ampak tja se bom že pripeljal sam zato pa imam motor da uživam v vožnji. Zanima me pa če se tam slučajno kaj zalomi in bi bil motor nevozen kako se ga da prepeljati do Mb.

LP Robert

Nehaj klicat :devil:.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je kaj z prenočišči?

A ima kdo v okolici piste kakšen znan kontakt za prenočišča za kak apartma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Točno čez mesec dni se vidimo na Pannoniji.

Popust pri štartninah velja samo še do 30.04.2011, prijave pa se lepo polnijo.

Število prijavljenih je omejeno na 100, kar je še dodaten razlog da pohitite s prijavo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res mi všeč kako poskrbite za vse!!!:notworthy:

Ampak tja se bom že pripeljal sam zato pa imam motor da uživam v vožnji. Zanima me pa če se tam slučajno kaj zalomi in bi bil motor nevozen kako se ga da prepeljati do Mb.

LP Robert

Vsak udeleženec za prevoz poskrbi sam, do tja in nazaj; organizatorji lahko samo koordiniramo in usklajujemo morebitna dogovarjanja v zvezi s tem, saj iz 'enega konca' lažje povežemo interesente.

V primeru, da pa bi res kaj narobe šlo (upamo, da se kaj takega ne bo zgodilo), pa še nismo in ne bomo nikogar pustili brez pomoči.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še 28 dni!

Uh, kako čas hitro beži; kmalu se vidimo!

PRIVLAČNE NAGRADE!!!

Zmagovalcem na dirki in to v obeh skupinah (do 600 in 1000 ccm) bomo razen pokalov podelili tudi nagrade!

Absolutni zmagovalec - torej tisti, ki bo v dirki hitrejših prvi prečkal ciljno črto, prejme

PAR PNEVMATIK PIRELLI DIABLO SUPERCORSA!

Vsi ostali zmagovalci v konkurenci prejmejo BON za nakup moto pnevmatik v vrednosti 50 €.

Vse nagrade za zmagovalce prispeva PNEVMATIK CENTER ŠIRNIK iz Radelj ob Dravi.

post-16688-0-37728900-1303226195_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak udeleženec za prevoz poskrbi sam, do tja in nazaj; organizatorji lahko samo koordiniramo in usklajujemo morebitna dogovarjanja v zvezi s tem, saj iz 'enega konca' lažje povežemo interesente.

V primeru, da pa bi res kaj narobe šlo (upamo, da se kaj takega ne bo zgodilo), pa še nismo in ne bomo nikogar pustili brez pomoči.

:notworthy: nice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnevi pa v zadnjem času kar letijo.

Še manj kot mesec dni do dogodka in še samo 10 dni cenejša startnina.

Polni smo že preko polovice, omejitev števila udeležencev je zaradi varnosti 100.

Če imate zainteresirane znance in prijatelje jim le povejte :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če še ima gdo kakšen plac na prikolici ali pa v kombiju pa da si delimo stroške....:surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plačano danes, organizatorje prosim za potrditev.

Tudi jaz iščem prevoz ozr. nekoga, da bi delili stroške najema kombija... rezervirani imam tudi 2 nočitvi v motelu ob pisti, v sobi je tudi še ena postelja viška.

Gor grem 17.05. popoldan, nazaj pa 19.05 zjutraj, tisti (ali še raje tista :P ) ki mu/ji ta termin ustreza in nima prevoza, naj napiše zasebno sporočilo.

Lp, bass

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plačano danes, organizatorje prosim za potrditev.

Tudi jaz iščem prevoz ozr. nekoga, da bi delili stroške najema kombija... rezervirani imam tudi 2 nočitvi v motelu ob pisti, v sobi je tudi še ena postelja viška.

Gor grem 17.05. popoldan, nazaj pa 19.05 zjutraj, tisti (ali še raje tista :P ) ki mu/ji ta termin ustreza in nima prevoza, naj napiše zasebno sporočilo.

Lp, bass

Potrdila bodo v kratkem, ko bomo pri bolj fiksnem računalniku in Internetu :)

To pomeni, od 03.05.2011 naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo leto, če bo vse, kot mora biti, se vam pridružim :whistle:

Držimo pesti!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maj se bliža, moto dogodki se že odvijajo, kmalu pa bomo tudi mi zalaufali našo DeyZiko in upamo, da se v polnem številu vidimo 18. maja na Madžarskem!

:yea2::010

ZNIŽANA STARTNINA ŠE DO 10. MAJA!

Izkoristite priložnost, mesta se počasi, a vztrajno polnijo! Udeležba pa je omejena na 100 udeležencev !

VSE informacije glede prijave na: prijava

VSE informacije na splošno: DeyZi-Days 2011

Vsem, ki si iz različnih razlogov še niste privoščili vožnje po pravi motoristični stezi (pisti ali progi) nudimo enkratno priložnost, da se preizkusite pod vodstvom izkušenih inštruktorjev, v malih skupinah, brez gneče in neprijetnega 'prerivanja'.

Prav tako pa organiziramo dirko za tiste hitre (stare) mačke, ki jim vožnja po pisti že dolgo ni več uganka.

Za vsakega nekaj, predvsem pa redka priložnost za tiste, ki se po dirkaški stezi še niste peljali.

Ne pozabita pa na

PRIVLAČNE NAGRADE!

Zmagovalcem na dirki in to v obeh skupinah (do 600 in 1000 ccm) bomo razen pokalov podelili tudi nagrade!

Absolutni zmagovalec - torej tisti, ki bo v dirki hitrejših prvi prečkal ciljno črto, prejme

PAR PNEVMATIK PIRELLI DIABLO SUPERCORSA!

Vsi ostali zmagovalci v konkurenci prejmejo BON za nakup moto pnevmatik v vrednosti 50 €.

Vse nagrade za zmagovalce prispeva PNEVMATIK CENTER ŠIRNIK iz Radelj ob Dravi.

post-16688-0-86264100-1304021192_thumb.jpg

Veselimo se, družba, da se ponovno - ali pa letos prvič - vidimo!

:OK::worship::yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni letos žal ne bo uspelo trance_39_thumbdown.gif Prepoln urnik, in premalo dopusta. Je pa lepo videt, da vas je ze toliko prijavljenih, trenutno ze 73! trance_40_thumbup.gif Če bo tako kot lani, bo v trenutku ze vse zasedeno. Bom pa z veseljem na slikce počakal. Želim vam veliko sonca pa prijetne temperature...tako na stezi, kot zvečer v čevapih na roštilju trance_17_emot-angel.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni letos žal ne bo uspelo trance_39_thumbdown.gif Prepoln urnik, in premalo dopusta. Je pa lepo videt, da vas je ze toliko prijavljenih, trenutno ze 73! trance_40_thumbup.gif Če bo tako kot lani, bo v trenutku ze vse zasedeno. Bom pa z veseljem na slikce počakal. Želim vam veliko sonca pa prijetne temperature...tako na stezi, kot zvečer v čevapih na roštilju trance_17_emot-angel.gif

Škoda :(

Ti bomo številko za drugo leto prišparali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa zvemo katere številka nam je bila dodeljena, tam na obrazcu je blo možnost vpisat katero želiš imet, pa me zanima, če bo želja uslišana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!