Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Vstop v novo leto je vedno nekaj posebnega, novega.

Vendar si vsi želimo, da bi bile tiste "stare" stvari, ki so nas razveseljevale in smo jih radi počeli, tudi v novem letu še vedno aktualne, še zmeraj žive.

Zato smo poskrbeli, da bo 18. maj 2011 ponovno v znaku marjetic. Veselilo nas bo, če se boste udeležili Dey-Zi Days 2011!

Naj bo vsak dan novo darilo.

SREČNO 2011!

Celotna ekipa Dey-Zi Days

pannonia2011.gody.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, pa smo zakorakali, se odpeljali, odrolali, odkotalili in prikolovratili v leto 2011, ko bo na vrsti že druga marjetičarska prireditev.

Vsem, ki ste bili z nami, ki ste in še boste, pa tudi vsem, ki nas tu in tam le malo 'opazite', vsem skupaj želim le nekaj - NAJ BO 2011 DOBRO LETO !!!

:notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prijave že kapljajo :)

Samo še

120

dni ...

Število udeležencev je tudi letos omejeno na 100, zato ne zamudite !

Več na Spletni strani DeyZi Days

Koliko je že prijavljenih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je že prijavljenih?

Prijavljenih je 7 oseb, število prijavljenih vidiš na Godyevi spletni strani pod "Prijava na dogodek"

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat žal kaže, da bom bolj kot ne firbce pasla gor in navijala, za udeležbo mal eurčki narobe hodijo :headbang:

Prijave že kapljajo :)

Samo še

120

dni ...

Število udeležencev je tudi letos omejeno na 100, zato ne zamudite !

Več na Spletni strani DeyZi Days

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat žal kaže, da bom bolj kot ne firbce pasla gor in navijala, za udeležbo mal eurčki narobe hodijo :headbang:

Moraš provizijo od Honda rezervni deli (tačk) začet pobirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat žal kaže, da bom bolj kot ne firbce pasla gor in navijala, za udeležbo mal eurčki narobe hodijo :headbang:

Kako to?

Ti ja moraš sodelovat na dirki, si resna kandidatka za najvišja mesta - kljub temu, da čas beži, je maj še vseeno kar daleč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še

110

dni :)

Že tak dolgo štejemo, pa mashina še ni nič komentiral :whistle:

Mogoče pa bo letos le lepo vreme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

lani je bil prijatelj in vas je zelo pohvalil, tako da se mi cedijo sline, ampak.............ne vem če sem dovolj zrel tudi za tisto skupino z inštruktorjem?

Z motorjem se vozim sedaj tri leta, in tako ne vem če je to dovolj za na pisto? Rad bi se pa udeležil kakšnega takšnega dogodka da mi izkušeni motoristi dajo kakšne dobre nasvete.

Je še kaj takšnih zelencev ali bi bil jaz edini, ter nenazadnje imam naked bike (z750) in ne kakšnega cestaka.......hvala za odgovore.

Lp Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

lani je bil prijatelj in vas je zelo pohvalil, tako da se mi cedijo sline, ampak.............ne vem če sem dovolj zrel tudi za tisto skupino z inštruktorjem?

Z motorjem se vozim sedaj tri leta, in tako ne vem če je to dovolj za na pisto? Rad bi se pa udeležil kakšnega takšnega dogodka da mi izkušeni motoristi dajo kakšne dobre nasvete.

Je še kaj takšnih zelencev ali bi bil jaz edini, ter nenazadnje imam naked bike (z750) in ne kakšnega cestaka.......hvala za odgovore.

Lp Robert

Zrel si sigurno dovolj, saj so lani imeli mislim da 6 skupin (z inštruktorjem), od najhitrejših do najpočasnejših. Sam se pač daš v skupino, za katero misliš, da je najboljša zate, je pa možno tudi nekaj premikov med skupinnami tudi po prvem izhodu.

Na koncu imaš tudi še en popolnoma prosti trening, kjer ti ni potrebno upoštevati omejitev skupine. Če boš na dirkališču prvič je vodeni trening super izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

lani je bil prijatelj in vas je zelo pohvalil, tako da se mi cedijo sline, ampak.............ne vem če sem dovolj zrel tudi za tisto skupino z inštruktorjem?

Z motorjem se vozim sedaj tri leta, in tako ne vem če je to dovolj za na pisto? Rad bi se pa udeležil kakšnega takšnega dogodka da mi izkušeni motoristi dajo kakšne dobre nasvete.

Je še kaj takšnih zelencev ali bi bil jaz edini, ter nenazadnje imam naked bike (z750) in ne kakšnega cestaka.......hvala za odgovore.

Lp Robert

Skupine z inštruktorjem so namenjene vsem, ki so na progi prvič ali pa jim je prosti trening prehiter.

Lani smo imeli 6 inštruktorjev, tako da je za vsakega na voljo primerna podskupina.

Več o poteku vodenih treningov si lahko prebereš na spletni strani.

Lahko pa pogledaš tudi video z lanske prireditve

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

lani je bil prijatelj in vas je zelo pohvalil, tako da se mi cedijo sline, ampak.............ne vem če sem dovolj zrel tudi za tisto skupino z inštruktorjem?

Z motorjem se vozim sedaj tri leta, in tako ne vem če je to dovolj za na pisto? Rad bi se pa udeležil kakšnega takšnega dogodka da mi izkušeni motoristi dajo kakšne dobre nasvete.

Je še kaj takšnih zelencev ali bi bil jaz edini, ter nenazadnje imam naked bike (z750) in ne kakšnega cestaka.......hvala za odgovore.

Lp Robert

Iskrena hvala za pohvale. :) Res smo se potrudili vsi, ki smo kakorkoli 'vpleteni' v organizacijo; smo se pa tudi kaj naučili in upamo, da bo letos še boljše.

Inštruktorji so res odlični in pravšnji za vodenje skupin. Z veliko potrpljenja in občutka za novince na pistah poskrbijo, da se lahko brez skrbi tudi takšni spoprimemo s stezo.

Sprašuješ, če je tvoje triletno 'motoriranje' dovolj za na pisto? Ni univerzalnega odgovora. Nekateri so totalni talenti in se na pisti znajdejo v trenutku, nekateri pa smo taki 'biseri', z menoj na čelu :slap: , da se po pisti nikoli ne bomo mogli (zmogli, znali?) prav peljat, pa čeprav imamo za seboj veliko več kilometrine kot npr. ti, pa sicer sploh nismo ne slabi ali počasni motoristi.

Zato je 'Deyzika' več kot prava - pridi, pa boš ugotovil, kako se počutiš na pisti. Še najlažje na takih prireditvah, kot je naša. Lahko boš začel v najpočasnejši skupini in inštruktor ti bo lahko takoj povedal, kaj delaš prav in česa ne. Mogoče boš prehiter za najpočasnejše? Verjetno boš kaj hitro dobil občutek in ugotovil, da je preizkušanje meje tvojega motorja in predvsem lastnih sposobnosti na pisti mnogo bolj varno, kot pa na kakšni cesti.

Pa sploh ni pomembno, kakšen motor imaš. Ravno zato imamo vodene skupine.

Tisti res hitri, ki pridejo tudi na dirko, pa so poglavje zase. Užitek jih je opazovat!

Dobrodošel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

lani je bil prijatelj in vas je zelo pohvalil, tako da se mi cedijo sline, ampak.............ne vem če sem dovolj zrel tudi za tisto skupino z inštruktorjem?

Z motorjem se vozim sedaj tri leta, in tako ne vem če je to dovolj za na pisto? Rad bi se pa udeležil kakšnega takšnega dogodka da mi izkušeni motoristi dajo kakšne dobre nasvete.

Je še kaj takšnih zelencev ali bi bil jaz edini, ter nenazadnje imam naked bike (z750) in ne kakšnega cestaka.......hvala za odgovore.

Lp Robert

Jst sem bil lani tudi prvic sploh na dirkališču, pa tut nimam motor namenjen temu. Spraseval sem se isto kot ti, tako da sem sou za ziher v najpočasnejšo skupino, in takoj ugotovu, da je pocasna skupina res POCASNA :) Ne poznam te, ampak bi upal stavit, da prepocasna tudi zate :) , zato sem pol preskocu v tretjo skupino, ki se je kljub temu da sem tam prvic, meni ravno prav hitro peljala.

Glede nakeda, naj omenim, da je lani Rude vodil NAJHITREJSO skupino na nakedu, hornetki 600 če se ne motim. Res da je profi voznik, sam čem rečt, da vrsta motorja sploh ni ovira na takem dnevu, ker se ne greš dokazovat in popravljat rekorda steze, ampak učit vožnje, spoznavat motor in sebe, ter nenazadnje uzivat. ;)

Če mi znese pridem tudi letos, sam je poroka mojga best frenda glih vikend takoj zatem, tako da v kombinaciji s fantovscino vikend prej, ne vem kako bo rolleyes.gif. Bi pa želel prit tudi letos, da malo nadgradim lanske izkušnje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRVOWP, če te kaj potolaži... grem tud jst na pisto... izpit sem lani nardila... saj v končni fazi ni važno kolk km mam/maš... greva probat :D mogoče bom po prvem krogu v box zapelala, mogoče se me pa ne bo dal dol spravit ;)

aja, sam še prijavljena nisem... sej bom, sam da dnar najdem :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem kot da ste me prepričali :worship: tako da sem si že vzel dopust.

Sedaj se pa le še prijavim, plačam in se vidimo. Hvala za vzpodbudo da sem se veliko lažje odločil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spraseval sem se isto kot ti, tako da sem sou za ziher v najpočasnejšo skupino, in takoj ugotovu, da je pocasna skupina res POCASNA :) ...

O, krizaaaaa! Najboljše, da se pod asfalt zakopljem, meni se je še počasna skupina zdela (pre)hitra! :slap::huh::P

Bo res najbolje, da mi Gody, tak kak lani, pecikl zraven pripelje, pa bom lahko (večer prej, ko motorji še ne smejo na pisto) vsaj takrat 'drvela' po pisti, kakih 25 - 30 km/h ...

DRVOWP, če te kaj potolaži... grem tud jst na pisto... izpit sem lani nardila... saj v končni fazi ni važno kolk km mam/maš... greva probat :D mogoče bom po prvem krogu v box zapelala, mogoče se me pa ne bo dal dol spravit ;)

Bravo, to je tapravo razmišljanje! :notworthy:

Kaj naj rečem kot da ste me prepričali :worship: tako da sem si že vzel dopust.

Sedaj se pa le še prijavim, plačam in se vidimo. Hvala za vzpodbudo da sem se veliko lažje odločil.

:OK:

Seveda pa smo ti vsi zamolčali slabo stran takih race dnevov.

Problem je namreč, da ko enkrat izkusiš vožnjo po pisti, te zadeva zasvoji in ni poti nazaj. To je hujše kot kazino; tam imaš vsaj nekaj teoretičnih možnosti da dobiš kaj evrov nazaj, pri tem špasu pa vedno samo zapravljaš. :P

Hahahahahahahahahahahaha ... Marko, care!

:yea1:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mi ne bo prekrivalo z izpiti se vam letos pridružim tudi jaz, da končno vidim to Pannonio :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo lušte delate, zgleda mi boste morali napisati opravičilo, da bom dobil prosto :whistle:

Na strani so kakšni posnetki, malo za vizualizacijo proge, da ne bom preveč ril mimo proge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mi ne bo prekrivalo z izpiti se vam letos pridružim tudi jaz, da končno vidim to Pannonio :)

Naštelaj si tako, da boš imel izpite prej in potem.

To se vedno da. Dey-Zi pa je le ena v letu .... :whistle::naughty:

Samo lušte delate, zgleda mi boste morali napisati opravičilo, da bom dobil prosto :whistle:

Na strani so kakšni posnetki, malo za vizualizacijo proge, da ne bom preveč ril mimo proge?

tukaj ... imaš vse podatke.

Lahko vidiš načrt piste, v filmu je nekje vmes prikazana vožnja skozi Dančijevo kamero, ... samo malo časa nameni pregledu spletne strani in dobil boš kopico uporabnih podatkov ter informacij.

Sicer pa, saj ne vem, kaj še sploh razmišljaš??? :evilgrin: S tisto svojo kosilnico boš itak ful hiter na stezi, koliko te poznam!

:worship:

Sploh pa se imamo totalno fajn in že iz družabnega vidika je Dey-Zi Days kar en presežek, si upam trdit.

Kar pa se opravičila tiče pa ti napišem glih kaj hočeš, z vsemi štempli in 'uradnimi zaznamki'.

:P

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naštelaj si tako, da boš imel izpite prej in potem.

To se vedno da. Dey-Zi pa je le ena v letu .... :whistle::naughty:

Delam na tem :) Če bo vse tako kot mora bit, se bo izšlo :D S prijavo bom še malo počakal, da bom ziher, ampak načeloma se vidmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp mene pa zanima če boste tisti ki nimate mopedov spedenanih samo za pisto šli z mopedi ali jih boste naložili na prikolice oz. peljali v kombijih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče je za takšne dogodke nujno peljat motor tja na prikolici ali v kombiju, ne glede na to ali je posebej pripravljen za vožnjo po stezi ali ne.

1. taka pot je zelo utrujajoča in če tja še nekako gre, se zagotovo ni proporočljivo, pa tudi varno ne, odpraviti na tako dolgo pot domov, po tem ko si izmučen od celodnevnega preganjanja po pisti.

2. tudi če se odločiš it tja it za več dni, prespat in se odpravit proti domu naslednji dan, vedno obstaja možnost, da se boš na pisti sesul in razbil motor. Če imaš avto ali kombi ga pač lepo naložiš in je zadeva rešena, čene pa lahko to predstavlja precejšnjo komplikacijo, ki zna precej podražit vse skupaj.

3. v vsakem primeru pa se po celodnevnem "dirkanju", pa tudi naslednji dan, bolj prileže lepo se vsest za volan, kakor it na tako dolgo pot proti domu z motorjem :) Stroški so pa skoraj isti, če greš z avtom in prikolico kakor če bi šel z motociklom. Kakšen liter bencina mogoče skuriš več, to je pa to. Če se znajdeš, gresta dva skupaj in je celo ceneje.

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!