Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Dunlop GP Racer D211 so legalne track-day gume in bi morale delat. GPjke so pa podobne, a niso street-legal.

Edit:

Še vedno iščem kopmanjona za delit kombi, lahko deliva tudi sobo, ki jo mam rezervirano v motelu. Več na ZS.

tudi GPjke so legalne za na cesto, Not for highway use so samo KR serija in dežne gume. Je pa res, da uradno v tujini lahko Dunlopovo racing "kolekcijo" kamor spadajo tudi Gpjke kupiš samo, če imaš dirkaško licenco.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se posipam s pepelom, vsekakor je za občasen track-day verjetno GP Racer boljša izbira, kali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če se misliš vozit po cesti in samo občasno na pisto potem kar se mene tiče vsekakor GP Racer :) Sej tut GP Racer niso slabe, se lepo pelejo, sploh zdej ko je zadnja Ntec in jo spustiš na 1.4 bar na pisti :D Je pa fajn met grelce. Ne zato ker se sicer Gp Racerja neb dalo segret ali ker bi bil pretirano občutljiv na cikle, ampak zgolj zato ker ta guma je le optimizirana za delovanje pri 80°C kar je težko doseč brez grelcev če je mal hladnejši dan, pa tudi gumo mal prišparaš ker pista ti jo najbolj cufa v fazi ogrevanja. Se da pa seveda normalno tudi brez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za informacije, sem se tudi že drugje pozanimal in sem dobil info da so GP racer NTEC dobre za take stvari. Pa grelci so tudi nič bat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kam sem gledu ves čas, a sem šele sedaj opazil to temo..Ker je želja po pisti velika me seveda mika obisk prireditve (pa še dopust je) Če bi se zadeve udeležil bi vozil v vodeni skupini, da se spoznam z vožnjo na pisti.Ker pa si ne želim delati prevelikih stroškov (recesija :evilgrin: )me zanima kako bi se obnesle Dunlop qualifier 2 ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kam sem gledu ves čas, a sem šele sedaj opazil to temo..Ker je želja po pisti velika me seveda mika obisk prireditve (pa še dopust je) Če bi se zadeve udeležil bi vozil v vodeni skupini, da se spoznam z vožnjo na pisti.Ker pa si ne želim delati prevelikih stroškov (recesija :evilgrin: )me zanima kako bi se obnesle Dunlop qualifier 2 ??

Za sodelovanje v vodeni skupini so dobre praktično vsake gume. Potrebno je pač imeti primerno mero pri vožnji (to še posebej velja samostojne izhode na progo - Urnik 14:40-15:20 in 17:00-18:00).

Lani smo imeli udeležence z Varaderkami.

Stromi in drugimi motocikli, ki imajo tudi manj cestne gume in ni bilo problema.

DeyZi Deys je namenjena tudi in posebej vsem, ki si želijo na pisti izpopolniti tehniko vožnje, se v varnem okolju spoznati s svojim motorjem in uživati v vožnji brez vsakdanjega prometnega kaosa.

Zato imajo vodene skupine odmerjen enak čas na progi, kot športniki in nimamo samo ene ali dveh turističnih voženj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno nisem uspel najti prevoza, če nimaš transporta, lahko deliva stroške kombija.

Tudi soba, ki jo imam rezervirano ob pisti, ima eno ležišče viška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno se iščeta kandidata ki sta si pripravljena deliti stroške boxa.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno se iščeta kandidata ki sta si pripravljena deliti stroške boxa.

Lp

Si še sam trenutno? V primeru slabega vremena bi bil interesent s kolegom ali dvema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si še sam trenutno? V primeru slabega vremena bi bil interesent s kolegom ali dvema.

smo že 3-je vozniki, box bo rezerviran ne glede na vreme.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, kaj če bi naredili spisek vseh, ki rabijo prevoz.

Za lažje usklajevanje.

Če se bo nabralo dovolj ljudi se lahko gre tudi v akcijo organizacije najema kakega večjega vozila.

Prosim, če vsak vpiše nick (ali ime in priimek) in lokacijo od kod rabi prevoz. Kolikor vem zaenkrat

bass - Ljubljana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo že 3-je vozniki, box bo rezerviran ne glede na vreme.

lp

pristora v boxu je še za kakšnega voznika, max.2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, kaj če bi naredili spisek vseh, ki rabijo prevoz.

Za lažje usklajevanje.

Če se bo nabralo dovolj ljudi se lahko gre tudi v akcijo organizacije najema kakega večjega vozila.

Prosim, če vsak vpiše nick (ali ime in priimek) in lokacijo od kod rabi prevoz. Kolikor vem zaenkrat

bass - Ljubljana

fp4492 - Celje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kam sem gledu ves čas, a sem šele sedaj opazil to temo..Ker je želja po pisti velika me seveda mika obisk prireditve (pa še dopust je) Če bi se zadeve udeležil bi vozil v vodeni skupini, da se spoznam z vožnjo na pisti.Ker pa si ne želim delati prevelikih stroškov (recesija :evilgrin: )me zanima kako bi se obnesle Dunlop qualifier 2 ??

TIGR dej rajš d211 7712 gor!!!!!!!!

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

prvič grem na tak dogodek in me zanimajo vaše izkušnje.

Zanime me torej v katero skupino bi se moral prijaviti da bo prav, zdaj se vozim tri leta in nimam veliko izkušenj. Rad bi seveda našel skupino kjer bi odnesel kar največ znanja.

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam ti kar vodeno skupino z inštruktorji, sploh če še nimaš izkušenj z dirkališči.

absolutno, so pa tudi vodene skupine malo popredalčkane - če so ti prehitri greš v počasnejšo, če prepočasni pav hitrejšo - kr med samim eventom..

vsaj lani je bilo tako :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

absolutno, so pa tudi vodene skupine malo popredalčkane - če so ti prehitri greš v počasnejšo, če prepočasni pav hitrejšo - kr med samim eventom..

vsaj lani je bilo tako :OK:

Tudi letos bo tako.

Če pa bojo vse vodene skupine prepočasne se pa lahko med eventom tudi na proste treninge preseliš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko peljem 3 motorje in voznike,gor in dol,od ljubljane do maribora jih poberem,cena 80 euro po motorju,ali po dogovoru

obvezno morajo biti 3-trije,interesenti pokličite 040 266 666

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še samo en dan znižane startnine !

DeyZi Days že naslednji teden v sredo !

Prijavljenih že 85 udeležencev !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!