Skoči na vsebino

Vinjete


klemzy00

Priporočene objave

pred 20 minutami, MARE 65 pravi:

Maus nima žepov...on ima samo luknjo v tanku na zgornji strani...:rolleyes:

Ich habe einen Rucksack

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgolj teoretično:

a mislite, da bi kdo od darsa priznal, če bi se cel sitsem sesul in nič beležil, pajade.. :P

bojo že zrihtali. važno da do sezone. verjamem da domači državljani nakupimo vinjete po ps...u, bolj so problem tujci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

20. aprila sem se peljal po avtocesti iz MB na Bled in nazaj, pri tem pa pozabil, da še nimam vinjete. Do kdaj lahko pričakujem pozdrav DARSa?

Kakšni so običajno odzivni časi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni rečeno, da boš kaj "fasal" . "Sistem" je namenjen tovornjakom. "Nadzor" pa ni stalen oz. se prestavlja. Sicer glede na relacijo je verjetno bolj malo možnosti, da te niso "opazili", možno pa je.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, franc pravi:

Ni rečeno, da boš kaj "fasal" . "Sistem" je namenjen tovornjakom. "Nadzor" pa ni stalen oz. se prestavlja. Sicer glede na relacijo je verjetno bolj malo možnosti, da te niso "opazili", možno pa je.

lp

po "novem" imaš kamere za nadzor nad vinjetami "povsod" ( za tovrnjake so škatlice na portalih, za avte/ motorje so kamere ob strani AC obrnjene nekje naprej, nekje nazaj, na uvozih / izvozih)

Lahko se zgodi, da te niso "pofočkali", ma se mi zdi , da je verjetnost za to dokaj majhna..... no z motorjem imaš več možnosti, ker te mora pofočkat od zadaj in noben avto/ tovrnjak te takrat ne sme "prekriti"

 

malo sreče se pa tudi rabi v življenju 😋

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena jebena izkušnja z Asfinagom. Lani dobim kazen, ker sem se brez vinjete vozil po avstrijskem autobanu. Jim pošljem potrdilo, da sem online kupil vinjeto. Ampak nisem opazil, da mi je očitno miška preskočila, ko sem izbiral matično državo, namest Slovenia sem izbral Spain, je bla pa registrska prava. Kazen mislim da 130€. Sem se pritožil ene 5 krat, še pravnica iz naše avstrijske firme mi je pomagala, argument nobene škode za Asfinag, našla je celo primer, ko je en Turčin, stanujoč na Dunaju izbral Turčija in je dobil samo opomin. Oni pa vztrajno, da vinjeta ni bila pravilno kupljena. Epilog, letos plačal 350€, drugače bi šel v zapor. Mamu im jodlarsku. ☹️

  • Žalosten 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!