Skoči na vsebino

SF2 valčki


kosc

Priporočene objave

ja. Kupu sm rablenga speedfight 2 2002 letnik 10.000 prevožnga.

gre fajn mašinca lepo laufa.Naj bi blo use še original sam blokada iz auspuha vn uzeta pa gre po šštevcu 95. je to možno? Lastnik pravi da je v variomatu še blokada,ki pa jo bom uzeu vn.

Zraven sem pa dobil tudi izpuh laser x pro. in me zanima katere valčke naj dam u variomat da bo to kam šlo..(neki dobri pospeški in končna okrog 90 (: )

Prosim za nasvete nekateri pravijo 6.2g vendar nevem..če ima kdo kake izkušnje prosim naj svetuje.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupiš kakšen komplet valčkov pa sprobavaš...niso tako dragi da jih nebi mogo kupit :naughty:

hehe. ja sm škoda keša če keri ve kaj bi blo najbol na dan z besedo:D okol 5€ so :worship: sam 5 kombinacij 25 € :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. ja sm škoda keša če keri ve kaj bi blo najbol na dan z besedo:D okol 5€ so :worship: sam 5 kombinacij 25 € :krneki:

saj jaz tudi mam laser x pro :worship: pa še mam org valčke :whistle: pa gre kot mora..pospešek je zelo dober...končna pa ni glih velika ker še nisem z variomata odstrano blokade :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj jaz tudi mam laser x pro :worship: pa še mam org valčke :whistle: pa gre kot mora..pospešek je zelo dober...končna pa ni glih velika ker še nisem z variomata odstrano blokade :wacko:

na speedfightu?k ta k mi ga je prodau..je reku d k je dau lasera gor d ni nikamor šou..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na speedfightu?k ta k mi ga je prodau..je reku d k je dau lasera gor d ni nikamor šou..

eh ne..kitajčka mam Peda Fire :P kaj pa blokado si ven vzeu??ker je meni prej tudi enako šel kot ko sem imel org izpuh gor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj vse blokade vun, 4.5 g valčke, rumene fedre v sklopko, rumeno povratno, pa ti bo letelo ko 100 vragov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povrti, sam pazi da neboš prevrtu. Pa nwm kak ti gre 95 po števci če je še blokada not..mal čudn no. Drgač pa kupiš set valjčkov ki te pride ene 10€, maš različne teže noter. Probaš kera teža je prava pa greš tisto težo kupt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povrti, sam pazi da neboš prevrtu. Pa nwm kak ti gre 95 po števci če je še blokada not..mal čudn no. Drgač pa kupiš set valjčkov ki te pride ene 10€, maš različne teže noter. Probaš kera teža je prava pa greš tisto težo kupt.

ja teh 95 tut men ne gre u glavo :worship: nwm možn da tok laže?al je pa blokada vn z variota..pa še zmer preveč..nwm.am..rumene fedrce?ka je razlika med belo povratno..rumeno..rumeni fedrci..modri..

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

aja za aeroxa..

če je kupu novga zx-a je mogu zraum dobit valjčke...drgač pa mislim da tm okol 4.5g in pa rumene fedrce v sklopko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!