Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Ob 4. 6. 2016 at 22:22, celjan89 pravi:

ja zdaj sma prišla ven nekje pri brežicah :)  važno da je bencina dost, vsaka cesta pa nekam vodi...

a maš kakšen tracking na mobitelu vkloplen da bi se dalo mal pogledat trase.. so zanimive ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Ob ‎22‎. ‎06‎. ‎2016 at 10:13, SF pravi:

Fantje gre kdo na enguro? 

SF, a se ti da mal več napisat ali pa kakšen link prilepit, kje se dogaja, kdaj, ali se tudi s težjim kravcam 200+kg vozijo, itd. Mogoče me pa stvar potegne, če stvar ni samo za malo lažje enocilindrce mišljena...pa če ni že vseskup prepozno....

Hvala za odg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi s težjimi kravcami se vozijo na enguro. Jaz bom s svojim 200 EXC očitno peresno lahka kategorija, še en forumaš gre s TTR 600. Za prijave ni prepozno, za podrobnosti si poglej http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=251940.0 Zaenkrat gremo vsaj trije s tega foruma, poleg @SF še @gsxf750 in moja malenkost. Dogaja se pa 15., 16. in 17. julij, se pravi čez malo manj kot dva tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, igc1 pravi:

Jutro... hvala za odgovor, bom danes malo počekiral!

Lp

V bistvu je prvotno namenjen vožnji s kravami; tisti s HE majo ponavadi zehaste obraze. Sicer pa če bo po planu greva še SF in moja malenkost. Pot do tja pa čimveč off. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, hajoktejn pravi:

V bistvu je prvotno namenjen vožnji s kravami; tisti s HE majo ponavadi zehaste obraze. Sicer pa če bo po planu greva še SF in moja malenkost. Pot do tja pa čimveč off.

Tenks za odgovore fantje.... sem se prijavil na hrvaški forum, ampak smešn, če sem v njem prijavljen, linka od jskrablina ne vidim, oz.  izpiše samo "Tema ili forum koji ste tražili, čini se, ne postoji ili ima ograničenje pristupa.", tako, da se ne morem vpisat na listo. Če pa nisem prijavljen, pa vidim vseh 5 strani teme Enguro 3. A je kakšna finta al je odprto samo za special guests?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poizkusi na bj bikers... Tam so originalne prijave. Tema je namreč odprta na obeh forumih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, SF pravi:

Poizkusi na bj bikers... Tam so originalne prijave. Tema je namreč odprta na obeh forumih...

Tenks, na bj bikers je pa šlo skoz, tako, da upam, da je OK, sem skopiral udeležence, pa sebe pripopal na konec, upam, da je to to??

A je opcija, da se komu pridružim, ki gre z motorjem dol, da ne bom sam bluzil, Hajoktejn, SF?, če bo seveda offroad pot do Mrkonjića za enga takega povprečnega kljukca primerna :-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!