Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
15 hours ago, igc1 said:

 

... in čez "big river" nazaj domov

20161022_160312.jpg

Dobr je blo, če ne bo mraza, mogoče še kakšna  turca pade, drugač pa olje zamenjat in ropotalnik pospravim....

igc1

 Sva se midva "srečala" z pogledom v ŠK. Loki na prehodu za pešce? 990 ADV?

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

igc1

 Sva se midva "srečala" z pogledom v ŠK. Loki na prehodu za pešce? 990 ADV?

Možno Skalar, sem šel ob enih 4h-5h popoldan nazaj iz neosvojenega Porezna čez ŠkL. A misliš prehod iz avtobusne proti Nami, tam sem vidu enga mladga možakarja pa otroka zraven. Če je bil črno-bel 990 sem bil verjetno res jaz :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, igc1 said:

Možno Skalar, sem šel ob enih 4h-5h popoldan nazaj iz neosvojenega Porezna čez ŠkL. A misliš prehod iz avtobusne proti Nami, tam sem vidu enga mladga možakarja pa otroka zraven. Če je bil črno-bel 990 sem bil verjetno res jaz :) 

Ja. Ta mladi možakar sem bil jaz.

Lep ADV! Me je takoj prijelo, da sem jih gledal na Avtonetu.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, THOMPSON pravi:

oj,

 

kje si pa slikal zadnjih pet slik? Tam še nisem bil, pa v soboto bo lepo..

 

lp, andrej

Žeje. Poznaš ? Blizu je vojaški poligon. Na guglu pojdi mimo cerkve in boš prišel do te hiše. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, hajoktejn said:

 

 

20161028_130910.jpg

 

 

Žal iz moje strani ne bo slik, ker mi je uspelo polomit že 2. telefon ta teden :D Škoda, sem mel lepe posnetke hajoktjen-a, ki se je vozil po...

Občutki so fenomenalni. Tudi tale okorna Yamahica je uporaben strojček. Se da marsikam priti z njo. In vse je v glavi.

Mam že nov hobi...že gledam AN.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar pa Hajo Simpaticna vožnja, prav zavidam vama!

O na Visokem sta tudi bila? Pravijo, da je dvorec zaklet. Tavčar tam ni našel sreče, prav tako niso imeli sreče niti kasnejši najemniki... Kakih 200 metrov po poti v gozdu se nahaja družinska grobnica, kjer je znameniti slovenski pisatelj tudi pokopan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, SF said:

Skalar pa Hajo Simpaticna vožnja, prav zavidam vama!

O na Visokem sta tudi bila? Pravijo, da je dvorec zaklet. Tavčar tam ni našel sreče, prav tako niso imeli sreče niti kasnejši najemniki... Kakih 200 metrov po poti v gozdu se nahaja družinska grobnica, kjer je znameniti slovenski pisatelj tudi pokopan.

Upravičeno si lahko fouš. Je blo res Top, vsaj men, ker je bila zame to prva taka fura v življenju. Verjetno je Hajo zadi mal zehal, ampak sem ga že prej opozoril.

Kar se pa dvorca tiče, ti pa lahko precej več povem "v živo". Je skalar36 živel le 4 km stran celih 27 let. In sem vozil ljubice, katerim je pokazal tudi druga znanja, ne samo vožnje motorjev...:D

Upam, da čimprej spet prilimam kakšno slikco v to temo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, miklavc pravi:

Če kdo išče minimalistično prtljago za vikend enduro podvige, pri meni uporabe nažalost niso in ne bojo videle

 

me zanima. imaš zs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, motolover pravi:

TTR ni nič slabša in za štirikrat manj denarja.

Namen obeh je isti. Stroja kot taka, sta pa popolnoma različna. Več od tega pa nima smisla razglabljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob ‎29‎.‎10‎.‎2016 at 14:25, skalar36 pravi:

Je skalar36 živel le 4 km stran celih 27 let. In sem vozil ljubice, katerim je pokazal tudi druga znanja, ne samo vožnje motorjev...:D

Upam, da čimprej spet prilimam kakšno slikco v to temo. 

Komi čakamo, sam da jih noujo cenzuriral. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!