Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Peggy se je v blatu borila kot lev in na koncu v neenakpravnem boju tudi zmagala. Videl na lastne oči.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brane super tereni so v tvojem koncu... najboljši v SLO! 

Ja pa sva res morala tam okol Ospa ustavljat, odpet trakove na prehodu in potem spet zapirat za sabo. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ben, drugič Javi kej na pm, ko imate Plan tam mimo...mogoče vam en str vosu kako skrito pot pokaže..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, compaq pravi:

@Borutt kako se zadnji zmigavci in registrska tablica obnesejo na Beti o padcih? Oz. a sploh kej padas s tem motorjem? 

 

Zaenkrat so še na motorju :P. Je pa tudi res, da se več ali manj vozim po gumah :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hladov krasna fura! Vaju kar vidim uživača. Sta stisnila zobe in se kljub mrazu kvalitetno podružila. 

Mah enkrat moram se res namensko zorganizirat, da pridem na  furo v vaše konce, tudi z Damirom sva že govorila o tem. Lepi kraji, lepe potke in super družba! 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auch :( Gleženj bi veljalo dati dohtarju pregledat. Poviški so šli na pol ob kakem skoku? Al še pri manjši obremenitvi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, jskrablin pravi:

Auch :( Gleženj bi veljalo dati dohtarju pregledat. Poviški so šli na pol ob kakem skoku? Al še pri manjši obremenitvi?

Poviški so se zlomili ob 30cm skoku ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, VS800 pravi:

Kako maš lahko skos u nulo spucan motor, tut gume k nove in to med vožnjo.....:hmm:

Tiste čarobne krpice imam s seboj in vsake toliko obrišem umazanijo :lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motolover pravi:

Kakšne škornje imaš, da je gleženj tako nastradal?

Obute sm mel tcx helium.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Tiste čarobne krpice imam s seboj in vsake toliko obrišem umazanijo :lol1:.

Aha, no kull, sam zanimal me je:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, samo kako ti pa lahko odtrga poviške? Menda jih pa ja držijo vijaki in so poviški samo "distanca" ? Saj pri mojih je bilo tako (niso bili kitajski (da bi jaz vedel)) . Zdaj jih tako ali tako ne morem uporabljati, ker niso kompatibilni s stabilizatorjem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da nisem mojster za to, ampak da jih ni odtrgal, ker so bili preveč zategnjeni? Mal me sicer skrbi, ker cel lajf vozim na "china" ročkah, pa neb rad, da mi ročica zavore ostane v roki. Sicer do sedaj mi ni, pa sm jo že stegnil včasih na "mrtvo"

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč zategnjeni? mislim da ne ker jih ponavadi na moment. Precej hujse obremenitve in visje/daljse skoke sm ze delal z drugimi (drazjimi in resnicno iz aluminija, ne pa neke litine ...) poviski in ni blo nikoli problema. 

Skornje pa prodam po simbolicni ceni ... 

20161214_185229.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha izgleda imajo inšpektorji dolg nos.. Tudi na spletu previdnost ni odveč ČLANEK

Popravljeno . Popravil blazzarss
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So bili ti adapterji slučajno namenjeni tudi montaži krmila iz fi22mm na fi28mm? Ker v tem primeru imajo zamaknjene vijake...

Moram priznati, da mi škornji bele barve niti najmanj niso všeč. Ma niti zastonj jih nočem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!