Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Model je iz Grčije, kontaktiraj in bo poslal. 

To ni odlitek ampak rezkano iz kosa. 

Če meni še niso popokali, potem mislim da bo kr zadovoljiva trdnost. 

http://www.cosmo-accessories.com/online-store/electronics-computers/dl-650-v-strom/handle-bar-riser-44-info.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo od vas, ki se bolj vozite in imate .gpx fajle, razmišljal da bi se pridružil zraven k ustvarjanju trans EU trail? Kolikor sem prebral temo se sliši zelo zanimiva ideja :D

http://advrider.com/index.php?threads/trans-europe-trail-ideas.687130/page-10

http://www.transeurotrail.org/

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

PS:

Če je kdo poznavalec ali pa pozna koga, ki pozna dobro Poljsko, Romunijo ali baltske in skandinavske države kar se tiče offroadanja, naj javi. Za take mojstre je še prostor v grupi ustvarjalcev.

 

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mogoče da dobit oziroma videt kaj materjala za slo? Tko za bolj 1 dnevne izlete :) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velike endure? Ma kaj pašem notr al ne????:book:

Aja pa hvala za božička!!!:yea1:

Popravljeno . Popravil SF
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda pašeš not. 

Si pa na skrajni spodnji meji, kar je dobro, da vedo tisti s cca100 kilskimi ralkami. :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Ni3ous pravi:

Rezervirajte si 22-23  april za srečanje velikih endur.  Trasa bo prilagojena za vse!  V ospredju je srečanje in druženje vseh lastnikov velikih endur tudi za nove GS, Super Tenere ipd.  Tako da si lahko rezervira ta termin vsak, ki ima vsaj še nekaj profila na svojih soft enduro gumah in ki ni ravno prvič na makadamu. Detajli sledijo pravočasno. 

Dano na koledar :) 

pred 19 minutami, SF pravi:

Velike endure? Ma kaj pašem notr al ne????:book:

Glede na to da ma 250L ene tolko kil ko 690 Enduro... bi rekel da ja :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 12. 2016 at 21:04, Ni3ous pravi:

Ja mene so pred časom povabili k razvoju zamisli. Gre za obsežno reč, ki potrebuje nekaj predane ekipe zadaj. Očitno so našli moje reporte na  ADV ali drugod in so v meni videli dovolj dobrega poznavalca regije kar se enduriranja po odročnih krajih tiče in seveda tudi upravljanja z .gpx-i.

 Gre bolj  za "closed group"  skupino ustvarjalcev in sem že nekaj časa del ekipe, ki razvija to idejo. Sem tudi Country Moderator za SLO, CRO, BIH, MNE in  AL. 

TET in moj input pri razvoju trekov za balkansko regijo, veliko neprespanih noči ter dosedaj kakih 100 ur  skeniranja satelitskih posnetkov v namene trasiranja in iskanje najboljših enduro trailov po balkanu je tudi nekakšen krivec za idejo, ki se mi je porodila za 2017! 

To bo epsko enduraško leto! 

 

Ravno nate sem se spomnil, ko sem to bral na advriderju. Sedaj ko sem brez motorja mi je tako dolg čas, da potem skos na raznih tujih forumih visim :blush: Hvala za trase, gredo v moj arhiv :) 

Morda pa do aprila nadomestim mojo LC4, ker močno dvomim da bom zdržal celo sezono samo z EXC300 :ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, kp-kp pravi:

Sezona 2017 se je začela. Srečno ter čim manj padcev, okvar in gumidefektov, hkrati pa čim več novih poti v letu 2017 :beer2:.

Lajkam! Še posebej motor...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, eno vprašanje imam:

Če bi človek rad preživel en vikend na brezpotjih, pa recimo s šotorčkom nekje divje bivakiral, kam bi se splačalo it? Lahko tudi tujina, sam ne predaleč.

Torej petek, sobota, nedelja? Kje bi bilo mirno, pa lepo, pa primerno za prenočit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Ni3ous pravi:

Aprila bo srečanje velikih endur. To bo sobotna dnevna  legalna enduro vožnja z zaključkom nekje na primorskem v kampu. Vožnja bo zelo lepa, nič pretežkega. Tako da to je tut ena dobra prilika za furo. Maja je Benduro v HR, tut super folk in tudi traso pripravijo odlično. Material se nabira sam od sebe :D

Na aprilsko srečanje verjetno pridem, za Benduro pa me SF fehta že vsaj tri leta, si sploh ne upam ostat doma... je reku, da bo drgač jokcal in to ornk. Bojo poplave.
 

Sej bi šel tud z vami GESovci kam, sam kokr gledam po filmčkih in slikah ste ornk prehitri vozniki. Jst sm začetnik težak pa štor... trmast sicer k kojn, ampak diujat za vami manijaki pa me ne mika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 12. 2016 at 21:01, Ni3ous pravi:

Prilagam en praznični pack gpx-ov za vse kar tule. 

 

Evo vabim takoj zdajle tebe in vse ljubitelje velikih endur. 

Rezervirajte si 22-23  april za srečanje velikih endur.  Trasa bo prilagojena za vse!  V ospredju je srečanje in druženje vseh lastnikov velikih endur tudi za nove GS, Super Tenere ipd.  Tako da si lahko rezervira ta termin vsak, ki ima vsaj še nekaj profila na svojih soft enduro gumah in ki ni ravno prvič na makadamu. Detajli sledijo pravočasno. 

Lj-Krvava Peč-Bloke-Slap-vintgar-Rakitna huda.gpx

Moravče enduro Urejena.gpx

Ribnica - Senj odvožena urejena.gpx

Bravo model hvala za tele gpx-e tole mi je zelo všeč. Jest bi se kr prijavil , drugače če pa se ksn gpx prilepiš ti pa pivo-dva ne uideta. A pirelli trail 2 bo ugodna za tole furco¨?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, dejcpob pravi:

Bravo model hvala za tele gpx-e tole mi je zelo všeč. Jest bi se kr prijavil , drugače če pa se ksn gpx prilepiš ti pa pivo-dva ne uideta. A pirelli trail 2 bo ugodna za tole furco¨?

Moja izbira bo zagotovo Mitas E-09

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, poggy pravi:

Moja izbira bo zagotovo Mitas E-09

kdaj odvozima? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!