Skoči na vsebino

Bankomati v okolju Windows


Priporočene objave

Finance pišejo: V Sloveniji lahko že letos pričakujemo novo generacijo bankomatov, ki bodo v nasprotju z zdajšnjimi delovali v okolju Windows NT, in ne v okolju OS2 kot doslej. Okolje Windows NT bo omogočalo video in zvočno predstavitev transakcij, poleg tega pa bo mogoče v bankomat namestiti tudi tiskalnik. Uporabniki bodo lahko dvignili izpiske stanja, porabe, pozneje pa tudi znamke, vozovnice in podobno.

Adijo naš denar :!: :? :D :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Glavna prednost novega sistema je, da omogoča multimedijsko predstavitev transakcij..." :shock: :? :wink:

pol sem pa nehu brat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, ze to, da je firewall na NLBju na NTjih me je malo prestrasilo, ampak se bankomati ???

pisuka, spet bo treba na banko it dvigovat denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, resno razmišljam o transferju mojih miljardnih prihrankov na švicarsko nacionalno banko! K tole res ne bo več varno! :idea: :?: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno nimem nič proti winNT platformi, ampak zanima me, zakaj rabiš nekakšno multimedijsko dvigovanje denarja..... To je narobe pri sodobni informatiki, vse gre v izgled, manj v funkcionalnost (varnost pa je takoalitako vedno slabša...... Čemu? Res me zanima, a kdo potrebuje slikice, animacije in melodije pri dvigovanju/polaganju/plačevanju preko bankomata? Namesto, da bi posodobili tehniko plačevanja (halo čitalci znajo razbrati bankovce, takojšnje transakcije - namesto kuvertiranja denarja in ročnega vnosa vrednosti), se gremo nekakšne lepotilne operacije.... :cry: Informatika gone BAD...... :evil:

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh ... bomo s karticami ocitno placevali :D Sem ze videl na netu slike takih bankomatov z Wintendom .. zdaj bo pa to realnost al kako? Fun .... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol bom prisel do avtomata in se mi bo multimedijsko smejal ko bom hotel dvignit denar in mi z pesmijo povedal koliko minusa mam? :evil: :lol: :?

upam da bojo saj kaki lepi screen saver namestili :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa upam, da bo za bankomati vedno kaka afna ki bo znala three-finger salute usekat ko bo rec se sesula  :lol:  :lol:

A ne Cyc, pr Linux-u tega sploh ni :twisted: :evil: 8) In tako tečemo drugi krog, dejmo spet vse po starem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da ne bodo Linuxa dal, ker bo treba pol za vsako kartico posebej driverje po internetu iskat... :P  :wink:  :lol:

Tudi ce bi jo bilo treba, kaj se sekiras, dokler je ni treba tebi ... :P :wink: Je pa resnici na ljubo ravno obratno, ce imas samo racunalnik in CDje z operacijaskim sistemom - Linux in Windows ... bos z Linuxom prisel dlje oz. bos moral snet z neta bistveno manj. V mojem primeru samo driverje za Nvidio ... morebitna dodatna debata v linux vs. windows :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj sem reku  :wink:  :wink:  :wink:  :lol:

Tole:

A ne Cyc, pr Linux-u tega sploh ni :twisted:  :evil:  8)  In tako tečemo drugi krog, dejmo spet vse po starem

:lol: :lol: :lol: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni frke v tem katir OS uporabljaš.

Važn je Admin.

Če je Admin dober, užuren in pozoren na vse napake bodo tudi stari NTji popolnoma isto oz bolj varni kot če bi imel pod nadzorom kakš linux sistem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam samo, da se ne bo bankomat sezuval,resetiral... ko bom dvigoval denar. Kot je to v navadi Windoofsov. :evil:

Ti je uspelo tole v eni potezi napisat? :o Meni se Winsi sezujejo povprečno trikrat na vsak stavek. :( :? :wink: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni frke v tem katir OS uporabljaš.

Važn je Admin.

Če je Admin dober, užuren in pozoren na vse napake bodo tudi stari NTji popolnoma isto oz bolj varni kot če bi imel pod nadzorom kakš linux sistem.

točnu taku !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno nimem nič proti winNT platformi, ampak zanima me, zakaj rabiš nekakšno multimedijsko dvigovanje denarja..... To je narobe pri sodobni informatiki, vse gre v izgled, manj v funkcionalnost (varnost pa je takoalitako vedno slabša...... Čemu? Res me zanima, a kdo potrebuje slikice, animacije in melodije pri dvigovanju/polaganju/plačevanju preko bankomata? Namesto, da bi posodobili tehniko plačevanja (halo čitalci znajo razbrati bankovce, takojšnje transakcije - namesto kuvertiranja denarja in ročnega vnosa vrednosti), se gremo nekakšne lepotilne operacije.... :cry:  Informatika gone BAD...... :evil:  

Lp, Onim

Pa veš zakaj je tako? Ker šefi, kvazi informatiki nimajo pojma o sodobnih rešitvah in programiranju in varnosti... Vse kar je zna polepšat stvar. Da bi programer kaj predlagal..Ne, tako lahko njemu stolček gre, saj programer več zna.

Strari uporabniški vmesnik je najlažje popravit....nažalost pa se vidi največ.

IN TO PRI RAJI PALI.

Kar se tiče bankomatov, prisegam na gotovino :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Vse kar je zna polepšat stvar.
- A ni tale nov forum lep? :twisted: :wink:

lp, Onim

p.s. Danes me je sama zloba......... :twisted:

p.p.s. O organizaciji in programerjih pa raje nebi diskutiral, ker je to kot noč in dan. Žal. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja vazno da ko bom prsu na bankomat da si bom lahko zavrtu zraven ob dvigovanju svoj najljubsi mp3, vmes bom pa mogoce se mail pogledov :?

A ne bi blo zakon... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja vazno da ko bom prsu na bankomat da si bom lahko zavrtu zraven ob dvigovanju svoj najljubsi mp3, vmes bom pa mogoce se mail pogledov

A ne bi blo zakon...

- upam, da mi ne bo potrebno za tabo stati, ko boš ti dnar dvigoval... :lol: :lol: :lol:

lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!