Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj 2010


Sanda7

Priporočene objave

tle čist dobr ne razumem... če sta šla tako ali tako v arnoldstein, zakaj sta po weisensee-ju obračala? naprej na hermagor pa levo na arnoldstein ni šlo?

Verjetno ker Vragec ni hotel končati potovanja še tako hitro, in me je hotel še mal vozit ukol in pilit moje uvinke :P

Ni se nama mudilo, in sva tako videla malo več Avstrije in Weissensee je zelo lep, vsi so bili v šolnih, veslali , plavali, tako da naju je zelo zamikalo kar tam ostat, to pa bom verjetno kdaj drugič naredila :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle čist dobr ne razumem... če sta šla tako ali tako v arnoldstein, zakaj sta po weisensee-ju obračala? naprej na hermagor pa levo na arnoldstein ni šlo?

Sva šla čez Hermagor, ja...cesta pelje ravno za weiisensee, desno pa je odcep za Hermagor, sam nisem bil pozoren, tako da sva prišla do jezera, ki pa ne pelje nikamor drugam. Ampak se je splačalo, jezero je res zelo zelo lepo. Priporočam ogled, če koga kej mimo zanese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla sva na vrh in Vragec je zavil do Špica, nakar sem ugotovila, da bo to zame največji podvig celotne vožnje. V uvinku mi je prišel naproti avto in jaz sem ga počakala in tako prišla ven iz ritma. Zame kot šoferko, z manj tovrstnimi iskušnjami je bil to pravi podvig, cesta je bila (rimska - iz kock) in uvinek v desno navzgor. Za mano je bil potrpežljiv motorist na Kavasakiju ER6 če se ne motim (hvala da si me potrpežljivo čakal). Potrebovala sem nekaj sekund, da sem se zbrala, ob enem pa slišala v ozadju besede (ne more, ne more) in tako sem si rekla, da zmorem :) in tako prišla do vrha, pa čeprav vsa mehka, ter vsa sem se tresla... Pač ni me sram priznat, nisem najbolj vešča še v takih situacijah.

Razgled je bil fantastičen in trud je bil poplačan. Srečala veliko slovenskih motoristov. Pozdravla Korošce seveda, jaz in moj jezik je težko tiho :)

Ker je bil vzpon na Špic tako pester, sem mislila da bo dol prav tako hudo, ampak sploh ni bilo :)

Če se prav spomnim, si lani pohvalila mojo fotko s Špice, sedaj si jo sama osvojila! Super, ane?

Tisti tlakovani ovinki tudi meni niso všeč...

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim, si lani pohvalila mojo fotko s Špice, sedaj si jo sama osvojila! Super, ane?

Tisti tlakovani ovinki tudi meni niso všeč...

LP

Ja jaz sem zelo ponosna nase, ker sem mislila, da nikoli nebom sama peljala po teh cestah !

Vesela sem ,da mi je uspelo in dobila sem motivacijo in še več volje :)

Mi pa nebi uspelo, če nebi imela tako prijaznega prijatelja, da me je vodil !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

no kot sem napisal, v nedeljo po kosilu je bla res nova furca, ampak pred zaresnim štartom je bil še pit-stop pri Tarumenem, ki ima vse možno orodje, da sva Solzici pravilno nastavila posed zadnje vzmeti, ki je bla spuščena/zmehčana skoraj do konca :rolleyes: vmes je uletel še jvalant in potem smo res z največjim veseljem zajahali naše zveste konjičke in jih v rahlem LS drncu pognali proti MnaS

malo naprej od Kalc smo švignili mimo dveh turistov (tko je pač takrat izgledalo) in ko smo se malo naprej ustavili na semaforju pri delu na cesti, mi je kar naenkrat padla na rame težka roka pravice, da sem kar poskočil - in zagledal smejočega Cartmana (zihr sem naredil ful glupo faco, hahaha), kot se je izkazalo enega od dveh "turistov"... srečanje smo šli seveda proslavit, direktno h Gabronu s kuglcami zmrzline in odlično domačo limonado... ahhhh, kako malo je treba da je lajf lep :OK:

Cartman in prjatu sta potem obrnila proti PO in mimogrede skočila še do Idrijske Bele, mi štirje pa gasa proti MnaS... prometa na cesti je blo kar veliko, tko da komaj čakam konec avgusta, ko bo spet malo bolj mirno! v MnaS smo se malce ustavili, predebatirali nove nastavitve Solzice, napojili žejne motorčke, potem pa obrnili proti domu

tokrat se je na čelo jatice postavil Me2You medvedek in LS smo švignili do Kalc, vmes se je na poti poslovil jvalant; na križišču v Kalcah pa je bil nekakšne znak za obvezno smer na desno, al obvoz, al nekaj takega, ker smo nujno morali zavit še na ride ;) spet bencinski čvek in potem, že v mraku, domov

vse skupaj le 179 kmjčkov, ampak res fajnih, v odlični družbi, polni smeha in veselja :worship: to jih odtehta... najmanj 1790 :P

@ MihaJ: če je blo to še pred šesto zna bit da sva bila midva s Tarumenim, in si naju ujel glih na točki ko se gas spusti pred naseljem :)

PS med Idrijo in Spodnjo Idrijo (blizu mosta kjer se zavije za Žiri) so postavili nekakšno starinsko disco napravico, en res star model s samo dvema lučkama, a pobliska se še vedno sem in tja iz njih, tko da pazite tam naokoli, omejitev je 60!!

post-163-035412900 1282658528_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

no kot sem napisal, v nedeljo po kosilu je bla res nova furca, ampak pred zaresnim štartom je bil še pit-stop pri Tarumenem, ki ima vse možno orodje, da sva Solzici pravilno nastavila posed zadnje vzmeti, ki je bla spuščena/zmehčana skoraj do konca :rolleyes: vmes je uletel še jvalant in potem smo res z največjim veseljem zajahali naše zveste konjičke in jih v rahlem LS drncu pognali proti MnaS

malo naprej od Kalc smo švignili mimo dveh turistov (tko je pač takrat izgledalo) in ko smo se malo naprej ustavili na semaforju pri delu na cesti, mi je kar naenkrat padla na rame težka roka pravice, da sem kar poskočil - in zagledal smejočega Cartmana (zihr sem naredil ful glupo faco, hahaha), kot se je izkazalo enega od dveh "turistov"... srečanje smo šli seveda proslavit, direktno h Gabronu s kuglcami zmrzline in odlično domačo limonado... ahhhh, kako malo je treba da je lajf lep :OK:

Cartman in prjatu sta potem obrnila proti PO in mimogrede skočila še do Idrijske Bele, mi štirje pa gasa proti MnaS... prometa na cesti je blo kar veliko, tko da komaj čakam konec avgusta, ko bo spet malo bolj mirno! v MnaS smo se malce ustavili, predebatirali nove nastavitve Solzice, napojili žejne motorčke, potem pa obrnili proti domu

tokrat se je na čelo jatice postavil Me2You medvedek in LS smo švignili do Kalc, vmes se je na poti poslovil jvalant; na križišču v Kalcah pa je bil nekakšne znak za obvezno smer na desno, al obvoz, al nekaj takega, ker smo nujno morali zavit še na ride ;) spet bencinski čvek in potem, že v mraku, domov

vse skupaj le 179 kmjčkov, ampak res fajnih, v odlični družbi, polni smeha in veselja :worship: to jih odtehta... najmanj 1790 :P

@ MihaJ: če je blo to še pred šesto zna bit da sva bila midva s Tarumenim, in si naju ujel glih na točki ko se gas spusti pred naseljem :)

PS med Idrijo in Spodnjo Idrijo (blizu mosta kjer se zavije za Žiri) so postavili nekakšno starinsko disco napravico, en res star model s samo dvema lučkama, a pobliska se še vedno sem in tja iz njih, tko da pazite tam naokoli, omejitev je 60!!

Omejitev naj bi bila 90.

Lp dare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

no kot sem napisal, v nedeljo po kosilu je bla res nova furca, ampak pred zaresnim štartom je bil še pit-stop pri Tarumenem, ki ima vse možno orodje, da sva Solzici pravilno nastavila posed zadnje vzmeti, ki je bla spuščena/zmehčana skoraj do konca :rolleyes: vmes je uletel še jvalant in potem smo res z največjim veseljem zajahali naše zveste konjičke in jih v rahlem LS drncu pognali proti MnaS

Ma res čist vse lahko pošravfaš, talev komplet za bolj fine stvari, tadesn pa za bolj velike :D

post-17572-020597700 1282676227_thumb.jpg

PS med Idrijo in Spodnjo Idrijo (blizu mosta kjer se zavije za Žiri) so postavili nekakšno starinsko disco napravico, en res star model s samo dvema lučkama, a pobliska se še vedno sem in tja iz njih, tko da pazite tam naokoli, omejitev je 60!!

Jaz grem tam zmer 45km/polure, pa se ni še nikol pobliskal :D

Da ne bom čist Off t. danes ena kratka furca s skutrčkom do ceste pa nazaj, slabih 100m :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva trasa.....Pa nastala po "sili razmer"....(so me pač preganjali temni oblaki :doze: )

Namesto proti jugu.....Oz.skrajnemu severu.....

trasa proti Korenskemu sedlu (kjer je bilo vse naokoli zabasano z temnimi oblaki......)... se pot preusmeri do Trbiža......

pa nadaljuje.... do Sella Nevea....pa čez Predil....

....Kjer so zopet glavnni "Šef vožnje" tokrat -še bolj črni oblaki....pa pot krene preko Petrovega brda, nadaljuje preko Soriške Planine- Gorij- Jesenice...

Se splača.....PRELEPO......

Km pa.....nimam pojma......Pa saj je bistvo vožnje itak drugje, kajne.... hihihihi :winkiss: Po mojem okoli 200-250....Loh tudi več....ali pa manj.... :whistle:

:yea1::yea1::yea1:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem spet šel malo na potep. Ker mi bizgeci :D, ki so ravno viseli na čvekalnici niso dali nobenega pametnega predloga za vožnjo, sem poklical Jakoba. Ker je bil še v službi, se mi ni dalo čakati doma, zato sem šel do Celja po ovinkih. Tako me je pot vodila proti Litiji, vendar sem v Hotiču zavil proti Vačam in nato v Kandršah desno proti Izlakam in Trojanam. Ko sem prišel v Ce k Jakobu nisem imel časa niti radlerja odpreti, ko se je že pripeljal iz službe. Temu se reče perfect timing :OK:. popila sva vsak enega in se odpeljala proti Rogli. Cesta do gor je bila ravno prava za uporabo celotne tekalne površine gume :grim. Ko sva prišla na vrh je termometer kazal prijetnih 16 stopinj. Šla sva do koče na Pesku na pijačo, nato pa nazaj dol in proti Vitanjam. Nadaljevala sva do Gornjega Doliča ter naprej proti Velenju. Seveda so se uresničile napovedi vremenarjev, ki so grozili z vlago iz oblakov. Vendar se je izkazalo, da so bile te uresničene grožnje kratkotrajne. Ker tudi danes nisem bil popoln gospodar svojega časa, sva z Jakom pri Arji vasi uporabila AC do Vranskega. Tam se mi je zasmilila zadnja guma, zato sem nadaljeval po stari cesti, ki je bolj ovinkasta do Vira, kjer sem se zopet vrnil na AC do LJ. Namesto, da bi bil doma ob 16h, sem zamudil samo 45 minut. Mulca na srečo še nista podrla bajte :rolleyes:.

Nabralo se je pa 264 km, in to prav uživaških, tudi tisti mokri so bili super :yea1:.

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni table, je dovoljena hitrost < 90km/h. Policaji itak nimajo pojma in se povečini delajo samo brihtne. Velika večina jih je itak direkt iz vicev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla,

No, danes moram pa kar sama napisat tole "mini reportažico", ker sem šla okoli sama samcata... closedeyes.gif Včeraj sem imela tako nabit dan, da sem bila prepričana, da ne bo časa za mojo Solzico... Ampak mi topel sonček ni pustil, da bi se skoncentrirala na delo, zato sem šibnila v avto in gas proti domu. Doma sem bila pičli 2 minutki, zlezla v kombinezjon, komaj da sem si zapela čelado in že sva šli...

Šla sem čez Dolenjske Toplice, Dvor, Kočevje in nazaj... ne bom rekla, da ni blo ok , sam sem pa (spet!!!) preklela naše dolenjske ceste!!! mad.gif Glede na to, da sem bila zadnji mesec kar reden gost na Ridah, pa na cesti proti Idriji, Mostu na soči, itd., sem mela včerej kar probleme in veliko dela. Cesta čisto uničena, polna lukenj, peska, asfalt boljše, da ne komentiram kakšen je!!! trance_13_cry.giftrance_13_cry.giftrance_13_cry.gif Skratka še en razlog več, da v petek popoldne spakiram in šibnem spet nekam proti Ridam...

Ampak vseeno: bila je lepa furca, neglede na to kakšna grozna cesta je bla. Seveda pa sva si s Solzico na poti domov privoščili še eno kavico z vročim mlekom... Brez tega pa res ne gre... wub.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva šla čez Hermagor, ja...cesta pelje ravno za weiisensee, desno pa je odcep za Hermagor, sam nisem bil pozoren, tako da sva prišla do jezera, ki pa ne pelje nikamor drugam. Ampak se je splačalo, jezero je res zelo zelo lepo. Priporočam ogled, če koga kej mimo zanese.

Ja, res je super. Pa priporočam obisk kavarnice nekje na sredi jezera, kjer je most - ko pridete čez most, vidite tam tablo grill "Bosna", lastnik (ali najemnik - nisem siguren) prej omenjene kavarnice (ki je na vrhu kratega klančka), ki je vsa v lesu in z vodometom zunaj je pa ravno lastnik tistega "roštilja" - se pravi, se ve od kje je. Njemu in njegovi ponudbi samo :worship: :worship:

Lep dan še naprej

Popravljeno . Popravil horn3t
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuu danes je bilo lepo, (za FB frike povem v njihovem jeziku, danes vožnja iLike! :yes: )

Dopoldne sem na šihtu opravil nujne stvari, nato pa odhitel domov na motor. Vožnja v smeri Cerknice že 3tič ta vikend, ni mi preveč dišala, že skoraj zaspal ob enih in istih preguljenih ovinkih, dokler me ni spravil k pameti avtomobilist, ki je sekal ovinek po moji strani (pa še vem kdo je bil, ko ga srečam bo imel opravka z mano) Sej ne rečem, da kdaj pa kdaj ne naredim kakšne napake, sploh pa takšne zavestne. Kako težko je razumet, da avto ni formula, in če ne gre 150km lepo v ovinek potem že ne bo vredu...

Tako je in tako bo ostalo. Pustimo zdaj to....

ČEz cerknico proti Planini in do križišča v Kalcah, kjer sem bil dogovorjen za družbo Honde...

Smer vodila do Idrije, kjer se je prilegla kavica nekaj besed in pogovor kam dalje. (ali nam bo časovno zneslo ali ne) pa dobro rečemo zakaj pa ne.... smer Vršič. Vreme idealno, na trenutke vroče za znoret, v senci me je hladilo kot pozimi... Lagano sportski stil do Mosta Na Soči, na trenutke pozabil vse skrbi in užiwal v idealni okolici! :), slabe pol urce in bili smo v Tolminu----> Kobarit pijača tokrat samo Tangerine brez kave :D, je bilo še nekaj kofeina na zalogi od prejšne doze kave :).

Nič kaj dosti se nismo obotavljali in kaj hitro preko Bovca na Vrščič. Idealno vreme, 15stopinj, nekaj osvežujočega vetriča, glih toliko da ni bilo potrebno spet slačiti vsee opreme iz sebe :). PAdlo nekaj slik, dobrih besed in obujenih spominov iz prejšnega obiska Vršiča ( po dveh letih se prav prileže ponoven ogled) :).... Spust po cesti, slalom med kravami, ki so cesto zamešale za pašnik in direktno proti Kranjski gori. ZAdišala je kava direktno iz Bleda, ni bilo drugega kot da se tudi tam ustavimo in pogledamo, če je tudi tu kaj dela na cwesti. Kajti se ne spomnem ceste brez znaka delo :BUA: .

Ura odbila 17.00, zavedal sem se da imam še nekaj km pred sabo. Odšli na AC, proti ljubljani, mi sicer ni preveč dišala, škoda gume in motorja, zato je bil tempo lagan, le malo duška sem si dal v tunelu na Brezovci, da zapečatim ime izpuha GP PRO, haha, je sekalo, kot da je nastopila Apokalipsa :P.... cirka 50kmm Ac.ja :huh: , in končno Rudnik, zavijem za smer kočevje in nadaljujem preko škofljice do kočevja. Z Z.jkotom sva do Ribnice prišla na hlape, zato sem mu dolil novo pijačko :). Domov prišel ob 18.50 nasmejan od sonca, dobre družbe in nenormalno super ture...

Zaključek dneva pri 390km :)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ta teden končujem službo že ob 9:52, sem se danes spet odločil, da grem na en krajši krogec po bližnji okolici :naughty:. Že med vožnjo iz službe domov sem razmišljal kakšen izgovor bi natvezil moji boljši polovici :wub:, da bi se elegantno izmuznil od doma. doma pa presenečenje; tašča mi pove, da je njena hči na nekem predavanju :yea1:. V trenutku sem pozabil, kaj bi ji natvezil, samo nekaj malega sem pojedel in se preoblekel v kombinezon. Mašina je bila že segreta, tako, da sem takoj lahko prešel v malo hitrejši tempo in nisem izgubljal časa pri prebijanju iz mestne gneče. Po AC sem šel do Vrhnike, nato pa skozi Logatec in Godovič proti Idriji. Za Godovičem, me je dohitel Policist na propelerčku. Na srečo je bil v zeleni :grim in ne v modri barvi . Ko sva prehitela cisterno, ki je ovirala promet, se je pa začela veselica po ovinkih do Idrije. Tam sva zamenjala pozicije in je vojak prevzel vodstvo. Spet je bilo veselo do Slapa ob Idrijci, kjer se je možak odpravil proti Šentviški gori, jaz pa sem nadaljeval proti MnaS. Odpeljal sem se do Kanala, kjer sem poklical Baykerco, a je bila v službi in je pijača odpadla :wallbash:. Spil sem schweppes z ledenimi kockami, ker mi je že začel "štekati" termostat in nadaljeval proti GO, kjer je postala žejna tudi moja japonska lubica. Napojil sem jo, ter se usmeril proti Sežani. Tam sem šel na AC do Postojne, ker sem bil že na tesnem s časom. V Postojni sem zapustil AC, da sem lahko odvijugal še ovinke na Ridah, kjer je telefoniral samo en stric s Hondo štajerskih registrskih tablic in se odpeljal do Vrhnike. Spet sem izkoristil vinjeto in se odpeljal do odcepa LJ Center in domov. Nabralo se je 268,7 km.

Zahvalil bi se še motoristoma, ki sta opozarjala na modrece na Vrhniki in Logatcu :worship:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns je blo pa treba it sprobat, če una tačrna okrogla zadeva zadi kj drži al ja, res da je čist čigumi ampak lima pa, d je veselje sm ugotovila po 303 km :010 (sicer nau za dolg :slap:, bo bl kratko ampak sladko). Od doma sm se odcijazla prek Gorjancev do Metlike, ne vem zakaj za :devil: morm v unih fajn ovinkih zmer na kako kolono šleparjev naletet, pa še mim se ne da nikjer :wallbash:, tko d na Otoku sm si mogla mal živce shladit pr unmu starmu aviončku, pod krili je prou fajn senca.....ohlajena sem za foro namesto za Črnomelj as usual, zavila za Semič in najdla prov fajn cestico, je velik mn razsuta kt una druga, pol pa po partizanki po "poti spominov" :xx: bi lohk rekl, pogledat, če se je grmovje na ovinku kj obrastu....dalje čez Dolenjske toplice do Dvora za Kočevje.....razn debilov v kombijih k prehitevajo čeprov gre motorist nasprot in avtov k jim v ovinku nikakor ne znese ostat na svojmu pasu :bum: nč pametnga za vidt, tko da sem šla čez Ribnico, Cerknico, Bloke do Rid pogledat, pred Rakekom dohitela eno bejbiko (bljond kitka, rdeč alpinestars pa črn ER6n) , no na ridah sva rekle par besed, pa še en z milko se je prdrsal drgač pa mrtvo bl k ne. Fuuuul hvala vsem motoristom k ste me na planinskem polju opozarjal na radar, drgač bi zdle po moje že peš hodila, k bi mi taplavi nabil še tistih par manjkajočih pikc O:-). Ker je bla ura cajt in me je moj že pogrešal :wub: sm na Vrhnki užgala kr direktivo po AC do Domžal pol pa še via damu, mal po Ac mal po stari cesti, d naujo tile moji čigumiji že drug tedn za zamenat.

post-16032-030990600 1282851075_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns je blo pa treba it sprobat, če una tačrna okrogla zadeva zadi kj drži al ja, res da je čist čigumi ampak lima pa, d je veselje sm ugotovila po 303 km :010 (sicer nau za dolg :slap:, bo bl kratko ampak sladko). Od doma sm se odcijazla prek Gorjancev do Metlike, ne vem zakaj za :devil: morm v unih fajn ovinkih zmer na kako kolono šleparjev naletet, pa še mim se ne da nikjer :wallbash:, tko d na Otoku sm si mogla mal živce shladit pr unmu starmu aviončku, pod krili je prou fajn senca.....ohlajena sem za foro namesto za Črnomelj as usual, zavila za Semič in najdla prov fajn cestico, je velik mn razsuta kt una druga, pol pa po partizanki po "poti spominov" :xx: bi lohk rekl, pogledat, če se je grmovje na ovinku kj obrastu....dalje čez Dolenjske toplice do Dvora za Kočevje.....razn debilov v kombijih k prehitevajo čeprov gre motorist nasprot in avtov k jim v ovinku nikakor ne znese ostat na svojmu pasu :bum: nč pametnga za vidt, tko da sem šla čez Ribnico, Cerknico, Bloke do Rid pogledat, pred Rakekom dohitela eno bejbiko (bljond kitka, rdeč alpinestars pa črn ER6n) , no na ridah sva rekle par besed, pa še en z milko se je prdrsal  drgač pa mrtvo bl k ne. Fuuuul hvala vsem motoristom k ste me na planinskem polju opozarjal na radar, drgač bi zdle po moje že peš hodila, k bi mi taplavi nabil še tistih par manjkajočih pikc O:-). Ker je bla ura cajt in me je moj že pogrešal :wub: sm na Vrhnki užgala kr direktivo po AC do Domžal pol pa še via damu, mal po Ac mal po stari cesti, d naujo tile moji čigumiji že drug tedn za zamenat.

aha pol smo tebe vidl z Aprilio od Dvora proti Kočevju. Mi smo pa lih okrepčaval se tam u oštariji ob cesti. 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pol smo tebe vidl z Aprilio od Dvora proti Kočevju. Mi smo pa lih okrepčaval se tam u oštariji ob cesti.

lp

Zna bit da ja, smo bl redke ptice :grim.....sj se res spomnem ene par motorjev parkiranih tm k odojke vrtijo, sploh ena strupeno zelena ninja je bodla v oči :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pol smo tebe vidl z Aprilio od Dvora proti Kočevju. Mi smo pa lih okrepčaval se tam u oštariji ob cesti.

Nisi reku da nimas gume al neki? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi reku da nimas gume al neki? :rolleyes:

sej je nimam :/ Šel sem u Postojno tankat pa do ridu pogledat. Pol so me pa eni povabil do Dvora pa sem šel z njimi. Ni bil pa to namen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhmm...

Včerej-tko kot ponavadi, hitr iz službe, staro mamo nehecat, da mi splete kitko (če ne 2 uri motam in češem laserolleyes.gif), pol pa na Solzico. Sicer ni bil lih neki moj dan za peljat, pa tud folk na cesti je bil včerej tako zblojen.... glare.gif Stara mama vidi, da je za njo motorist... Na vso moč na bremzo in po sredini cest...!! Ajoj!!! mad.gif

Skratka, šla sem do Ivančne in na poti nazaj, sem skrenila še na Kočevje. Tam moram rečt, da so me tisti ovinki malo premamili in me zbudili (ampak ok, še zmeri niso Ride), sploh pa, ko je za mano prišel en motorist... mhmmm... je blo prou fajn met družbico. whistle.gifMi je sledil, sva se kar dobro peljala... Ene trikrat sva se ločila ali ustavila, ampak sva se pol čist zmerej nekje ujela na poti...laugh.gif Ko sem šla domov iz Kočevja, sem se ustavila še na Petrolu na Dvoru, da sem preverla, če je kdo za kavo in glej ga zlomka... Spet gre tisti motorist mimo... Včeraj sva mela očitno dan za srečevanje. sva se srečala ene 5 krat zihr... grrr.gif no, na Petrolu sem srečala še dva prijazna možaka, ki sta bila čist navdušena nad mojo Solzico in nad tem, da obstajamo ženske, ki uporabljamo celo gumo na motorju...tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!