Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj 2010


Sanda7

Priporočene objave

pravkar odpeljal - po Slovenskih goricah, malo po Avstriji (kjer je asfalt desetka...) 160 km - luštno

(Ljutomer, Ptuj, MB, Lenart v SloGoricah, Cmurek - A - Gosdorf, Halbenrein -SLO - Gederovci, Murska Sobota, Ljutomer

še mapa

nedelja 15.8.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja nisi šu s tem skuterjom od logatca do masleničkega mosta? če ja, pol pa sam respect an :)

Hehe, ne ne, sem v Paklenici za en teden bazo postavu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ne ne, sem v Paklenici za en teden bazo postavu ;)

Uf! Če bi pa to vedu, bi se pa zihr oglasu kej naokol, sm bil v Privlaki, tud en teden...:beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf! Če bi pa to vedu, bi se pa zihr oglasu kej naokol, sm bil v Privlaki, tud en teden...:beer1:

Hm, drugič bo treba prej glave skup porint, sm bil v četrtek v Ninu, včeraj pa v kampu Maritime in na ringl špilu :grim

post-17572-099737000 1281904482_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

dans je blo po službi časa samo za do rid, ampak v tapravi družbi je kvaliteta kot ponavadi nadomestila kvantiteto :winkiss: parkirišče je blo mal minutk čez osem že prazno, pa sva se na poti domov oglasila še pri Tarumenem na dva deci ledenega čaja - hvala!!

post-163-048199300 1282345894_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se vrnil iz Zagreba, kamor sem šel pogledat, če še iz

vojaških cajtov sploh še kaj stoji. In razočaran sem spoznal, da ni več nič od tega.

Na Črnomercu spijem na hitro kavico, ter se podam mimo trga Bana Jelačiča (takrat: Trg Republike) proti AC za Maribor. Fajn fura cca. 240km.

Gužve pa takšne od ZG do Maclja, da glava peče!! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ker je Me2You medvedek včeraj dobil motorček s servisa, je bilo treba danes nujno še po gume k Primožu v Radlje - in tko se je zgodila ena obupno-odlična furca proti severu Kure in (hvalabogu) tudi čez mejo; obup zasluži večina cest v Kuri do meje, na drugi strani pa je, kot mnogi že veste, doma odličnost ;) poleg tega je bila sobota in posledična precejšnja gužva na cesti je pojedla še tisto nekaj veselja v Hudi Luknji (al kaj je že tista pijansko zavita reč tam), zato sva si krepko oddahnila ko sva prišla v Radlje

a le za trenutek, sej so nama povedali da delajo samo do treh - ura pa je bila deset do treh!! o pišuka!! ker sem verjel na besedo nisem preveril na homepageu in evo, vse to matranje zastonj!! hja, še en nauk (kot je npr tisti: nikoli ne verjemi bejbi ki je zaprta v GPSu :rolleyes: ) ampak so se naju usmilili, in Solzica je dobila nove copatke - hvala, fantje :worship:

ki jih je bilo treba seveda čimprej ulaufat :naughty: zato sva zavila najprej na Radlpass, pa nazaj dol in skozi Dravograd do Lavamünda in na Golico, kjer so bile gumice ulaufane :) pravzaprav je na desni do roba še manjkal kak mmjček, zato sva - za zihr, da ne bi prišlo do zdrsa - ponovila vajo :P po veseljačenju spet mal garanja, ko sva se prebijala po lepih, skoraj praznih cestah skozi Pliberk do Železne Kaple, kjer je blo treba spet na ful uživat do Jezerskega; tam je bla kratka pavzica, ker je nekoga vse to veseljačenje kr neki zmatralo :naughty:

z Jezerskega dol se nas je kar nekaj nabralo, spodaj pri Kranju pa smo se spet porazgubili vsak na svoj konec; midva tankat v Medvodah, potem pa je Suzuki z LJ tablico zavil proti NM, tisti z NM tablico pa proti LJ :eek: in potem še do rid, kjer sem prišel glih prav da sem pomagal poriniti enga Propelerčka na avtovleko :( no ja, vsaj s pilotom je blo vse v redu

pot: Vrhnika-LJ-Domžale-Trojane-Žalec-Velenje-Dravograd-Muta-Radlje-Radlpass-Radlje-Dravograd-Lavamünd-Golica(2x)-Bleiburg-Eisenkappel-Jezersko-KR-Medvode-LJ-Vrhnika-ride-Vrhnika, skupaj 449 LS kmjčkov, v fajn družbi seveda še bolj fletnih, in po menjavi gum extra živahnih ;)

evo, to je to: sicer je bil v planu po Jezerskem še skokec do Bohinja, čez Sorico in domov po oni strani, ampak zato bi moral nekdo zjutraj mal prej vstat :P ampak ni blema, danes po kosilu bo nova furca :OK:

PS skoraj pozabil: nekdo je prvič pokolenčkal, na Golico ;)

post-163-095906700 1282470435_thumb.jpg

post-163-036777600 1282470449_thumb.jpg

post-163-006551400 1282470465_thumb.jpg

post-163-028832200 1282470491_thumb.jpg

post-163-087368200 1282470532_thumb.jpg

post-163-051250900 1282470549_thumb.jpg

post-163-080229500 1282470573_thumb.jpg

post-163-048487600 1282470602_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana-Kranj-Jezersko-mimo Celovca-mimo Beljaka-Hermagor-Mauthen-Paluzza-Tolmezzo-Chiusaforta-čez Sella Neveo-pa čez Predel-Bovec-Most na Soči-Idrija-Kalce-obvezno obrnit na Ride in čez Logatec nazaj do Lj.

Dobrih 500km. Avstrijska stran večinoma nezanimiva, razen Jezersko seveda. Tankal Shell V-Power po 1.42 €/l, ker sem slišal da se zelo dobro obnese. No, ni se mi zdelo da bi motor kaj bolj šel, je pa prvič v življenju porabil manj kot 6l /100 km.

Gume se niso svaljakle, drsnik je pa le šel parkrat po tleh, tako za vzorec.

Suzuki, če si bil ti v družbi Rumenega ravno tam okoli 18h na poti v Idrijo...no, mal počasnej uletavajta v Godovič tam pri pumpi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko nas je ratalo :pos: Danes od Lj. do Postojne čez 100 mopedov , potem pa nisem več štel, ker sem študiral kam bi namontiral rokico,

ki bi mi pomagala pozdravljat. Ker pozdraviti je pač lepo :surrender: . Srečno borci in seveda borke!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jaz sem se ta vikend odločil preživet sam in sem jo mahnu do blatnega jezera...sama pot je bila čudovita, če odmislim lučko za bencin, tam kjer ne srečaš žive duše vsaj 30 km, ko končno prispem in najdem majhno črpalko, pa mi povejo da evrov ne sprejemajo...vreme je bilo čudovito, madžarski vozniki kulturni veliko bolj kot naši, jezero pa toplo.hrana...zanič, vsaj tam kjer sem jaz jedu. po poti nazaj sem naletel na zbor motoristov, potem se pa vsaj 3x zgubil,hehe.

post-28750-008114500 1282505233_thumb.jpg

post-28750-096634600 1282505247_thumb.jpg

post-28750-024856600 1282505284_thumb.jpg

post-28750-065432300 1282505383_thumb.jpg

post-28750-069230500 1282505417_thumb.jpg

post-28750-070183900 1282505539_thumb.jpg

post-28750-007974400 1282505573_thumb.jpg

post-28750-074782500 1282505620_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns sm se pa namenila še dokonca uničt zadn copatek od groma, d neb šlo kj v nič :nono:, tko d familytour again......štart na mojem drugem domu v Domžalah, po nekih rovticah do Brezovice, v Idriji na sladoled (hnja, sj je dobr, sm ni pa najboljši, ampak v sili hudič še muhe žre a ne), no tle mi je pr obračanju ratal, krampu babjemu k pozabla d ma šraufe v hrbtenic :slap:, groma mal na tla na rahlo položit, ker me je uščenil v križu grrrrr :xx:, ampak na srečo nima niti praskice, sm dobr nogo podložila pod njega :OK:.....tnxvsem 4im motoristom, k so tkoj prtekl pa zadevo postavl tko kt ma za stat .)......pol pa via Most na Soči, Tolmin, NG, Miren in pol po enih luškanih osamljenih ovinkastih kraških cesticah (sploh nism vedla, d obstajajo pa da je tko lepo tm....hvala :wub:) do Divače, nazaj po klasiki do Postojne, čez Ride, Logatec, Brezovica, spet rovtice do Domžal (so pa vseen bolš k obvoznca), jz pa potem še do konca spolirat ostanke profila po višnjegorcu in potem po stari cestici do doma. Jutr pa novi copatki pridejo, d bo kj za uničvat :010.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se nasmejal na poti iz Crivenice proti Delnicam enem na zeleni SS petardi, LJ tablice. Naleteli smo na nesrečo, kolona dolga vsaj 5km, model na Kawi pa kr desno preko robnika na travo in skale. Nisem vedel, da gre cestak tudi po takšnem terenu :).

Kasneje okol 19:30 naju malo pred Delnicami prehitita model in bejba na polno. Nekaj časa sledil, ker sem se hotel prepričati ali bejba res kaže pol križa. Upam, da je danes lahko vstala :hmm:.

Popravljeno . Popravil bikez
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je blo na sporedu poležavanje, pa me kolega prisili na furo. do Idrijske Bele. Pred hotedrščico najin Lagano Turistični tempo zdrma skupinica ki je šibala Lagano Sportsko. nice. po trenutku zmede ulovim tempo in se jim priklučim. do idrije sta Suzuki in Rumeni Cestak šibala ličen tempo JValant in barbarakrize pa nič dost počasnej. kilometrina omembe ni vredna, popestritev popoldneva pa. . . enkratna. Hvala banda!! Suzukiju hvala prow posebej, za 2 kepci!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns sm se pa namenila še dokonca uničt zadn copatek od groma, d neb šlo kj v nič :nono:, tko d familytour again......štart na mojem drugem domu v Domžalah, po nekih rovticah do Brezovice, v Idriji na sladoled (hnja, sj je dobr, sm ni pa najboljši, ampak v sili hudič še muhe žre a ne), no tle mi je pr obračanju ratal, krampu babjemu k pozabla d ma šraufe v hrbtenic :slap:, groma mal na tla na rahlo položit, ker me je uščenil v križu grrrrr :xx:, ampak na srečo nima niti praskice, sm dobr nogo podložila pod njega :OK:.....tnxvsem 4im motoristom, k so tkoj prtekl pa zadevo postavl tko kt ma za stat .)......pol pa via Most na Soči, Tolmin, NG, Miren in pol po enih luškanih osamljenih ovinkastih kraških cesticah (sploh nism vedla, d obstajajo pa da je tko lepo tm....hvala :wub:) do Divače, nazaj po klasiki do Postojne, čez Ride, Logatec, Brezovica, spet rovtice do Domžal (so pa vseen bolš k obvoznca), jz pa potem še do konca spolirat ostanke profila po višnjegorcu in potem po stari cestici do doma. Jutr pa novi copatki pridejo, d bo kj za uničvat :010.

pa srečala mene na tošču pa nič vidla:headbang: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa srečala mene na tošču pa nič vidla:headbang: :evilgrin:

Kje pa je to :unsure:.....a s bil slučajno na beciklu, če si bil sm te zihr vidla, pa preklela tud O:-) (sm blazno nestrpna do kolesarjev na cest:whistle:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je to :unsure:.....a s bil slučajno na beciklu, če si bil sm te zihr vidla, pa preklela tud O:-) (sm blazno nestrpna do kolesarjev na cest:whistle:)

Anede, boga jim miloga. Pol se pa še dva vštric v ovinek peljeta. ''Pr' kraj voz'te, mater, ker na sred' sm jest!'' :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se tudi jaz odločil, da grem malo potrenirat vztrajnost. Po končani službi, nehal sem ob 9:52, sem šel domov, kjer me je moja :wub: ( včasih tudi :devil:) pričakala z zgodnjim kosilom. Ob 12h sem se spravil na motor, vendar nisem vedel, kam bi jo mahnil. Nazadnje sem se odločil za Dolenjsko. Vendar mi je že na Škofljici zasvetila tista rumena lučka :angry:, ki se prepogosto prižiga. Najbližja OMV-jeva črpalka pa je bila na Brezovici. Natankal sem 100 oktanskega in nadaljeval proti Logatcu. Ker so do Idrije in Mosta na Soči lepši ovinki, pa še več jih je, kot proti Postojni, sem se odpeljal tja. Ko sem prišel do tja, mi je že malo zmanjkovalo časa za vzpon na Vršič in obrnil sem proti GO. Nadaljeval sem čez Kras do Divače, kjer sem se obrnil nazaj proti domu. Ob 16h bi moral biti nazaj v LJ, vendar sem bil že precej na tesnem s časom, zato je šlo proti domu malo hitreje :whistle: :naughty:. Vmes sem se hotel še za par minut ustavit na ridah, pa ni bilo nikogar, najbrž so počivali po kosilu, hehe. Ob Planinskem polju je prav pasalo voziti, ker je bila cesta v senci in ni bilo tako vroče, od Grčarevca naprej pa je spet kuhalo kot prej :evilgrin:. Na Vrhniki sem pa spet izkoristil vinjeto in do izvoza za LJ Center uničeval gumo po sredini :headbang:. Zamudil sem samo 10 minut, da sem pobral otroka in ju peš nagnal domov. Medtem, ko sta pešačila domov sem skočil še na črpalko, da sem še njim dal 21,06€ :surrender:. Nabralo se je 283 km :yea1:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamnik-ljubelj-borovlje-golica-radlje-velenje-mozirje-kamnik

Nekje proti Golici.

post-532-017590900 1282588609_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil simonsi
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se nasmejal na poti iz Crivenice proti Delnicam enem na zeleni SS petardi, LJ tablice. Naleteli smo na nesrečo, kolona dolga vsaj 5km, model na Kawi pa kr desno preko robnika na travo in skale. Nisem vedel, da gre cestak tudi po takšnem terenu :).

Kasneje okol 19:30 naju malo pred Delnicami prehitita model in bejba na polno. Nekaj časa sledil, ker sem se hotel prepričati ali bejba res kaže pol križa. Upam, da je danes lahko vstala :hmm:.

Si ti videl to bejbo brez PWC a? Jebeš ti križ, je tako letela, da ni panike za hrbet.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domov sva mislila iti po hitrejši ampak po daljši cesti. Tu sva se dvakrat malo zmotila in tako sva se peljala mimo Weißensee. Morala sva obrnit in se tako spusti še nižje na jug in šla na Arnoldstein in nato mimo Fakeerseeja, pa vse do Ferlacha, kjer sva končno imela pavzo, pojedla sladoled in se poslovila.

tle čist dobr ne razumem... če sta šla tako ali tako v arnoldstein, zakaj sta po weisensee-ju obračala? naprej na hermagor pa levo na arnoldstein ni šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!