Skoči na vsebino

Kaj bi radi od sezone 2010


Cartman

Priporočene objave

Evo. tema bo najbrž prerastla v nabijanje, vseeno pa lahko napišemo kaj bi radi, kaj je verjetno, in konc leta, za hec, nardimo inventuro, kaj smo iz sezone nardili.

jaz bi rad sezono končal cel in zdrav, Vmes pa videl grossglockner, kamor se odpravlam že ene 4 sezone, Stelvio in Davos. ene parkrat Zadar, Cres, Pag in eno vkrcanje na trajekt v Splitu. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo. tema bo najbrž prerastla v nabijanje, vseeno pa lahko napišemo kaj bi radi, kaj je verjetno, in konc leta, za hec, nardimo inventuro, kaj smo iz sezone nardili.

jaz bi rad sezono končal cel in zdrav, Vmes pa videl grossglockner, kamor se odpravlam že ene 4 sezone, Stelvio in Davos. ene parkrat Zadar, Cres, Pag in eno vkrcanje na trajekt v Splitu. . .

jaz bi rad sezono končal cel in( zdrav ne bo šlo ker sem preveč ubrisan :lol1: )!!!!!!! no pa malo več kot letošnjih pobolniških 3000km bi pa le rad prevozil... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim si sezono brez padca veliko bencina in komplet novih gum. Drug motor pa itak pride :P

Prav tako vsem ostalim motoristom in motoristkam...pa po pameti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim si veliko lepega vremena cez celo sezono, predvsem pa veliko srece na cesti pa znanja na pisti ce jo bomo videl.

Vsem pa cim vec varnih km.

l.p.

Pero B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

želim preživeti sezono v enem kosu brez padcev in rad bi prevozil kaj več kilometrov kot letos in šel na par destinacij katere imam že nekaj časa v glavi pa mi letos oz. lani zaradi raznih dogodkov ni uspelo...vsem motoristom pa želim v tej sezoni veliko varnih in lepih kilometrov :D...in seveda PO PAMETI IN PREVIDNO BREZ NEUMNOSTI!!!

Popravljeno . Popravil Tadeusz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vsem želim enako kot sebi predvsem srečo in zdravje !!

Ps. pa veliko manj kraganja po forumu in da bi postal vsaj malenkost podeben npr.nemškemu, da bi pisali kot da se medseboj poznamo, ne pa to kar se sedaj dogaja in moram imeti vsakega ca desetega na ignore !!!! LP Peter :beer2::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa si želim Triumph Rocket IIIRoadsterja, tanovo Multistrado ali pa morda celo Hondo Fury.

+ ostalo navlako (sreča, zdravje, delujoč organ ...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelim si sezono brez okvar, cimvec kilometrov, kaksno furco v tujino in kaksen motozbor. Dirkalisce ne. Ne zelim pa si poskodbe

in visenja motorja po servisih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se Trebor končno enkat ustavil v Tivoliju. Zmeri ga samo ožame in zgine:yea1: !

Se bom ustavil :whistle:, samo se moram prej od doma odpravit, hehe.

Upam pa, da bom letos lahko naredil malo več kilometrov na odprtih cestah in ne samo po mestu :unsure:. In bla, bla, bla, ... :yea1:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kar se tiče moto stvari: dovolj denarja za bencin in dovolj časa za fure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez padcev, denar za bencin, kvalitetnejše ceste, obiskati dirkališča,...pa še bi lahko naštevu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic padcev, velik km, pa vsaj tolk sex-a kot 2009 :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!