Skoči na vsebino

Kaj bi radi od sezone 2010


Cartman

Priporočene objave

Odpeljati drugi del potovanja po Evropi, Španija-Portugalska. Pa veliko kmjov s prijatlji po motozborih pa znižanje cen bencina za vsaj 50% pa ukinjanje vinjet pa da bi vsi ljubljanski redarji dobili odpoved...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sezono od marca do novembra...nubenga policaja da me ustavtrance_25_naughty.gif a-a-a na to pa niste pomisl? whistle.gif

Vsaj 3x obisk na grobnikuwinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim si, da bi se 2010 sezona končala tako kot prejšnja, pa pokrov zadnjega sedeža, ker si ga želim že dve leti in zmer kaj vmes pride. Pa vsem ostalim želim čim več užitkov na dveh kolesih.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest si pa želim da bi bila sezona 2010 veliko bolša kot 2009 saj sem jo zaklučil z razbitim motorjem aprila.Upejmo da bo z novim motorjem bolj uspešna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst si tudi želim da bo bolj kot lani no vsaj KT nism doibil ostalo pa, (kazen in padec k sreči septembra da je bilo konec sezone)aja pa za sezono 2010 si želim da punca nebi bila tako proti motorju da ga ne bo treba slučajno prodat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst si tudi želim da bo bolj kot lani no vsaj KT nism doibil ostalo pa, (kazen in padec k sreči septembra da je bilo konec sezone)aja pa za sezono 2010 si želim da punca nebi bila tako proti motorju da ga ne bo treba slučajno prodat

si razmišljal mogoče o menjavi punce trance_33_sleep.gif

aja kaj ti je punca kupila motor, ti plačuje zavarovanje, registracijo itn.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmw s1000rr in bmw m3,m5 :whistle::?

Popravljeno . Popravil Senna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo taka, kot je bilo nekaj prejšnjih :OK: . Pa nič nezgod in smrtnih nesreč z motorji. To si najbolj želim :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

inventura. več la manj je konc sezone. že števc k se je obrnu sam za 5000km pove de prow dol od sreče nebom padu, sm pa sezono končal cel in zadovoln. precej fajn je blo kolkor malo sm se vozil, sm vsako furo še bol cenil hehe. pa ostali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da se lahko počasi konča... itak mi ponovno ni uspelo 20000 naredit...jih je pa 16000, kot zadnje 4 leta, vseeno dovolj... končala se bo pa itak samo uradno in v glavah nekaterih... na srečo se zame konča 31.12. in začne1.1.... Trenutno računam na to, da bo vreme dopustilo še kakšnih 2000 čez zimo narest... drugače pa "hvala vsem" ki ste čuvali name na cestah... brez padca, brez poškodb... naj bo tako še v naprej....:rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nam da se kaksen lep soncen dan in da mi na ta dan sef rece ¨dans si pa frej¨ :) :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!