Skoči na vsebino

Slike Yamahe YZF R6 2003


Priporočene objave

Moderatorji, imam prošnjo:

Med opisi motociklov imate ZELO lepo in veliko sliko YZF R6 2003 modre barve. Nikjer na internetu nisem našel in videl tako lepe slike, niti na Yamaha Europe niti na Yamaha America.

Glede na to, da sem motor že zaaral, vendar si še barve nisem dokončno izbral (na Inermotu nisem bil, Delta team pa jih za oglede dobi šele decembra), zato bi vas prosil, če v temle threadu objavite vse štiri slike nove Yamahe:

Rumene, Modre, Rdeče, Srebrne.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To imam že vse ogledano, vendar kvaliteta slik vseeno ni primerljiva s tisto, ki je objavljena na Motosvetu, med novimi motocikli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andy, ne to gledat. Imam prjatle, ki imajo prejšnje modele R 1, pa motorji vsem kurijo olje že od novga. Tudi prijatelj Bojan iz Motorista je testiral ta motor in je povedal isto. Drugače je motor nad 8000 obr. expolziven in dobesedno podivja ampak mene bi motilo, da bi moral na furo dati v ruzak še liter olja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... R 1, pa motorji vsem kurijo olje že od novga.

Škodoželjne govorice :lol: :lol: :wink:

Baje je normalno da do ~1500km pokurijo vsi motorji vec olja kot kasneje. Zato je tudi potrebno motor "ejnfarati".

Drugace se strinjam z Luckyem, da nas vecina raje nosi svoj 2.7mio SIT v zepu kot pa bi si R1 kupili :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Andy1 ... če še ne veš ... pri Yamahi YZF višja številka ne pomeni tudi večje kubature ...

... če misliš, da zaradi R6 (600ccm) pomeni R1 samo 100ccm, potem se krepko motiš ... :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AndY1, na tisti Yamahini strani imaš rubriko wallpaper... preglej in če ti to ni dovolj, boš pač moral še počakat kakšen mesec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj! jest sm med motocikli vidla sliko rdece-bele R6, ne vem pa, kje si ti najdu modro...

lahko gres pa pogledat na www.motorbikes.be , pa tm pogledas, ce je kej pametnga...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Andy1 ... če še ne veš ... pri Yamahi YZF višja številka ne pomeni tudi večje kubature ...

... če misliš, da zaradi R6 (600ccm) pomeni R1 samo 100ccm, potem se krepko motiš ...  :lol:  :twisted:

Joj, ne me imeti za takega NOOB-a, prosim. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AndY1, na tisti Yamahini strani imaš rubriko wallpaper... preglej in če ti to ni dovolj, boš pač moral še počakat kakšen mesec...

Mene samo zanima, kje je tisti, ki je objavil sliko na strani z novimi motocikli, dobil to sliko, ker se verjetno tam nahajajo tudi slike ostalih barv. Vsaj upam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AndY1, na tisti Yamahini strani imaš rubriko wallpaper... preglej in če ti to ni dovolj, boš pač moral še počakat kakšen mesec...

Sem že gleda, pa so samo 3, ki sem jih že videl, pa niso tako fine, kot je ta, na strani z novimi motocikli.

Poleg tega so barve oklepov (grafiti) za ameriško tržišče malo drugačne kot za evropsko tržišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sicer ne vem, kako ima to urejeno Yamaha, vem pa, da imajo bavarci odlično stran, ki ureja material, namenjen za časopise... imaš slikce, velike po 4000x2000 pikslov, vse tehnične podatke, itd...

to zadevo sem že videl tudi na drugih (sicer avtomobilističnih ) straneh, tako da verjamem, da se bo to tudi na kakšnih motociklističnih (poleg bemflove strani) našlo (pobrkljaj...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene samo zanima, kje je tisti, ki je objavil sliko na strani z novimi motocikli, dobil to sliko, ker se verjetno tam nahajajo tudi slike ostalih barv. Vsaj upam.

Boš dobil, ni problema. Slike dobivamo iz Yamahinega press site-a (namenjenega novinarjem)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andy, ne to gledat. Imam prjatle, ki imajo prejšnje modele R 1, pa motorji vsem kurijo olje že od novga. Tudi prijatelj Bojan iz Motorista je testiral ta motor in je povedal isto. Drugače je motor nad 8000 obr. expolziven in dobesedno podivja ampak mene bi motilo, da bi moral na furo dati v ruzak še liter olja.

Yao, spet te stare zgodbe...Kak se ne naveličate :( ?

Yst mam R6, pa mi nobenga olja ne pokur! Zgleda, da samo jaz nimam žejne Yamahce, vse ostale pa žlampajo....

:roll: :roll:

Drgač je pa res lepa slikca na MS-u...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene samo zanima, kje je tisti, ki je objavil sliko na strani z novimi motocikli, dobil to sliko, ker se verjetno tam nahajajo tudi slike ostalih barv. Vsaj upam.

Boš dobil, ni problema. Slike dobivamo iz Yamahinega press site-a (namenjenega novinarjem)...

Upam, da ti ne tečnarim, vendar; ostale slike že imaš? Jih lahko postaš ali pa mi jih pošlješ na mail, ki sem ti ga PM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko ne moremo kar skočiti, ko si nekdo od uporabnikov zaželi slike. Dobiš po emailu.

Sorry. :oops:

Hvala. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!