Skoči na vsebino

Dolžina prsta lahko napove velikost penisa


Codeine

Priporočene objave

Pa kolk ste samo obsedeni od te dolžine!!! :o

Men je ena moja bivša vedno govorila:

"Ne se žret, ker nimaš ravno najdaljšega.

Glavno, da je prijetno mehak!!"

B) zmagovalna kombinacija B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kolk ste samo obsedeni od te dolžine!!! :o

Men je ena moja bivša vedno govorila:

"Ne se žret, ker nimaš ravno najdaljšega.

Glavno, da je prijetno mehak!!"

B) zmagovalna kombinacija B)

le od kje mi je to znano????????????????

pepe dottore....z mehkim je treba znat,....s trdim zna vsak.........če pa še boli, si pa pravi virtuoz....... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena punca reče mojem prjatlu, da ma kratkega.

Odgovor:" Sj nism jz kriv, da moram v tak velki dvorani špilat!" :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pepe dottore....z mehkim je treba znat,....s trdim zna vsak.........če pa še boli, si pa pravi virtuoz....... <_<

Boli! Potrjeno! Evo, tkole je blo, bom preci povedov:

Nedolgo tega, mogoče pred kakimi 10 - 15 leti, sem gostoval v eni od naših bratskih republik. Ljudje so bili prijazni, mnogo časa smo skupaj prebili v gostilni, nekaj malega prigriznili, pa tudi kak kozarček je brez problemov zdrknil po grlu navzdol. Seveda je bilo občasno potrebno preobremenjeni mehur tudi izprazniti. V ta namen so imeli poleg gostilne nekakšno lopo, ki pa, kot sem opazil, ni slovela širom po svetu s pretirano čistočo. Pa sem se raje odločal za obisk bližnjega plota. Nihče ni imel nič proti.

No, enkrat sem takole slonel na že dobro mi poznanem plotu in se rokoval s prijateljem, kar zaznam, da e mi po vaški cesti nekaj približuje. Nekako mi je uspelo fokusirati pogled in glej ga zlodja, naravnost proti meni jo je mahala mična mlada lepotička, po vsem videzu vsaj delno ciganske krvi.

Dobro se ve, da višek popitega alkohola tudi v najbolj zadržanih gospodih prebudi spečega vepra. Tudi z mano ni bilo dosti drugače. Vse sorte slikce so mi jele rojiti po glavi in iz hipa v hip sem postajal bolj zaljubljen. Ne vedoč prav dobro, kako naj pritegnem pozornost exotične lepotice, sem ji pomahal s prvo stvarjo, ki mi je bila pri roki in ji vabeče zagrulil:

"Curice, vidi šta ima čiča za tebe!"

Bila je že vštric z menoj. Samo malce je okrenila glavo, ravno toliko da sem ujel blesk njenih žametnih učkov in takole spregovorila:

"I to me zabole!"

Pa se je počasi odguncala naprej, v nepredirno temo izven dosega ulične svetilke.

Še dandanes se s posebno nežnostjo spominjam tega dogodka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro se ve, da višek popitega alkohola tudi v najbolj zadržanih gospodih prebudi spečega vepra.

:o :o :o :huh: :unsure:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!