Skoči na vsebino

VMAX KLUB


Priporočene objave

malce smo skrenili s teme... jah, kaj nam je pa preostalo drugega, če je bmw nartabulš motor, nepovabljeni so prišli in požrli potico, ženske pa mopedov ne obvladajo... jao jao! :)

vglavnem, društvo bo, statut se že pripravlja, zadeva ne bo nikakršen MK, MC, MD, ..., zgolj društvo lastnikov VMAX, od članov in njihovega števila bodo odvisne aktivnosti društva, definitivno pa to ne bo nekaj obremenjujočega.

Zgleda da bo treba enga kupit, :?:hmm: že gledam oglase :010:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si to ti slikala si bila torej v vodnjanu...

če bi me za rokav pocukala bi ti dal za pivo ali pa sok, če so ga imeli... ;)

ja, tihomir (rdeč) in olivera (bel) imata lepo predelane vmaxe... v živo sta prav huda mopeda...

bom drugič pocukala pa pokurla bonus pir,...k tam jih je blo itak preveč:)je pa blo full lepo vidt bejbo in tipa na vmaxu,no pa tvoj motor itak,...je hud k svina

če m kdo kup tanovga,..se takoj učlanm :naughty:no u bistvu se tud tastarga ne bi branla :whistle:

Pozabljaš,da ima ta motor in tastar, čez 286 kg prazen: za žensko je vsak motor čez 200 kg neumnost. :whistle:

osebno ne vidm nobenga problema furat vmaxa pa še enga deca zadi od 100kil,..če lohk goldo furam k ma kr krepko čez 400kil pa še deca zadi z82kilam je v max prava igračka sploh pa ko ima nizko sedišče ga je lažje obvladat k neko lahko visoko žvav katero na prstih loviš,....tko da vse je u tehniki in izkušnjah.....

drgač pa nej bo dec al baba ne igra vloge,vsaj za moje pojme ne kej preveč

če t povem sam eno smešno izkušnjo k se je nardila v milanu na moto sejmu k se je možakar pr cca 40letih usedu na vn1600classic tourer in da ga bo pač iz tačke gor dvignu pa ga kr nikakor ni mogu,tako da se je kaj hitr dol pobral...

in pol k je še kr stal okol motorja in ga gledal mi ni dalo mira sm zajahala motor takrat s svojmi 48kilam in ga dvignla s talčke s tako lahkoto da sm se skor na drugo stran zvrnla,..tip je sam debelo gledal jz pa sm se počutla prov preklemano fino,...tko da tale tvoja ideja okol 200kil je prava bedarija in ve vidm razlike med mano al pa tabo k s dec,..

Sej vas nerazumem, jaz sem napisal da težji motor kot 200 Kg ni za ženske ne pa da ga nebo peljala, vsaka ga pelje, tudi moja ga je samo problem nastane, ko je treba mal s ceste npr: na srečanjih, moja ga je kar na cesti pustila in prišla peš jaz pa sem moral po motor in ga peljat po makedamu itd.Pa da nenaštevam raznih situacij npr: vožnja po makedamu (delo na casti) pa v mesto na kavico,pa porinit nazaj nedaj bože da pade se nebo nikoli već na njega vsela itd.Poznam primer v Nm ko je ženska kupila Bandita v parih dneh je bil samo doma na parkirišču 3X na tleh po parih tednih je bil POCENI prodan mojemu znancu ca 20% ceneje od nabavne cene. :whistle:

Ps: za ta motor je potrebno poleg jajc imeti tudi dost Eurotu, ki so, če ga kupi ženska zelo slabo investirani !!!! :headbang:

veš kaj makedam predstavlja tako moškim kot ženskam drugačno podlago in če pravš da je to problem je enak problem za oba spola,kar pa se tiče parkiranja in porivanja nazaj je pa čist odvisn kok se znajdeš in kako motor parkiraš,...osebno mi še nikol u lajfu ni motor noben kam vleku al porival,se pa sama že marskdaj kakšnemu fantu pomagala povlečt al porint motor ja tud kakšni punci,.....In ta primer z banditom pa pustmo stat,..ni vsak za motor čeprav se eni na vso moč trudjo pa nej bo tako moški kot ženske,...

Osebno se mi vmax ne zdi motor za katerga bi mogla met neka jajca in ne vidm ama nobenga problema razn tega da je pač dost evrotov,....če bi le teh mela dovolj bi bil zagotov u garaž

Elo lepo da se boste dal skupi,....in lepo vas bo vidt....če se ti pa kdaj zahoče, da te bejba pele zadi na tvojmu bajku pa veš kje me najdeš,...

aja btw:moj še nobenmu decu ni zaupal svojga goldwinga za furat razn men in prav da prav uživa u fotelju zadi kadar ga peljem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebo nikoli već na njega vsela itd.Poznam primer v Nm ko je ženska kupila Bandita v parih dneh je bil samo doma na parkirišču 3X na tleh po parih tednih je bil POCENI prodan mojemu znancu ca 20% ceneje od nabavne cene. :whistle:

Če bi bil tvoj znanc POŠTENJAK bi plačal polno ceno :P

Zdej vemo, s kakimi se družiš ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo treba enga kupit, :?:hmm: že gledam oglase :010:010

cena sitnica ! od 4 jurje naprej ! samo do hansa je treba skočit ! :evilgrin: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da sem zraven,žal se morem ločiti od mojega do pomladi,sam jutri grem še na morje z mojim če ga ne prodam prej sem zraven al pa pomladi z drugim v maxom ...aja mimo grede Free bikerca z motosveta vozi Maxa,pa nazadnje ko sem čvekal prek PM-a z njo je bila punca... :naughty:

pa še ziher 2-3 frendi z maxi pridejo seveda če bojo imeli čas.... :P

V-MAX IS STIL A KING!!! B)

Kuk vas ima rad :D

ps maxa se vozi tako da zadnjo gumo menjaš najkasneje po3000km vse ostalo je brezveze hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če m kdo kup tanovga,..se takoj učlanm :naughty:no u bistvu se tud tastarga ne bi branla :whistle:

Hehe, res je, tole je pa u vodnjanu slikano, u ozadju je moj Z750 pa od kolega transalpa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

20100112103326_WMAX-OWNERS-CLUB-SLOVENIA.jpg

Pozdravljeni!

Ustanovljen je VMAX KLUB, Slovenski klub lastnikov motornega kolesa Yamaha VMAX (in V-MAX).

Gre za ljubiteljski klub, katerega namen je povezati VMAX-ovce, torej lastnike in voznike Yamahinega modela VMAX (V-MAX)...

Ne gre za klub, ki bi spadal v kategorijo MC, MK ali podobno, v VMAX KLUB pa se lahko včlani vsak lastnik, ne glede na članstvo v morebitnih drugih klubih.

Člani VMAX KLUBA ne nosijo "hrbtnih znakov", uporablja se zgolj našitek, kot na zgornji sliki.

Klubskih obveznosti načeloma ne bo, zaželjeno je le to, da enkrat letno skupno odpeljemo transslovensko ekshibicijsko vožnjo ter da se dobimo na spoznavnem pivu, čaju, soku ipd...

V kolikor bo interes po druženju večji, se bomo temu z veseljem odzvali!

Vse lastnike VMAX ali V-MAX motornega kolesa vabim, da se nam pridružijo!

Za dodatne informacije lahko pokličete na 041-395-352 ali pišete na VMAX.ocs@gmail.com

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po sms-u ali po mailu pošlji naslov in osebne podatke, pa ti pošljem pristopno izjavo.

tvojega naslova ali maila nimam več, sem menjal računalnik...

srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn,

enkrat v prihodnosti mi boste nekaj razložili.

Pridem na pivo kot nečlan, ker na žalost nimam V-maxa. Rad bi ga imel, samo na ženino vprašanje ne znam odgovoriti. Tega vam bom zastavil!

Če bo odgovor zadovoljiv se VAM pridružim. :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn,

enkrat v prihodnosti mi boste nekaj razložili.

Pridem na pivo kot nečlan, ker na žalost nimam V-maxa. Rad bi ga imel, samo na ženino vprašanje ne znam odgovoriti. Tega vam bom zastavil!

Če bo odgovor zadovoljiv se VAM pridružim. :worship:

hmmm, upam, da ti bomo uspeli zadovoljivo odgovoriti na ta večna vprašanja naših osebnih mnenj... :)

te pa o našem malem srečanju zagotovo obvestimo!

l.p.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn,

enkrat v prihodnosti mi boste nekaj razložili.

Pridem na pivo kot nečlan, ker na žalost nimam V-maxa. Rad bi ga imel, samo na ženino vprašanje ne znam odgovoriti. Tega vam bom zastavil!

Če bo odgovor zadovoljiv se VAM pridružim. :worship:

Ti bom jaz razložil kako je kolega naredil.Motor je enostavno, brez vprašanja žene pripeljal domov in ko je žena videla motor mu je že z balkona zavpila "motor od hiše" ali pa jaz! nakar ji odgovori začni pakirat.Danes sta ševedno skupaj res pa je, da se nikoli ni znjim peljala. :whistle:

Tudi pri meni je bilo precej podobno prvi motor sem enostavno pripeljal na prikolici domov, malo grdo je gledala seveda brez groženj, po parih dneh se je hotela že vozit z njim! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn,

enkrat v prihodnosti mi boste nekaj razložili.

Pridem na pivo kot nečlan, ker na žalost nimam V-maxa. Rad bi ga imel, samo na ženino vprašanje ne znam odgovoriti. Tega vam bom zastavil!

Če bo odgovor zadovoljiv se VAM pridružim. :worship:

Evo V maxa dobiš lahko od mene, z ženo se boš pa ja zbogal(jaz se še tega nisem rešil pa že imam "deal" za drugega v maxa!!!.)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUK, a kupuješ tanovi model? 2009?

jutri ti pošljem našitke, nalepke še niso narejene in jih dobiš drugi teden.

Marvin, vem za enega rabljenega VMAXa, l.2009, cca 9.000km, nove gume, alarm,... , pa če te zanima, me lahko pokličeš!

mogoče ti uspem odgovoriti tudi na ženino vprašanje, hehe

l.p.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUK, a kupuješ tanovi model? 2009?

jutri ti pošljem našitke, nalepke še niso narejene in jih dobiš drugi teden.

Marvin, vem za enega rabljenega VMAXa, l.2009, cca 9.000km, nove gume, alarm,... , pa če te zanima, me lahko pokličeš!

mogoče ti uspem odgovoriti tudi na ženino vprašanje, hehe

l.p.

ELO, Upam da bom tega obdržal, novi so mi še predragi, za enega (nov model)vem 16.000€....

Najraje bi starega predelal, ma bomo videli...

Edino na kredo lahko pade novi v jeseni :whistle: ma samo sanjam, trenutno se borim da tastarega obdržim :)

V vsakem primeru........V max, pa kak streetfajter še zraven B)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

lahko dobiš nečlanski našitek, ni problema... pokliči me na moj gsm (v profilu) pa se dogovoriva...

l.p.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A je sploh gdo tu gor razen Elota in mene ki ima v maxa in ga zanimajo popravila predelave ....

ima kdo kake dele za prodati al jih rabi?

predeluje kdo kakega v maxa?

mene zanima če ima kdo kake izkušnje z predelavo vilic (usd), širjenjem zadnjega kolesa ,z montažo V boost sistema na EN (evropsko pred let. 2000).

Moj max je EN in ravno iščem skupaj v boost sistem.

VMAXXERJI AUFŠTEN MIGAJTE MALO AL SAM GLEDATE SVOJE V MAXE :bum:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh gdo tu gor razen Elota in mene ki ima v maxa in ga zanimajo popravila predelave ....

ima kdo kake dele za prodati al jih rabi?

predeluje kdo kakega v maxa?

mene zanima če ima kdo kake izkušnje z predelavo vilic (usd), širjenjem zadnjega kolesa ,z montažo V boost sistema na EN (evropsko pred let. 2000).

Moj max je EN in ravno iščem skupaj v boost sistem.

VMAXXERJI AUFŠTEN MIGAJTE MALO AL SAM GLEDATE SVOJE V MAXE :bum:

Prednje vilice pri starem V-maksu nič nepomenijo saj največji problem je cevast varjen okvir in slabe(cevaste) zadnje vilice,ravno tako je z V-bosterjem brez menjave odmičnih gredi in večjih vplinjačev ti tudi V-boster NIČ nepomaga!! Saj V-boster nenaredi nič drugega kot samo pri višjih obratih poveže medseboj vse štiri vsisne cevi vplinjačev!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kak ti je te ratalo kupit brez?!

ko sem V maxa kupoval, sem ga 1 leto iskal, in ko sem ga našel nisem imel izbire , kupi ali pusti, ma sej boost komplet dobiš za relativno mal denar(150€ dalje), sam izpuh predelaš ali menjaš pa booster zmontiraš pa je .Motor je popolnoma enak .V bistvu je simpl zadeva, uro dve dela.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bodoče me bolj zanima recimo 1500ccm kit carilo bati... pa montaža širše felge iz 3,5 na 6 in iz 15 col na 17-18 col(Deget)( koliko je max širina zadnje gume brez da predelaš kardan,kar je tud simpl ko pasul sam delat se mi tega za enkrat ne ljubi.

Pa motaža usd vilic od R1, če recimo zna kdo pri nas izdelati križe( a ima kdo pri nas s tem izkušnje) ma stavim six pack hofer pira da se nikomur tu ne sanja kaj veliko o tem :lol:

Bilo bi pa super s kom podebatirati o tem :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prednje vilice pri starem V-maksu nič nepomenijo saj največji problem je cevast varjen okvir in slabe(cevaste) zadnje vilice,ravno tako je z V-bosterjem brez menjave odmičnih gredi in večjih vplinjačev ti tudi V-boster NIČ nepomaga!! Saj V-boster nenaredi nič drugega kot samo pri višjih obratih poveže medseboj vse štiri vsisne cevi vplinjačev!!! :hmm:

kot sem rekel ,nobenemu se ne sanja, upam da nisi resno mislil z napisanim :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to, z opletanjem vmaxa gen1 se reši tako, da se gumijaste nosilce motorja nadomesti s teflonskimi pušami. motor tako postane del nosilne konstrukcije in opletanje (kot posledica zvijanja) je bistveno bistveno bistveno zmanjšano.

se pa zaradi tega v določenem območju vrtljajev (področje obsega cca 500vrtljajev) pojavijo manjše resonančne vibracije, ki pa niso škodljive, so zgolj moteče...

o tem sem govoril z enim vmax strokovnjakom iz češkega vmax kluba. zanimiv dečko, razvija lastne sesalne cevi, kolektorje, airboxe,...

res mormao narediti blog na naši klubski strani, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!