Skoči na vsebino

tuning načrt


horizon

Priporočene objave

lep pozdrau mam par vprašanj,rad bi si na novo naredil skuter (mašino,barvo itd...)

CILINDERKIT - STAGE6 - Racing 70cc Modular - Piaggio LC

Gred Stage6 RT 85mm Conrod

VARIOMAT -MALOSSI MHR- Piaggio 50cc

SKLOPKA - MALOSSI DELTA- PIAGGIO 50cc - premer=107mm

Vplinjač - Stage6 R/T - Mk II PWK 21mm

IZPUH -ROOST- RACING R/T 70cc Piaggio/Gilera

ZRAČNI FILTER - MALOSSI E5 30° - Priklop=28mm/ rdeča-krom

Navitje Stage6, Piaggio/gilera

mi gdo priporoča bolše,kaj dodam? kakšne valče,federce,dize,koleno,lamelniga,svečko, v glaunem prosim za pomoč da čimprej naročim.rad bi pa meu bolše pospeške kot končno :P

vglaunem če ima gdo bolši tuning načrt za skoraj isti denar ki bi biu bolši prosim za pomoč in če mi kaj fali prosim za pomoč da si vse skupaj naročim in da ko bomo sestaulali nebo kaj manjkalo :D rad bi si kupo vse dele za mašino da bi blo vse na novo.

2.in še eno vprašanje kakšna barvna kombinacija,2barvi sta najlepši in bi lepo prišlo ven na aprili sr r letnik 2008 :D

pričakujem dobre ideje in hvala

lep pozdrau

Popravljeno . Popravil horizon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrau mam par vprašanj,rad bi si na novo naredil skuter (mašino,barvo itd...)

CILINDERKIT - STAGE6 - Racing 70cc Modular - Piaggio LC

Gred Stage6 RT 80mm/malossi hpc

VARIOMAT -MALOSSI OVERRANGE- Piaggio 50cc

SKLOPKA - MALOSSI DELTA- PIAGGIO 50cc - premer=107mm

Vplinjač - Stage6 R/T - Mk II PWK 21mm al pa 24 pwk stage6

IZPUH -ROOST- po naročilu delan za stage6racinga

ZRAČNI FILTER - MALOSSI E5 30° - Priklop=28mm/ rdeča-krom

stage6 štrom (brez luči) al pa polini štrom (z možnostjo luči)

stage6 v force lamelni

koleno malossi kratko

distančnik za koleno

wingbell (pokrov sklopke)

prenosi malossi sekundarni, primarni

Em nwm zka si uzel gred 85 ker je za racinga potrebna 80mm in roost ko si ga ti dal je delan za R/T cilinder. Ti mu lahko rečeš da ti ga naredi po naročilu za stage6 racinga, al pa uzameš midrace roosta novga tud. Ja valčki, povratna, fedrčki najbolje da uzameš komplet za sprobavat. Ko pa boš naštelu pa kupiš tiste keri so tapravi. Pa setup sem ti popravu pa dodal ka treba še če češ tak kot treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrau mam par vprašanj,rad bi si na novo naredil skuter (mašino,barvo itd...)

CILINDERKIT - STAGE6 - Racing 70cc Modular - Piaggio LC

Gred Stage6 RT 80mm/malossi hpc

VARIOMAT -MALOSSI OVERRANGE- Piaggio 50cc

SKLOPKA - MALOSSI DELTA- PIAGGIO 50cc - premer=107mm

Vplinjač - Stage6 R/T - Mk II PWK 21mm al pa 24 pwk stage6

IZPUH -ROOST- po naročilu delan za stage6racinga

ZRAČNI FILTER - MALOSSI E5 30° - Priklop=28mm/ rdeča-krom

stage6 štrom (brez luči) al pa polini štrom (z možnostjo luči)

stage6 v force lamelni

koleno malossi kratko

distančnik za koleno

wingbell (pokrov sklopke)

prenosi malossi sekundarni, primarni

Em nwm zka si uzel gred 85 ker je za racinga potrebna 80mm in roost ko si ga ti dal je delan za R/T cilinder. Ti mu lahko rečeš da ti ga naredi po naročilu za stage6 racinga, al pa uzameš midrace roosta novga tud. Ja valčki, povratna, fedrčki najbolje da uzameš komplet za sprobavat. Ko pa boš naštelu pa kupiš tiste keri so tapravi. Pa setup sem ti popravu pa dodal ka treba še če češ tak kot treba.

hvala da si si čas vzeu in hvala za nasvet :P povej mi če to je v teoriji vse kaj rabim? da masino naredim VSE na novo? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V teoriji, v praksi pa pridejo še pol najbrž kakšne malenkosti. Lej jst ti bom prilimal svoj projekt pa boš videl če ti še kaj manjka, mam pa tud stage6racinga.

*karterji tuned

*stage6 racing(tuned by fire)

*malossi HPC

*SKF C4

*Polini elektrika

*Polini EVO lamelni ventil

*TPR vario

*TPR jermen

*TPR vetrnica

*stage6 koleno

*dellorto 21

*malossi e14

*roost

*malossi iglični

*delta

*wingbell

Pa jst nimam še zadne jermenice, ki jo imaš pri OVERRANGE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se nekaj kaj pravite na seletro? kot elektriko... samo nedelajo luči je kaj podobnega ko delajo? al mi gdo priporoča da bi luči z polijestrom zakriu? pa kak bi to lahko nardiu v kakem stilu :P:hmm:

lepo pozdrau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če neboš imel luči ti bolj priporočam selectro ker naj bi bila boljša od stage6 vžiga, če pa želiš imeti luči pa je edina možnost polini štrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V teoriji, v praksi pa pridejo še pol najbrž kakšne malenkosti. Lej jst ti bom prilimal svoj projekt pa boš videl če ti še kaj manjka, mam pa tud stage6racinga.

*karterji tuned

*stage6 racing(tuned by fire)

*malossi HPC

*SKF C4

*Polini elektrika

*Polini EVO lamelni ventil

*TPR vario

*TPR jermen

*TPR vetrnica

*stage6 koleno

*dellorto 21

*malossi e14

*roost

*malossi iglični

*delta

*wingbell

Pa jst nimam še zadne jermenice, ki jo imaš pri OVERRANGE.

kaj to maš nareto al si boš nnaredo? in kakšen je ta cilinder je dober?

ker bi si rat vse naredo odlično pa tak da bo delalo...

ker zdaj mam:

satge 6 sporta

delorto 17.5

lamelni stage 6

multivar 2000

gianeli shot

in se kaksne malenkosti ko se jih zdaj nea spomnim in skuter gre oz. je šeu lepo :P pa to vse sn si nakupo na blef... samo da je šau več... zdaj pa bi rad si naredo projekt ko bo 1A :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če neboš imel luči ti bolj priporočam selectro ker naj bi bila boljša od stage6 vžiga, če pa želiš imeti luči pa je edina možnost polini štrom.

ja skutera nena mislim registrirat mislim ga met samo za hobi... včasih kaka turica itd... tag da po moje je bolse te seletra a ne? pač samo nevem kaj bi pol z lučmi te bi mogo vse z poliestrom nekak nardit pa nevem kak ker če bi samo prekriu v obliki lučih bi bilo grdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokitaš pa zaflikaš, pol pa izrežeš kakšne motive čez celo masko ane. Pa daš mrežico notr al pa kj pa je ane. Sej kulk dnara pa misliš dat v to? Skori narjeno, še avspuh pa sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokitaš pa zaflikaš, pol pa izrežeš kakšne motive čez celo masko ane. Pa daš mrežico notr al pa kj pa je ane. Sej kulk dnara pa misliš dat v to? Skori narjeno, še avspuh pa sem.

pošteno :OK: povej kak bo ko bo vse skup nareto :P

ja ne ni slaba ideja ... to se oravi če elektrike ni za luči tudi kake neonke nemors dat pod mrezice pa to ne? ja... mislo sn okol 1500-2000€ za mašino+styling z barvo pa vse... :P ni glih dosti za taki projekt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošteno :OK: povej kak bo ko bo vse skup nareto :P

ja ne ni slaba ideja ... to se oravi če elektrike ni za luči tudi kake neonke nemors dat pod mrezice pa to ne? ja... mislo sn okol 1500-2000€ za mašino+styling z barvo pa vse... :P ni glih dosti za taki projekt...

Ne moreš dat ne, razen če bi dal na drugo napetost neonke pa to in na stikalo, vse posebi od mašine. Sam z tem dnarom bi mogu po moje zlaufat. Če sma s kolegom računala da naju bi pršu HE stage6 R/T komplet setup stage6 deli skori vsi okrog 2200€. Tak da po moje bi mogu zlaufat zihr z 1800€ če ne še manj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš dat ne, razen če bi dal na drugo napetost neonke pa to in na stikalo, vse posebi od mašine. Sam z tem dnarom bi mogu po moje zlaufat. Če sma s kolegom računala da naju bi pršu HE stage6 R/T komplet setup stage6 deli skori vsi okrog 2200€. Tak da po moje bi mogu zlaufat zihr z 1800€ če ne še manj

in kaki načrt sta mela z kolegom za 2200€ mogoče bi se dalo se kaki gnar polek poiskat pa najprej masino naret pol pa vse ostalo...zaj lih nevem če mam prau samo lahko komentiras na to :P kaj to sta mela v mislih celo mašino jovo na novo naret? brez izjem delau z valčki,federcami vsem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker tak kot sn že reko skutera nena mislim met za vsakdanjo uporabo ampak samo za rekreacijo da se lahko včasih pelaš kaki krog pa da ko stisnes po gasu ti ga meče na zadnjo :P:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaki načrt sta mela z kolegom za 2200€ mogoče bi se dalo se kaki gnar polek poiskat pa najprej masino naret pol pa vse ostalo...zaj lih nevem če mam prau samo lahko komentiras na to :P kaj to sta mela v mislih celo mašino jovo na novo naret? brez izjem delau z valčki,federcami vsem?

Ah to še sploh ni v plani:)To čez leto al pa 2 šele. Ker zj morm to svoje dokončat še. Drugače mama pa v mislih komplet use novo ja. Če boš mel tak setup ko ga maš ti bo trgalo:Dpa da se vidimo na SF2010.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah to še sploh ni v plani:)To čez leto al pa 2 šele. Ker zj morm to svoje dokončat še. Drugače mama pa v mislih komplet use novo ja. Če boš mel tak setup ko ga maš ti bo trgalo:Dpa da se vidimo na SF2010.)

ja veš da :P letos sn tak meu skutera na stylingu :P aprilia sr oranžno bela :P ziher si jo vido :D

samo tote aprilie so teške spredi... mislis da bi jo dvigovalo da bi naredo na pospeške pa na končno itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja veš da :P letos sn tak meu skutera na stylingu :P aprilia sr oranžno bela :P ziher si jo vido :D

samo tote aprilie so teške spredi... mislis da bi jo dvigovalo da bi naredo na pospeške pa na končno itd...

Lani me na žalost ni blo, ker je blo glih murje takrat..tak da letos je murje prej in pridem.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani me na žalost ni blo, ker je blo glih murje takrat..tak da letos je murje prej in pridem.:)

kul tak se tak vidimo :P tak da se eno vprašanje če bi si hoto vse npr high end naret to kaj sta mela z kolegom v naččrtu... oz še bota naredla.. kaj sta mela v planu kake stvari? sory da ti gnjavim samo mogoče veš kak je to ko hočeš nekaj res dobro in prau vse naret :P ker si nebi rat naročo nekaj kaj mi pol nebo všeč pa še nekaj vido sn da maš yamaho rumeno plavo... kaj mislis da bi pasala ta kombinacija na aprilii? oz... mogoče je to malo preveč vsakdanjo mas kako lepo kombinacijo na mislih nekaj mogoče ne vsakdanjega? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em aeroxa nimam rumeno plavga:) Barva še nwm kaka bo.xD ti napišem komplet setup pa boš vidu:)

piaggio blok hyper2

stage6 R/T 70ccm ali pa bigbore77ccm

gred stage6 R/T 80mm ali pa stage6 R/T 85mm titan

malossi selektra

prenosi primarni sekundarni malossi

lamelni stage6 v force

ferg 28 by TRT

malossi overrange

filter stage6 double layer

delta

wingbell

pokrov prenosov

roost

Pa pol ka so še malenkosti, pa mogoč kej pozabu še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em aeroxa nimam rumeno plavga:) Barva še nwm kaka bo.xD ti napišem komplet setup pa boš vidu:)

piaggio blok hyper2

stage6 R/T 70ccm ali pa bigbore77ccm

gred stage6 R/T 80mm ali pa stage6 R/T 85mm titan

malossi selektra

prenosi primarni sekundarni malossi

lamelni stage6 v force

ferg 28 by TRT

malossi overrange

filter stage6 double layer

delta

wingbell

pokrov prenosov

roost

Pa pol ka so še malenkosti, pa mogoč kej pozabu še.

vse lepo in prau...samo to je že preveč :P samo če bota to naredla vsaka vama čast :P ker te bo letelo ko prasica :D za zdaj bom ostau pri tem kaj si mi na zacetku napiso. :P kolko te mislis da bo slo? kake pospeske bo melo'? kolko re tebi z tem kaj mas'?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse lepo in prau...samo to je že preveč :P samo če bota to naredla vsaka vama čast :P ker te bo letelo ko prasica :D za zdaj bom ostau pri tem kaj si mi na zacetku napiso. :P kolko te mislis da bo slo? kake pospeske bo melo'? kolko re tebi z tem kaj mas'?

Jst tud upam da bo uspelo:Dkak bo šlo bomo vidl, kak mi gre pa zj pa gre nič ker je na kosih in se bo sestavlo šele ko bojo vsi deli doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud upam da bo uspelo:Dkak bo šlo bomo vidl, kak mi gre pa zj pa gre nič ker je na kosih in se bo sestavlo šele ko bojo vsi deli doma.

fajn...samo eni pravijo da stage6 HPC in malossi HPC gred je slaba kvaliteta...raje si nabavi to kaj si om jaz oz tebi neom nič pravo sej si majster samo... zdi se mi da je bolsa

pa kolko majster računa da ti naredi ror za racinga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn...samo eni pravijo da stage6 HPC in malossi HPC gred je slaba kvaliteta...raje si nabavi to kaj si om jaz oz tebi neom nič pravo sej si majster samo... zdi se mi da je bolsa

pa kolko majster računa da ti naredi ror za racinga?

pa keriga rosta iz cilinder.si si mi priporočo? točno kak piše ?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za stage6hpc gred govorijo da ni dobra, malossi hpc je pa odlična tud za HE. Em najbolje da kontaktiraš roosta osebno pa se bosta zmenila, cena po naročili je 270€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za stage6hpc gred govorijo da ni dobra, malossi hpc je pa odlična tud za HE. Em najbolje da kontaktiraš roosta osebno pa se bosta zmenila, cena po naročili je 270€.

kul :P samoo ta stage 6 rt je dobra al je malossijova bolsa... ? za to predelavo kaj bi si jo jaz naredo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul :P samoo ta stage 6 rt je dobra al je malossijova bolsa... ? za to predelavo kaj bi si jo jaz naredo?

Itak stage6 R/T titanium je boljša seveda. Toda če šparaš na denarju je tud malossi hpc dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!