Skoči na vsebino

Iščem "PAJDAŠA-E"


NoGe

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

no, samo lotit se je treba zadeve pa je...Sem nekaj podobnega sam prevozu letos, le malo dlje je blo vse skup. Po jugu Španije dol pa cik cak po portugalski gor in po severu in notranjost Španije nazaj.

Me veseli, da ti je uspelo...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

kanjon je tudi mene impresioniral. z začetka se ti ne zdi nekaj posebnega ampak se zadeva s kilometri le še potencira. kar veličastno. s tankanjem po Franciji pa nisem meu takih problemov kot ti. povsod običajne pumpe, kjerkoli smo bili. Edini problem je bil stegnit z denarnice tudi 1,51 e po litru.....:eek: Drugače pa super, provansa je definitivno kraj za si ga ogledat na neodvisni turi, ker ima tolk zanimivosti da je ne začutiš če se samo skozi pelješ. bom gotovo izpeljal v prihodnosti če bo prilika. samo pa res pomeni malo več eur taka tura... mimo grede, sta si mogoče ogledala tudi samostan v abbaye de senanque, glede na to da sta se po tistih koncih potikala? [url=http://maps.google.com/maps/place?cid=13801452789152087661&q=abbaye+de+senanque&hl=sl&cd=2&cad=src:pplink&ei=eHmzTMDjD9eM_AbZyKXkDw&sig2=QEBxjG58QJ7P1APnjI66zw]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!