Skoči na vsebino

Je sploh še kdo, ki mu je zaupati vladanje


klimbra

Priporočene objave

Malo gledam vo tole politično sranje v Sloveniji.........in mi gre na bruhanje.

Kako se veh teh zajedalcev znebiti.....kako vsa ta goveda spoditi v brezno zgodovine.....komu sploh še verjeti....?????????????????

SD......ki ga vodi BP ( brez problema ).......krdelo nesposobnih ritoliznikov....mlačnost in neodločnost.......mah

Zares...ki ga vodi notorični lažnivec.....pardon, človek, ki se velikokrat zmoti...........katastrofa.......žal mi je iz tega krdela edino Lekota, ki je človek na mestu!!!!.....ostale naj kar odnese hudič!!!!!!!!!

LDS.....ki ga vodi pička, ki se daje dol z meni najbolj antipatično osebo, ki se je zvalila v ne vem kerem kurniku te zaplankane dežele.......stranka, ki sama ne ve, kje bi še rovarila.......WTF

SDS......ki jo vodi najbolj aroganten in vase zaljubljen človek, ki sem ga imel možnost spoznati......s poslanci, ki si ne uspejo obrisati driske okoli ust, ker so pravkar zlezli iz njegove riti.....????????????????????

SNS.....ki jo vodi človek, ki so ga obravnavali v vezi podtikanja bomb.......ki je izigraval Rambota na Ljubljanskih cestah, dokler ga niso umaknili na hladno in mu pobrali igrače........no tukaj mi je žal Baroviča........ki je poštenjakar.....ostale naj vzame hudič.

SLS.....ki ga vodi človek, ki je veselo šenkaval miljone.......in njegovi ( podobnik ) kompanjoni.........zaplankani in klerikalno klečeplazniško obremenjeni prvoborci???????

NsI......hvala bogu, da se nikoli več ne prikazali v parlamentu :SS

Sploh še kdo ostane???????????????????????

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si komentirati DESUS, trenutno najpomebnejša stranka v sloveniji! :evilgrin:

Maš res.....pač niso vredni zgubljat besed......se jih z lahkoto pozabi :evilgrin:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si pa lahko zaupal politikom ??????:lol1:

Leko je tud politik,(kaj zaj je OK politik ker je bajker in včasih spije pir z nami ) v končni fazi mu ne moraš zaupati...ista pi.... :angry:

Par politikov poznam, sami hinavci..... glavni motiv da gre nekdo v politiko, so sebične narave!!! pohlep.....v našem jeziku "pičkice=slabiči"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra čez 2 leti na parlamentarnih volitvah boš lahko volil kar za sebe! Zakaj?

Zato ker bom jaz nastopil z svojo stranko in računam da bodo med kandidati sami poštenjaki in vredu dedi (in ženske jasno) tako da sem tebe že vpisal :whistle:

malo morem še spilit tehnikalije pa gremo v akcijo!!! :evilgrin:

drugače pa se strinjam - slo politična scena je totalna moralna žalost in to se bo poznalo na teh volitvah letos. samo škoda ker nobenemu ne bo potegnilo, da kaj delajo narobe. je pač tako da se vsak sposoben in spodoben, ki ima malo samospoštovanja se iz politike umakne ker se mu enostavno ne da ukvarjat z grebatorji vseh vrst :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote name='klimbra' date='26. January 2010 - 03:58 PM' timestamp='1264517889' post='1716684']p

Malo gledam vo tole politično sranje v Sloveniji.........in mi gre na bruhanje.

Sploh še kdo ostane???????????????????????

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra čez 2 leti na parlamentarnih volitvah boš lahko volil kar za sebe! Zakaj?

Zato ker bom jaz nastopil z svojo stranko in računam da bodo med kandidati sami poštenjaki in vredu dedi (in ženske jasno) tako da sem tebe že vpisal :whistle:

malo morem še spilit tehnikalije pa gremo v akcijo!!! :evilgrin:

drugače pa se strinjam - slo politična scena je totalna moralna žalost in to se bo poznalo na teh volitvah letos. samo škoda ker nobenemu ne bo potegnilo, da kaj delajo narobe. je pač tako da se vsak sposoben in spodoben, ki ima malo samospoštovanja se iz politike umakne ker se mu enostavno ne da ukvarjat z grebatorji vseh vrst :headbang:

Kot vedno......stari prijatelj.....IMAŠ PRAV!!!!

Najboljš, da zaupamo vodenje tebi :-).

Morda je pa to še edina rešitev.....??????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh še kdo ostane???????????????????????

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne hodim na volitve. Se vsaj potem ne tolčem po buči, če ''moja'' stranka ne izpolni obljub... Ma, vsi so isti. Je večina jebivetrov -menjajo stranke kot babe gate... Potem pa zaupaj nekomu, ki je včeraj bil zapriseženi levičar, danes bi pa dušo dal za desničarske ideje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, moram rect, da se v celoti strinjam s tabo. Najbolj me je presenetilo tisto k navajas izjeme. Okej, Lekota pustmo stat, ker je bajker in kot vemo, ce si bajker, si avtomatsko vredi ded. ?? No, pustmo to.

Ce mene vprasas, bi z zakonom uredil, da mora biti na slovenski politicni sceni max in min strank 3

ena prevec napredna,

ena prevec nazadnjaska in

ena prevec domovinska

aja, pa tako bi se morale tudi imenovati. da ves, kateri kaj govorijo. in v te stranke bi se moral razporedit 33 NOVIH politikov, stare pa nekam na neobljuden otok dat, ne predalec, da jih imamo se vedno lahko na ucu. pa ne prebliz, da ne zgajnajo srajna tle. pa en sme bit neki paradiz, palme kokosi, opice bodo ze sami spilali. hmmmm... mamo kako idejo ? :D mwahahaha

skratka, 33 politikov, 3 stranke, temo debate in glasovanja pa bi moral izbrati predsednik. nestrankarski, seveda. aja, pa bajker, of kors. hmmm... le kdo :D

sanjeeee.........3020899499_de8c4a35a2.jpg

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra pa saj nam vlada, komanduje in vem kaj še dela naš broj jedan el presidente Danilo ! :whistle:

Ostali so grablce ! Vsak samo k sebi vleče ! Tako da imaš opurtonizma in pohlepa na tone !

In to sta dve stvari ki nas peljeta v prepad in uničenje ter razlikuj eod ostalega življenja na zemlji !

Spremeniti bo treba sistem ! Jebeš ti neoliberalni in kakršnikoli že kapitalizem ! Čas je za nov sistem, novo ureditev in drugačen način razmišljanja !

postani član PERVERZNE STRANKE ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen tega, da bi "novih politikov" moralo biti čim manj, bi morali vsi po vrsti biti težki pijanci.

Tako jih ne bi motivirala kraja bogastva in kariera, samo da je hladilnik poln. Ob skupnih nalivanjih bi se vedno porodila najboljša ideja, vse v duhu slovenske himne.

Z dobrodušnim zastopanjem državljanov od katerih niti slučajno ne bi mogli biti hladno distancirani, bi si pridobili mednarodni ugled. Zlasti v Skandinaviji, Baltskih državah, Rusiji, Japonski in seveda Škotski.

Fabrik ne bi zapirali/prodajali, brigali bi se bolj za kvaliteto alkoholne baze v Dani Mirna, ki je še vedno BLJAK in ves čas bi bili na YouTubeu.

Rotacije bi bile pogoste, saj bi jim načelno bilo vseeno za samo oblast in bi se zlahka znašli v vlogi prebivalca, ki ni zaposlen v politiki (v ta namen bi že na začetku ukinili trošarine & davek na alko).

Aja, delno bi celo izpolnjevali pogoje za bajkerje. :naughty:

Kljub utopičnosti scenarija sem tole še enkrat prebral in se mi sploh ne zdi slabo. Grem trenirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremeniti bo treba sistem ! Jebeš ti neoliberalni in kakršnikoli že kapitalizem ! Čas je za nov sistem, novo ureditev in drugačen način razmišljanja !

postani član PERVERZNE STRANKE ! :evilgrin:

Ni kriv sistem, krivi so ljudje. Zamenjati je treba narod (ali vsaj pol naroda) :-). Kar je nemogoče. Narod je vedno razklan v določenih vprašanjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kriv sistem, krivi so ljudje. Zamenjati je treba narod (ali vsaj pol naroda) :-). Kar je nemogoče. Narod je vedno razklan v določenih vprašanjih.

lej pred industrijsko revolucijo nas, ok jih je bilo 1,5 miljarde ! danes nas je 6,5 miljarde !

tako da smo že več kot na polovici za zamenjavo ! :naughty:

sistem je preživet, sistem ! in namesto da bi nove parlamentarne stranke tipa zares razmišljale v tej smeri, si raje fantje in dekleta brusijo kose in naštimavajao grablce na svojih vrtičkih z življensko dobo 10 do 20 let ! jebalo te potrošništvo in tak način razmišljanja !

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakva tok grdo govoriš o meni? :P

a res nebi bil predsednik? pa sej ti tudi druge povsod tlačiš ..tudi če nočejo...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen tega, da bi "novih politikov" moralo biti čim manj, bi morali vsi po vrsti biti težki pijanci.

Tako jih ne bi motivirala kraja bogastva in kariera, samo da je hladilnik poln. Ob skupnih nalivanjih bi se vedno porodila najboljša ideja, vse v duhu slovenske himne.

Z dobrodušnim zastopanjem državljanov od katerih niti slučajno ne bi mogli biti hladno distancirani, bi si pridobili mednarodni ugled. Zlasti v Skandinaviji, Baltskih državah, Rusiji, Japonski in seveda Škotski.

Fabrik ne bi zapirali/prodajali, brigali bi se bolj za kvaliteto alkoholne baze v Dani Mirna, ki je še vedno BLJAK in ves čas bi bili na YouTubeu.

Rotacije bi bile pogoste, saj bi jim načelno bilo vseeno za samo oblast in bi se zlahka znašli v vlogi prebivalca, ki ni zaposlen v politiki (v ta namen bi že na začetku ukinili trošarine & davek na alko).

Aja, delno bi celo izpolnjevali pogoje za bajkerje. :naughty:

Kljub utopičnosti scenarija sem tole še enkrat prebral in se mi sploh ne zdi slabo. Grem trenirat.

Iz tvojih besed sije modrost........modrost, katero ti zavidam........ :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Absurdnost in abotnost političnega življenja v Sloveniji, pa meji na totalni kaos......skupak laži, sprenevedanj,korupcije in kraj........

BTW.....a je pozivanje naroda na požig parlamenta skupaj s poslanci v njem.....kriminalno dejanje??????........samo retorično vprašanje, da me kdo prej poduči......preden izustim kaj, kar bi me lahko preganjalo po zakonu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res nebi bil predsednik? pa sej ti tudi druge povsod tlačiš ..tudi če nočejo...

Jaz nikogar ne tlačim, čeprav so moji fizični gabariti za to več kot primerni.

Če se pa čutiš tlačenega, je to tvoj "state of mind". Jebiga, sto ljudi, sto čudi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW.....a je pozivanje naroda na požig parlamenta skupaj s poslanci v njem.....kriminalno dejanje??????........samo retorično vprašanje, da me kdo prej poduči......preden izustim kaj, kar bi me lahko preganjalo po zakonu!

Tudi s požigom parlamenta ne bi rešil težav. Bi pač prišla druga "garnitura", in če daš tiste uplinit, še tretja "garnitura" ...

Kot rečeno - bolj, ko razmišljam in si predstavljam kak 'idealen sistem', bolj ugotavljam ,da bodo nasprotja in protiuteži v razpravah, dejanjhi, itd., vedno in povsod. Spremembe gre pričakovati kvečjemu na dolgi rok - doseže pa se jih z vlaganjem izjemnih, širših družbenih naporov v stremenje k boljšemu jutri itd ...

Hitre rešitve ni. Idealne rešitve ni. Upam, da vsaj neka dolgoročna rešitev je ...

Borbat je pač treba, pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!