Skoči na vsebino

Je sploh še kdo, ki mu je zaupati vladanje


klimbra

Priporočene objave

Leteči TALER je že drugič odletel iz politike, raj bi se Simobila in svojih oljk držal :whistle:

Za simobil je boljše da je šel, verjetno nebi jaz zdaj bi na tej firmi če bi on ostal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj MEN noben ne ponudi podkupnine.......OK.....sem mal dražji.....ampak za ene "3 Thalerje".....ni problema, se vse zmenmo.......sej.....pol bom na vsa usta vpiu, da nisem nič narobe storiu.

FAK......pa še rima se, kaki pesnik sem jaz :rolleyes:

Popravljeno . Popravil klimbra
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O štacunah le toliko, da je vedno več štacun za reveže in vedno več butičnih. Ljubljano vedno bolj zasedajo butične in razni lokali, običajne trgovine so že zdavnaj izrinili na obrobje v BTC ipd.,

emmm, same so šle na obrobje, ker je tam ceneje in ima hitrejši dostop večja masa prebivalstva ...

Poleg tega je računica vseh nakupovalnih centrov ali pa malih Hoferjev, Sparov, Lidlov in teh v tem, da kupijo "dokaj poceni" zemljišča na obrobju tudi z namenom ,da jih čez 10, 20, 30 let prodajo ... takrat bo cena dosti višja, pravijo/pričakujejo ...če druga ne, bo država odkupila, ko bo mogla kje spet dodatne ceste gradit ....

FAK......pa še rima se, kaki pesnik sem jaz :rolleyes:

Klimbrić, ti si najjaći! ;)

LP, Sym

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symči.....itaQ :evilgrin:

Kok sem se nasmejal.....k so objavl še......da je ta leteči krožnik.....hotu še miljonček pa pol za svojo uštarijo......genijalc.....res.....klobuk dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm, same so šle na obrobje, ker je tam ceneje in ima hitrejši dostop večja masa prebivalstva ...

Zajeb. Ne gre za velike štacune. One že znajo računat, preračunat in tudi kakšno politiko (kuverto) vračunat.

Govorim o tistih manjših trgovinah, ki so krasile Ljubljano dolga desetletja. Običajno v privatnih rokah. O trgovinah v katero si mimogrede skočil med malico in nabavil njihovo robo. Kjer je bila roba še na policah, trgovec pa za pultom. Kjer te je pozdravil, pogledal v oči in ti postregel. Govorim o mestnih trgovinicah z dušo. Te so z leti izginjale, ker jim ni zneslo. Niso se potem pojavile v nobenem BTC-ju. So kar propadla, lastniki in kakšen ali dva trgovca pa so iskali novo zaposlitev.

Vem o čem govorim, saj je ravnokar moj prijatelj ravno zaradi pritiska povišanih mestnih najemnin za prostor v stari hiši, sicer na lepi lokaciji v centru Ljubljane, zaprl štacuno. Ker je lansko leto v upanju, da bo pa le šlo, iz lastnih prihrankov v desettisočih pokrival izgubo. Da je ohranil delovno mesto svojim trem delavcem. Ko je letos v dveh mesecih pridelal 4 jurčke € minusa, mu ni presotalo drugega kot da zapre. Pa da ne bi kdo mislil, da mu je promet upadel. še zdaleč ne. Edini vzrok, da je zdrsnil pod globino je krepko povečanje mestnih najemnin za lokal. Župankovič pripravlja teren za svoje nove podvige. In ubija dušo mestu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ena boljših.....ki jih je sproduciral facabuk

Politiki ki jih pa mi premoremo pa so fenomeni svojega časa.Čista balkan scena ;) Danes sem se tako nasmejal saj sem moral novico prebrat 2x da sem jo uštekal.Torej ,oseba A očita osebi B da je naredil to in to.In pol oseba B pravi osebi A,da naj objavi zanj(torej ZA osebo B) obremenilne dokaze s tem da se umakne z njih oznaka zaupnosti!In zdaj finale: oseba A tega noče storit!fantastikaaaaaaaaa

Se opravičujem avtorju ( Turko ).....ampak, tok je dobra, da si nisem mogel kaj.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!