Skoči na vsebino

Je sploh še kdo, ki mu je zaupati vladanje


klimbra

Priporočene objave

Jaz nikogar ne tlačim, čeprav so moji fizični gabariti za to več kot primerni.

Če se pa čutiš tlačenega, je to tvoj "state of mind". Jebiga, sto ljudi, sto čudi ...

Mah....prijatelj moj.....ti pa res nisi človeček, ki bi kgar koli potlačil......še mravljici se izogneš. Ti si en tak.........medvedek

BTW.....javi, kdaj maš kaki cajt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi s požigom parlamenta ne bi rešil težav. Bi pač prišla druga "garnitura", in če daš tiste uplinit, še tretja "garnitura" ...

Kot rečeno - bolj, ko razmišljam in si predstavljam kak 'idealen sistem', bolj ugotavljam ,da bodo nasprotja in protiuteži v razpravah, dejanjhi, itd., vedno in povsod. Spremembe gre pričakovati kvečjemu na dolgi rok - doseže pa se jih z vlaganjem izjemnih, širših družbenih naporov v stremenje k boljšemu jutri itd ...

Hitre rešitve ni. Idealne rešitve ni. Upam, da vsaj neka dolgoročna rešitev je ...

Borbat je pač treba, pa bo.

Jap stari......perpetum mobile tut ne deluje...........le zakaj :hmm:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nikogar ne tlačim, čeprav so moji fizični gabariti za to več kot primerni.

Če se pa čutiš tlačenega, je to tvoj "state of mind". Jebiga, sto ljudi, sto čudi ...

samo za politika bi bil res dober... ti še sami sebi tako dobro lažejo , da si to celo verjamejo..

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo za politika bi bil res dober... ti še sami sebi tako dobro lažejo , da si to celo verjamejo..

Vsak človek upravlja s svojimi mentalnimi resursi. Tudi ti s svojimi. Kdaj tudi sam sebi lažeš tako, da si verjameš - verjetno zato, da se ne bi na določenem področju soočil s kakšno frustracijo. Če ni tako, te predlagam takoj za predsednika vlade :-) in imaš vso mojo podporo, tudi pri organizacji motorističnega protesta pred parlamentom .... najbolje kar jutri, ko se bo sprejemal nov zakon o DMV (ali pa ga bo celo skenslali) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost precej drži, da ima narod tako vlado kot si jo zasluži. taljani bonvivana berluskonija, angleži načelnega zagrizenega a neučinkovitega browna, afganistanci radikalnega karzaja in mi zavistni zamerljivi pravdarski slovenčki imamo kar si zaslužimo. dve legli revanšističnih prepirljivcev. Vsak bi rad bil najvišje na kupčku gnoja. vsak bi rad čimveč "ugleda" zase. Samo zase. Švica vzor prosperitete urejenosti in dostojnega življenja to dosega s sedmimi ministrstvom ekvivalentnimi službami, Švedi, po katerih se radi zgledujemo živijo z dvanajstimi, mi, k nas je za dva Štokholma jih imamo 17. sedemnajst. Drugače negre. Je kupčkov gnoja premlo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tvojih besed sije modrost........modrost, katero ti zavidam....

Neeehi, no. To je samo zato,ker sem težek pijanec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas je za nov sistem, novo ureditev in drugačen način razmišljanja !

postani član PERVERZNE STRANKE ! :evilgrin:

čaki malo, še pilim ime. prve javnomnenjske raziskave so pokazale, da bi to ime lahko odgnalo najbolj zanimivo skupino volilcev - ženske od 16 (ajde, treba je met pomladek) do 30 let. so pa zato one nad 30 pozitivno sprejele ime :evilgrin:

Razen tega, da bi "novih politikov" moralo biti čim manj, bi morali vsi po vrsti biti težki pijanci.

....

Kljub utopičnosti scenarija sem tole še enkrat prebral in se mi sploh ne zdi slabo. Grem trenirat.

welcome Generalni sekretar vlade Lasagna :worship:

lej pred industrijsko revolucijo nas, ok jih je bilo 1,5 miljarde ! danes nas je 6,5 miljarde !

tako da smo že več kot na polovici za zamenjavo ! :naughty:

Einherjer za ministra za gospodarstvo in "populacijo"?

Jaz nikogar ne tlačim, čeprav so moji fizični gabariti za to več kot primerni.

Notranji minister Mashina!!! :evilgrin:

Jaz sem za monarhijo pri nas! samo kdo bo prvi king?:hmm:

no če že gnjavite - OK BOM JAZ!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi bil pa minister za okolje če je še frej resor trance_25_naughty.gif namest Kahla

je fraj ampak okoljski minister bo moral dajati zgled in vozit samo električna vozila, še posebaj električni motor tako da zaenkrat gužve za to mesto ni. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je fraj ampak okoljski minister bo moral dajati zgled in vozit samo električna vozila, še posebaj električni motor tako da zaenkrat gužve za to mesto ni. :evilgrin:

Ok, se bom jaz 'protokolarno' vsake tolko zapeljal ... (inkognito pa svinjal z italjanko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idiot - beseda je v stari Grčiji pomenila tistega, ki se ni ukvarjal z javnimi zadevami.

Kdo je pa lahko odločal ? Samo svobodni državljani.

Komu dajo današnji idioti oblast v roke? Sebi podobnim.

Komu zvoni ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....welcome Generalni sekretar vlade Lasagna :worship: ....

Sam da se prec razumemo : sekret bo po 2 Eura, gospod (in ne 2 Dinara, druže)

Če ga bo kdo preveč sral ali prehitro podpisal, ga bo drago koštalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nisem spremljal politike,kako je bilo včasih,samo to kar se pa zdej dogaja,to je pa višek.U pričo nas se nam smejejo in gradijo vile ...

Ja jest ne vem kaj se bo zgodilo,če slučajno narajmam kšnga nek na samem,pomoje da se mi bi ketna strgala.

Tut enmu ne zaupam,no pravzaprav,spoštujem samo Jelinčiča :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut enmu ne zaupam,no pravzaprav,spoštujem samo Jelinčiča :worship:

bi te prosil, ker me res zanima, kje najdeš in kateri je ta "material" da zaupaš in spoštuješ samo Jelinčiča ! lahko tudi samo z eno besedo ! hvala že vnaprej !

če pa še malce vržem oko na spodnje komentarje ob "talanju" funkcij, eni ne vidite niti pol metra dalj od trenutnih oblastnikov ! škoda !

komu zvoni ? bolje se je vprašat komu binglja ? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nisem spremljal politike,kako je bilo včasih,samo to kar se pa zdej dogaja,to je pa višek.U pričo nas se nam smejejo in gradijo vile ...

Ja jest ne vem kaj se bo zgodilo,če slučajno narajmam kšnga nek na samem,pomoje da se mi bi ketna strgala.

Tut enmu ne zaupam,no pravzaprav,spoštujem samo Jelinčiča :worship:

ne kliči vraga da bi se ti ketna strgala...že tako se lahko sama od sebe... pa kaj nisi tastare spravil ko si jo menjal ? pa ne skrbi za na samem..ta politični drek je zmeraj na velikem kupu .. ) žalostko(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi te prosil, ker me res zanima, kje najdeš in kateri je ta "material" da zaupaš in spoštuješ samo Jelinčiča ! lahko tudi samo z eno besedo ! hvala že vnaprej !

če pa še malce vržem oko na spodnje komentarje ob "talanju" funkcij, eni ne vidite niti pol metra dalj od trenutnih oblastnikov ! škoda !

komu zvoni ? bolje se je vprašat komu binglja ? :grim

Ti,čist nč nebi vedel,kaj je dobrega naredil :whistle: :grim ,vendar le on pove tako,da ga zastopiš in nima dlake na jeziku,zato mi je všeč.Sej pravim da ne spremljam te limonade :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti,čist nč nebi vedel,kaj je dobrega naredil whistle.gifgrim.gif ,vendar le on pove tako,da ga zastopiš in nima dlake na jeziku,zato mi je všeč.Sej pravim da ne spremljam te limonade trance_39_thumbdown.gif

... ja, ja, in vino veritas :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti,čist nč nebi vedel,kaj je dobrega naredil :whistle: :grim ,vendar le on pove tako,da ga zastopiš in nima dlake na jeziku,zato mi je všeč.Sej pravim da ne spremljam te limonade :BUA:

:wacko:

saj vem kaj rad slišiš in na kaj se pališ ! in če ti jaz obljubim in malce natvezim da bi morala slovenija biti do ohridskega jezera na eni strani in na drugi nekje do amsterdama, vem da bi se ti moj lik in delo svetila v tvojih krvavih očkah!

adijo pamet ! smrtno ranjen pralni stroj !

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ,vendar le on pove tako,da ga zastopiš in nima dlake na jeziku,zato mi je všeč....

Si že kdaj pomislil, da je za to zasluga na tvojem podstrešju?

Da namreč nisi sposoben razumeti nikogar drugega razen enega od redkih na tvojem nivoju? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!