Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

Zanimivo bi bilo pridobiti informacijo, kaj je z obljubljeno širitvijo steze.

Sicer pa tudi z lanskoletno postavitvijo ni prav nič narobe (za 27 EUR).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil na izletu in se zapeljal do Novega Marofa v upanju ,da vidim podaljšano stezo,ampak sporočam da je vse enako kot laniunsure.gif

Bo pa čez par dni,(če bodo takšni kot današnji),Marof skopnel,danes še malo snega ob stezi,steza pa že pripravljena za vožnjo.

Hola mojstra,

zelo me veseli vaše nestrpno pričakovanje nove oz podaljšane piste, tudi jst si jo zelo želim, ampak malce logike v pričakovanjih je pa le treba imeti: če ni bilo nič narejenega do začetka deževja v novembru, potem tudi pozimi, ko je zapadlo vsaj en meter snega ne bo, kajne, zato ne bit razočarani ;)

teren kjer je/bo pista je dokaj močvirnat, zato za gradbena dela ne sme biti razmočen in/ali na debelo pokrit s snegom; dela se bodo torej lahko začela šele v precej bolj suhem vremenu, pa naj bo to letos, naslednje leto ali še kasneje; držimo pesti da bo to letos :OK:

jst že veselo odštevam sobote do tiste, ko se bo spet dalo zapeljat po Marofu, pa čeprav samo po "starem" delu... mojster bagio, hvala ker si potrdil moja pričakovanja :OK:

PS sem prestavil tole v letošnjo temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil kdo danes na Marofu ?

Za jutri je napoved prav kicasta:

Mostly Cloudy

Mild; cloudy in the morning followed by sun and areas of high clouds. Winds from the SSW at 19 km/h.

Temperature do 13 stopinj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,prvi Marof letos je padu.S kolegom šla na probno furo kljub nizkim temperaturam,a se je splačalo.

Temperatura lepih13 stopinj in za prvo furo je še to dovolj.

Pa še nekaj slik za pokušinowhistle.gif

post-21872-126738414012_thumb.jpg

post-21872-12673841491_thumb.jpg

post-21872-126738415813_thumb.jpg

post-21872-126738416904_thumb.jpg

post-21872-126738419997_thumb.jpg

post-21872-12673842109_thumb.jpg

post-21872-126738422273_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast, tud jaz kmalu pridem, kupujem prikolico za motor, če se kdo najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,prvi Marof letos je padu.S kolegom šla na probno furo kljub nizkim temperaturam,a se je splačalo.

Temperatura lepih13 stopinj in za prvo furo je še to dovolj.

Pa še nekaj slik za pokušinowhistle.gif

Sminkerja....;)

V petek pricakujem podrobno porocilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sminkerja....trance_44_wink5.gif

V petek pricakujem podrobno porocilo.

Ok! Ni problematrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sem nekaj gledal vremensko napoved. Za naslednji vikend se kar obeta.

post-12535-126821576012_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi delaj :yea1:. Grelci so, olja še malo dolijem pa gasaaaa :D. Pozabil. Pene še nimam za sedež. Bom kar poklical.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašate,mislim da do konca MAJA še ne bo za it!whistle.gif

oooo tisto bo pa prej, verjemi, sam da pride na 15 stopinj, pa gremo, ha ha :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem.

Planirate Marof ta vikend? Napoved je tako tako za soboto. Oblačno čez dan, 15 stopinj in dež popoldan na večer. V garaži in omari se je čez zimo toliko novih stvari nabralo, da je že zadnji čas za preizkus :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem.

Planirate Marof ta vikend? Napoved je tako tako za soboto. Oblačno čez dan, 15 stopinj in dež popoldan na večer. V garaži in omari se je čez zimo toliko novih stvari nabralo, da je že zadnji čas za preizkus :P.

Sva v nizkem štartu in pripravljava motor na sezono (registracija, gume). Odločitev bo padla verjetno šele v četrtek zvečer, ko bo bolj sigurna vremenska napoved. Ampak če narišejo vsaj malo sončka... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast, tud jaz kmalu pridem, kupujem prikolico za motor, če se kdo najde.

Evo,tut jst sem jo dans kupu 588€ se mi zdi zelo ugodnotrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva v nizkem štartu in pripravljava motor na sezono (registracija, gume). Odločitev bo padla verjetno šele v četrtek zvečer, ko bo bolj sigurna vremenska napoved. Ampak če narišejo vsaj malo sončka... trance_30_punk.gif

Jaz bom šel pa že v četrtek,je napovedano sonce in 15 stopinj tak da to je to.Je pa še eno mesto na prikolici prosto!rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom šel pa že v četrtek,je napovedano sonce in 15 stopinj tak da to je to.Je pa še eno mesto na prikolici prosto!rolleyes.gif

Dan...oz večer. Sem nov, vozim rs 80, pa me zanima, ker s kolegom planirava enkrat iti dol, se malo pozabavat. Kak se sploh naj organizirava, moraš klicati in se prej najaviti in rezervirati kaj, ali kako? Pa kako je kaj s ceno? Hvala za nadaljne odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan...oz večer. Sem nov, vozim rs 80, pa me zanima, ker s kolegom planirava enkrat iti dol, se malo pozabavat. Kak se sploh naj organizirava, moraš klicati in se prej najaviti in rezervirati kaj, ali kako? Pa kako je kaj s ceno? Hvala za nadaljne odgovore

V naslovu teme maš tel. številko,pokličeš in vprašaš če je prosto,prideš in voziš,cena je ista kot lani 27€ cel danworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Marofu že kar malo kičasto,sonce,16 stopinj,trije na pisti,kontejner.....tko da bolš ni moglo bitworship.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je slišat dobre komentarje, pa tudi jaz komaj čakam da pridem gor, se mi zdi dosti bolje adrenalin ponucati na tem dirkališču kot na cesti, fajn folk ste, svaka čast :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!