Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

Če gre kdo iz Celjskega konca,je na prikolici eno prosto mesto.

kandidati se prijavijo po tistem...kdor prej pride prej.....whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre kdo iz Celjskega konca,je na prikolici eno prosto mesto.

kandidati se prijavijo po tistem...kdor prej pride prej.....whistle.gif

Žal sem do 12.00 v službi, mogoče pa pridem potem mal pofirbcat gor, drugač pa uživajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Vijak na karterju se je odloču popustit in dat olju prosto pot. Ker pa je karter

tik pred zadnjo gumo, jo je olje seveda pošteno zalil. V začetku prvega

naslednjega ovinka je seveda sledil neizbežen zdrs na notranjo stran.

Sreča v nesreči, ovinek je bil desni kot pod 1. in ni nilo novih poškodb ampak le

pojačanje že obstoječe. Bistveno pa je bilo to, če se je že moralo zgodit,

da je bilo to na stezi in sva drsela sama in ničesar zadela. Sam še na asfaltu, motor

pa na prvi travi. Seveda, na stezi v Marofu razen ob štartno ciljni ravnini, ko gume

ščitijo kontejner in vstopajoče motoriste na stezo, ni ničesar v kar bi se lahko zadel.

To je ravno bistvo steze proti cesti.

foto po dogodku

post-23696-127022409455_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav prijetno je blo na marofu danes.

lepo sončno vreme 15C malce vetra, da nas je spomnil da še ni poletje closedeyes.gif

pa enih 8 ms ki so se preganjali trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

jp, luštno je blo :010 super družba, krasen sonček (sem mal barve prinesel domov :naughty: ), glih tolk "gužve" da je blo zabavno se podit vmes, pa še vsi smo ostali celi, enako naše lubice, le gume so nastradale - GP Racer D211 Endurance (zadnje) so vse pomrle (tudi čist nove so šle v franže v šestih sessionih!), kljub eksperimentiranju s pritiski, Medium so se pa kar lepo držale; se je pa en z VFR 750 z RoadSmartkami vozil lagano sportski (okoli 1:21, 22) ko car, brez težav, so ga vsi lastniki GP Racer D211 E kr mal postrani gledali :xx:

slikc ni, si nihče ni vzel časa zanje :P družba hvala ker ste mi polepšali dan :worship: zlasti Gamma; yihaaaaaaaaa, kdaj gremo spet?? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

jp, luštno je blo trance_05_banana.gif super družba, krasen sonček (sem mal barve prinesel domov trance_25_naughty.gif ), glih tolk "gužve" da je blo zabavno se podit vmes, pa še vsi smo ostali celi, enako naše lubice, le gume so nastradale - GP Racer D211 Endurance (zadnje) so vse pomrle (tudi čist nove so šle v franže v šestih sessionih!), kljub eksperimentiranju s pritiski, Medium so se pa kar lepo držale; se je pa en z VFR 750 z RoadSmartkami vozil lagano sportski (okoli 1:21, 22) ko car, brez težav, so ga vsi lastniki GP Racer D211 E kr mal postrani gledali trance_32_shutup.gif

slikc ni, si nihče ni vzel časa zanje tongue.gif družba hvala ker ste mi polepšali dan worship.gif zlasti Gamma; yihaaaaaaaaa, kdaj gremo spet?? trance_43_wavetowel2.gif

samo VFR pa je zakon bla trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif bombnik na pisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

jp, luštno je blo trance_05_banana.gif super družba, krasen sonček (sem mal barve prinesel domov trance_25_naughty.gif ), glih tolk "gužve" da je blo zabavno se podit vmes, pa še vsi smo ostali celi, enako naše lubice, le gume so nastradale - GP Racer D211 Endurance (zadnje) so vse pomrle (tudi čist nove so šle v franže v šestih sessionih!), kljub eksperimentiranju s pritiski, Medium so se pa kar lepo držale; se je pa en z VFR 750 z RoadSmartkami vozil lagano sportski (okoli 1:21, 22) ko car, brez težav, so ga vsi lastniki GP Racer D211 E kr mal postrani gledali trance_32_shutup.gif

slikc ni, si nihče ni vzel časa zanje tongue.gif družba hvala ker ste mi polepšali dan worship.gif zlasti Gamma; yihaaaaaaaaa, kdaj gremo spet?? trance_43_wavetowel2.gif

Ja pa kaj ma ta Marof prot GP racerkamsurrender.gif skoz neki problemirolleyes.gif jah medium upam da ne bojo samo za enkratno uporabosmile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kaj ma ta Marof prot GP racerkamsurrender.gif skoz neki problemirolleyes.gif jah medium upam da ne bojo samo za enkratno uporabosmile.gif

jst sm meu medium - hard ... 2 obiska marofa, pa še cirka 2000km na cesti... gume še na pol dobre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu medium - hard ... 2 obiska marofa, pa še cirka 2000km na cesti... gume še na pol dobre smile.gif

Pa to že D211 al D209? Za prejšne vem da je bla problematična spredna guma k jo je kr scefral nekismile.gif za tele sm pa upal da se bojo nekak bolš obnesle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi supercorsa bo zdržala 6 ali 7 Marofov,resda je tudi že obrnjena.

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

jp, luštno je blo :010 super družba, krasen sonček (sem mal barve prinesel domov :naughty: ), glih tolk "gužve" da je blo zabavno se podit vmes, pa še vsi smo ostali celi, enako naše lubice, le gume so nastradale - GP Racer D211 Endurance (zadnje) so vse pomrle (tudi čist nove so šle v franže v šestih sessionih!), kljub eksperimentiranju s pritiski, Medium so se pa kar lepo držale; se je pa en z VFR 750 z RoadSmartkami vozil lagano sportski (okoli 1:21, 22) ko car, brez težav, so ga vsi lastniki GP Racer D211 E kr mal postrani gledali :xx:

slikc ni, si nihče ni vzel časa zanje :P družba hvala ker ste mi polepšali dan :worship: zlasti Gamma; yihaaaaaaaaa, kdaj gremo spet?? :yea1:

Kdo pravi da ni slikc? :P

p4035524.jpg

Olosh FTW :)

Meni je D209 GP racer slick čist lepo služila. Ta ista guma je bila že enkrat na marofu (prejšnji lastnik) in enkrat na grobniku. Na grobniku je bil čas 1:49 (cca 170 prevoženih kilometrov), na marofu pa včeraj 1:19 (130 prevoženih kilometrov).

p4035528.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

le gume so nastradale - GP Racer D211 Endurance (zadnje) so vse pomrle (tudi čist nove so šle v franže v šestih sessionih!), kljub eksperimentiranju s pritiski

Ja pa kaj ma ta Marof prot GP racerkamsurrender.gif skoz neki problemirolleyes.gif jah medium upam da ne bojo samo za enkratno uporabosmile.gif

Tole:

post-8399-127039216533_thumb.jpgpost-8399-127039218583_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo vam je gume lupilowhistle.gif

aja jaz sem se spomnil tam nekje na obvoznici, da sem fotoaparat doma pozabilheadbang.gif

no ga pa naslednjič zraven prnesem, da malo updejtam. pa saj so bli neki fotiči doliclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je blo v soboto :) vsi smo ostali celi in imeli smo se fino :D OLOSH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje bridgestone BT-003 se zelo lepo obnesejo na Marofu !

S tem se strinjam, tut men to mn pobira, kukr mi je pa conti race attack slick in gpracer-ko.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjub pomislekom zaradi vremena v nedeljo,iti ali ne iti...nam je bilo naklonjeno! :boobies:

Majstri s fotomaterialom pa upam, da bodo dokumentirali! ;) :naughty:

Popravljeno . Popravil krava
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo danes dežne gume preizkusiti :whistle: ha ha, sam po en strani ne bi bila slaba ideja, se marsikaj naučiš, recimo da nisi trd ko klada na motorju kadar dežuje, manj agresiven z zavorami, ter nežen z gasom, itd, mal nakladam, pa kaj naj drugega če je tako vreme :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo danes dežne gume preizkusiti :whistle: ha ha, sam po en strani ne bi bila slaba ideja, se marsikaj naučiš, recimo da nisi trd ko klada na motorju kadar dežuje, manj agresiven z zavorami, ter nežen z gasom, itd, mal nakladam, pa kaj naj drugega če je tako vreme :wallbash:

Za jutr je napovedan soncek in do 14 stopinj :) . Bo treba it pogledat, ce je kje kaka luža na pisti ostala ;). ma se kdo namen it jutr dol?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,ker vidim da se že vsi veselo voziti,mislim da je čas da tudi svoje nove gume preizkusim.,,če pa jih je že kdo poiskusil pa lhko pove svoje mnenje,bo dobrodošlo--d 211 gp racer...imam pa namen iti dol v četrtek..je napovedan sonček in kar toplo...bi bil vesel družbe,če kdo razmišlja o četrtku,hvala

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,ker vidim da se že vsi veselo voziti,mislim da je čas da tudi svoje nove gume preizkusim.,,če pa jih je že kdo poiskusil pa lhko pove svoje mnenje,bo dobrodošlo--d 211 gp racer...imam pa namen iti dol v četrtek..je napovedan sonček in kar toplo...bi bil vesel družbe,če kdo razmišlja o četrtku,hvala

vsi so meli probleme z to dotično gumoclosedeyes.gif

tak da boš lahko kmalu poročal če se je pri tebi kaj bolje odnesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam svojo aprilio tuono, če bo kak interesent, za marof iščem nazaj yamaho R-1

post-13787-127048022909_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!