Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

Prodam svojo aprilio tuono, če bo kak interesent, za marof iščem nazaj yamaho R-1

Kak poseben razlog zakaj?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kak kandidat,bi šel v sredo na Marof.

Prostor na prikolici,štart iz Celja ob 8.00

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je neuporabna brez slik.Če so že kake nedeljske,prosim lepo. Ena peščica fotografov vas je le bilo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sva z Zvikijem po dolgem cajtu obiskala marof, je blo luštno kljub manjšemu incidentu, ampak glavno, da smo vsi zdravi :)

Glede D211 GP Racer in marofa... že D209 (M) mi je pobralo v dveh Marofih po levem robu do konca, zdaj D211 (M) pa tudi podobna situacija, sicer se mi zdi super guma, ampak za na marof pa ni... sprednjo medium je pobiralo enakomerno in zelo lepo, obraba pa minimalna.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk pridem mogoče zjale prodajat....

Če prideš povej pripeljem posteljo za invalida,da nebo trpel na stoluglare.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole:

post-8399-127039216533_thumb.jpgpost-8399-127039218583_thumb.jpg

En majhen komentar glede gum. Na začetku sezone smo malo zakrneli od zimskega spanja. Zaradi tega verjetno vsi več ali manj brez pravega občutka na ročici zavore in gasa. Včasih se izkaže, da je za prekomerno obrabo kriv bolj voznik kot napačna izbira gume. Na sliki je videti, da je voznik v desnih ovinkih precej pozno in grobo odpiral gas. Zna biti tudi napačno nastavljeno vzmetenje in prenizka temperatura asfalta. Marof je že sam po sebi problem, ker je počasen in zaradi tega ni mogoče spraviti gumo na pravo delovno temperaturo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak poseben razlog zakaj?

Ni posebnega razloga, če odkrito povem še sam ne vem,

ker nikamor ne gre :whistle:

O gre gre, o tem ni dvoma,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že stokrat postavljeni vprašanje, z nešteto odgovori a ga trenutno ne najdem:

koliko že pride točno uporaba piste ?

Tenks.

Popravljeno . Popravil Kölm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že stokrat postavljeni vprašanje, z nešteto odgovori a ga trenutno ne najdem:

koliko že pride točno uporaba piste ?

Tenks.

27 eurov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En majhen komentar glede gum. Na začetku sezone smo malo zakrneli od zimskega spanja. Zaradi tega verjetno vsi več ali manj brez pravega občutka na ročici zavore in gasa. Včasih se izkaže, da je za prekomerno obrabo kriv bolj voznik kot napačna izbira gume. Na sliki je videti, da je voznik v desnih ovinkih precej pozno in grobo odpiral gas. Zna biti tudi napačno nastavljeno vzmetenje in prenizka temperatura asfalta. Marof je že sam po sebi problem, ker je počasen in zaradi tega ni mogoče spraviti gumo na pravo delovno temperaturo.

že ampak čudno je če mi je npr. supercoso sc1 spredaj pobralo po levem robu, na d211gp soft pa se

poraba niti poznala ni.. pri istih pogojih (bolj ali manj) in isti vožnji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že ampak čudno je če mi je npr. supercoso sc1 spredaj pobralo po levem robu, na d211gp soft pa se

poraba niti poznala ni.. pri istih pogojih (bolj ali manj) in isti vožnji..

Če se vožnja ni dogajala v istem dnevu tega enostavno ne moreš primerjati. Razlika v temperaturi asfalta, vremenu (sonce ali oblačno), tlaku gume, vzmetenju (če vmes nisi nič spreminjal je lahko vzmetenje nastavljeno bolj v prid Dunlopkam), teži motorja, tvojemu razpoloženju,... Toliko različnih dekjavnikov vpliva na obrabo gume, da se tega enostavno ne da na palec oceniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se vožnja ni dogajala v istem dnevu tega enostavno ne moreš primerjati. Razlika v temperaturi asfalta, vremenu (sonce ali oblačno), tlaku gume, vzmetenju (če vmes nisi nič spreminjal je lahko vzmetenje nastavljeno bolj v prid Dunlopkam), teži motorja, tvojemu razpoloženju,... Toliko različnih dekjavnikov vpliva na obrabo gume, da se tega enostavno ne da na palec oceniti.

se strinjam..ampak imel sem enake "težave"

nerazložljive..

prednja gp racer ni delovala pa da se ubiješ..

prednja d211gp v vseh pogojih super..

zdaj slišim da zadnja d211gp racer ne deluje..

ah, mal manj gasa pa bo vse okej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam..ampak imel sem enake "težave"

nerazložljive..

prednja gp racer ni delovala pa da se ubiješ..

prednja d211gp v vseh pogojih super..

zdaj slišim da zadnja d211gp racer ne deluje..

ah, mal manj gasa pa bo vse okej :D

Moje skromno mnenje... ti nimaš kaj delati z GP racer gumo... si prehiter. In drugič, Gp racer in D211 GP ne moreš primerjati. Eno je cestna guma (tudi, če je slick) drugo pa dirkalna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva bla v torek spet dol! Guzva taka, da sva sama seb napoto delala... V bistvu cel dan sama, je prisel zgodaj popoldne en supermoto dirkac, oddrvel tri sesne, pa odsel... Pa cist na koncu, je prisel se podmladek, 11 letni decko, in drvel da ga je blo veselje gledat! Mi je pa zmanjkal filma, tako da ga nism uspel slikat... Drugace pa krasen dan: soncek in pista. Cel dan!! Sam veter je mal nagaju...

Casi so se spustili do 1.19.xx in kar je bilo se boljse, proti koncu dneva so se krogi vsak sesn vrteli znotraj ene skunde... Bravo, Inci! trance_40_thumbup.gif

Pa se par slikic:

post-17251-127075319125_thumb.jpg post-17251-12707532654_thumb.jpg

post-17251-127075320631_thumb.jpg post-17251-127075335247_thumb.jpg

post-17251-127075321799_thumb.jpg post-17251-127075333583_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhej....

Jutr pa odpremo sezono, 3-je ljubljanski pianinoti pa neko skropucalo od dučeta pride vam družbo delat, če se bo še kdo opogumil. Vreme je bil pa že skor dobr zdj se je pa mčkn poslabšal, ampak vseeno boljše kot so govoril na začetku tedna da bo vikend deževn.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva bla v torek spet dol! Guzva taka, da sva sama seb napoto delala... V bistvu cel dan sama, je prisel zgodaj popoldne en supermoto dirkac, oddrvel tri sesne, pa odsel... Pa cist na koncu, je prisel se podmladek, 11 letni decko, in drvel da ga je blo veselje gledat! Mi je pa zmanjkal filma, tako da ga nism uspel slikat... Drugace pa krasen dan: soncek in pista. Cel dan!! Sam veter je mal nagaju...

Casi so se spustili do 1.19.xx in kar je bilo se boljse, proti koncu dneva so se krogi vsak sesn vrteli znotraj ene skunde... Bravo, Inci! trance_40_thumbup.gif

Jup, hitrejš kot zadnjič ni šlo, ampak je blo pa konstantno :yes:

A pol sta mela kar privat dirkališče?:naughty::OK:

Tud gazda nama je zjutri samo odpru in šel, tko da sva mela priliko sprobat, kako bi blo, če bi bila šejk in mela svojo lastno pisto :OK: . Kdaj gremo pa spet skupi? Zdej k mi je Jani Race spet zrihtal neuničljiv deklc :yea2: .

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!