Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

včeraj bli na marofu,blo je super,sonček brez oblakca 18 stopinj super.bli smo sami celjani 5 motorjev:)

Danes pa edini Slovenski predstavnik na Marofu.:naughty:Družbo delal mlad hrvaški majstr Bašič, vreme sonček z 17C.Luštno.

Ne verjamemo, dokler ne bo slikovnega gradiva tuki gor (slikice hočm) tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamemo, dokler ne bo slikovnega gradiva tuki gor (slikice hočm) tongue.gif

Ni blo nič fočkanja-boš morala kar na besedo verjet...verjamš?:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo današnjega dogajanja na Marofu.

post-13787-127152079511_thumb.jpg

post-13787-127152080241_thumb.jpg

post-13787-127152080843_thumb.jpg

post-13787-127152081362_thumb.jpg

post-13787-127152081893_thumb.jpg

post-13787-127152092695_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanjin pol se pa ja nista velik nafural če so z poršim gor drkal :)

Sva se pa zato z tanovim porshejem limunzino belo ki je na sliki peljala počez čez ovinke. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, mene pa zanima v katerih prestavah vozite marof? Predvsem me za zanima za 600ccm(sam imam r6 +06). Nekateri pravijo 1.2. spet drugi 2.3, ali kar vse tri?biggrin.gif

Hvala za odg. in lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, mene pa zanima v katerih prestavah vozite marof? Predvsem me za zanima za 600ccm(sam imam r6 +06). Nekateri pravijo 1.2. spet drugi 2.3, ali kar vse tri?biggrin.gif

Hvala za odg. in lep dan!

Sam vozm s prvo notranji del tist levi ovink naokol in ravnino pa z 2gosmile.gif Na ogrevalnmu pa ponavadi vsak del s prestavo višjecool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, mene pa zanima v katerih prestavah vozite marof? Predvsem me za zanima za 600ccm(sam imam r6 +06). Nekateri pravijo 1.2. spet drugi 2.3, ali kar vse tri?biggrin.gif

Hvala za odg. in lep dan!

Jaz vozim vse v drugi. Se bom pa moral navaditi zunaji del voziti v 3. Imam pa spredaj en zob manj od serijskega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem r-1 vozil z prvo celo pisto, z Tuonotom pa še ne vem, verjetno z drugo, bom videl ko bom gor.

dejte še čase zraven pisat..da se vidi kaj kej pomeni..

Moj čas je 1.17.054 lanski dosežek ha ha ha

js vse vozim v 2gi mam tut 600ccm pa manjši zobnik spredaj

ti se raj mal bolj nagibaj z telesom ne sam z motorjem ha ha ha

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam sicer R1 vozim pa cel zunanji krog (od štarta do tistga kljukastga ovinka) v 3. dam v prvo in nato skoraj ves notranji del odpeljem s prvo. Iz tiste S-kombinacije dveh zaprtih ovinkov pa prestavim v 2. in potem peljem čez tisti desni ovink v drugi in na bremzanju spet nazaj v prvo. Takoj za levim ovinkom pa spet v drugo in ko opravim še z zadnjim ovinkom tam dam v tretjo...in tako dalje dokler ne pride do 1:15:00 :)

Mam pa en zob manj spredaj kot je serijsko. Prej ko je bil pa serijski zobnik je pa skoz po notranji pela prva po zunanjem delu pa druga.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes govoril z Raušem in je rekel, da v nedeljo ne bo nič dirkanja, zaradi izbruha vulkana na Islandiji! tak, da raje ne hodite dol.. se vidimo v nedeljo, prvič letos. :)

da bom on topic: vse zavoje prevozim v 2., zunanji del pa nekje od ciljne črte naprej v 3.(1:17:20).

lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjin ti si držau konstantno 1:17:xx, najhitrej ti je pa šlo okol 1:16:xx - takrat, ko si meu odprte rore gor

post-19441-12719651962_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napoved za soboto je malenkost lepša kot za nedeljo vreme, tko da po pamet. U nedelo zna bit pista zjutraj še mokra. Seveda je pa to še vse trenutno stanje in se lohk kaj spremeni.

Pa varno vožnjo vsem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjin ti si držau konstantno 1:17:xx, najhitrej ti je pa šlo okol 1:16:xx - takrat, ko si meu odprte rore gor

ja lepa moja enka, rohnel je pa noro res je :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera je najboljša pot do tja iz Lj. konca?

AC do Brežic čez mejni prehod Obrežje, na AC, potem zaviješ proti Varaždinu in greš dol z avtoceste na odcepu Novi Marof, zaviješ desno, se pelješ še enih 500m in na desni strani ob cesti že vidiš dirkališče.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera je najboljša pot do tja iz Lj. konca?

:OK:

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!