Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

samo za staro tuno bo 15-ka mal mal se mi zdi..

bo prevečkrat šla v blokado, tam kjer bi manjši zobnik lahko "uporabu" bo pa preagresivna.

16-ka je ravno pravšnja, malo razširi linijo da lahko z višjimi obrati voziš v 2. prestavi (notranji del), pa bo čist dobr..

vsaj moje mnenje..

Na futurah je standardno 16ka, zato je pri menjavi na 15 razlika zelo ocitna. Boljse bremzanje z masino, bolj divje pospesuje, rajse gre na zadnjega. Je pa res, da se koncna zmanjsa za cca 20km/h. Odvisno, cesa si zelis. Pri nas je najboljs menjat sprednjega na 15, zadnjega pa na 43 zob. Tako dobis najbolj mehko pospesevanje in najboljsi pospesek. sam komu se pa to da kupovat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na futurah je standardno 16ka, zato je pri menjavi na 15 razlika zelo ocitna. Boljse bremzanje z masino, bolj divje pospesuje, rajse gre na zadnjega. Je pa res, da se koncna zmanjsa za cca 20km/h. Odvisno, cesa si zelis. Pri nas je najboljs menjat sprednjega na 15, zadnjega pa na 43 zob. Tako dobis najbolj mehko pospesevanje in najboljsi pospesek. sam komu se pa to da kupovat... :D

ja, isto je na novi tuni in mille..

ampak na stari je pa pol preveč živčno..

ko smo že pri temi novi marof..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 zobnik dobis za 35€ Pri Moto Mario Velenje v trgovini. Ketne pa ne rabis krajsat.

Hja, odvisno, če maš že od prej dost raztegneno in je zadaj že skoraj pri robu, zna bit ketna predolga.

Prej za vsak slučaj preveri kok ma zadnja feltna še lufta (črtic) do roba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete, nekaj bom moral poskusiti, čeprav je zaenkrat kar dobro, vam pa javim kako je najbolje narediti 15 ali 16 zobov, pa Biker-77 koliko hočeš imeti za vse skupaj in koliko za poliestre če so celi, ja pa imaš še tist karbonski blatnik ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 zobnik dobis za 35€ Pri Moto Mario Velenje v trgovini. Ketne pa ne rabis krajsat.

Pa še blizu sem Velenja tak da bom skočil do njega, hvala

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, odvisno, če maš že od prej dost raztegneno in je zadaj že skoraj pri robu, zna bit ketna predolga.

Prej za vsak slučaj preveri kok ma zadnja feltna še lufta (črtic) do roba.

Je na sredini trenutno tako da lufta je dovolj, vsaj mislim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker-77 imam en problem, na desni kjer je posoda za vodo mi iz obeh malo meče vodo ven, sem gumice očistil in obrnil, pri enem pomaga, na spodnjem mi pa še vedno mal priteče, verjetno se tesnila dajo kupiti, najbolje pa original al kaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

marko55 hvala za poročilo, dobiš tudi ti našega ;)

 

Danes 26.04.2010 vročih 24°C in par "norcev" na Marofu  :whistle: (dva mi je še clo uspel ujet) :evilgrin:

post-15567-127231047932_thumb.jpg

post-15567-127231055025_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete, nekaj bom moral poskusiti, čeprav je zaenkrat kar dobro, vam pa javim kako je najbolje narediti 15 ali 16 zobov, pa Biker-77 koliko hočeš imeti za vse skupaj in koliko za poliestre če so celi, ja pa imaš še tist karbonski blatnik ?

cena po dogovoru. vse je celo. poliestri so poceni, feltne z diski pač ne tako zelo.

karbonski blatnik je šel z tuno naprej, lahko pa se ga naroči - ni preklemano drag..kot tudi ne ostale karbonske jebice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker-77 imam en problem, na desni kjer je posoda za vodo mi iz obeh malo meče vodo ven, sem gumice očistil in obrnil, pri enem pomaga, na spodnjem mi pa še vedno mal priteče, verjetno se tesnila dajo kupiti, najbolje pa original al kaj !

maš preveč vode mogoče noter?

tisti zamašek je bolj sranje..jest sm se mal znajdu in z unim trakom belim mal navoj oblepil..sej veš..vodovodarski..kako se že reče??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 26.04.2010 vročih 24°C in par "norcev" na Marofu :whistle: (dva mi je še clo uspel ujet) :evilgrin:

post-15567-127231047932_thumb.jpg

post-15567-127231055025_thumb.jpg

Dve sta ble res hitri:whistle::naughty:

post-23696-127232438384_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena po dogovoru. vse je celo. poliestri so poceni, feltne z diski pač ne tako zelo.

karbonski blatnik je šel z tuno naprej, lahko pa se ga naroči - ni preklemano drag..kot tudi ne ostale karbonske jebice

Te pokličem, pa se bova zmenila, za vodo bom pa poskusil z tistim trakom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pokličem, pa se bova zmenila, za vodo bom pa poskusil z tistim trakom.

jap..pa predvsem poglej če je ni preveč notri..ker se ne vidi koliko jo je..skozi samo posodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve sta ble res hitri:whistle::naughty:

Gsxf750, sej veš, tvoja lubica je čist divja, pol je pa ni šlo razočarat :P. Včer je blo pa res super fajn, toplo tko, da nam je blo že kr mal vroče, družba je bla super, enga padlega borca smo mel, ampak je padec tako lepo izvedel, da se na Hondici, če nisi pogledal čisto od blizu sploh ni poznalo. Vmes so mel še slikanje za Ducatija Hypermotorada (naj me kdo poprav, če je bil ker drug slučajno) potem pa sta testna voznika vozila še supermoto, in sva z enim mela skoraj bližnje srečanje, ko je najprej vozil velik krog, potem je pa enkrat vmes šel malega:wallbash:, drugače pa brez incidentov, čevape smo pojedli, popili pivo in pripujsali domov pozno ponoči v dež.

Kar se pa gum tiče, QRR zjutraj pri 1.18.4 je Suzuki povedal da je fajna črta zamano čez vsak ovinek, ko je šel tempo še malo gor, se je pa že čutilo, da je začela zadaj odnašat. Potem sem počohala še desno tačko in se preostanek dneva vozila lepo sprehajalno, stestirala še starejšo sestrico in priložnostno škljocala naključno mimovozeče motoriste (P.S. v enem trenutku je bilo na pisti toliko fotografov, kot je bilo voznikov, tko da smo bli zelo profesionalni, :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr greva z Igorrjem stestirat kako se obnese bacek obut v supercorso:whistle: A bo kdo tud še dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr greva z Igorrjem stestirat kako se obnese bacek obut v supercorso:whistle: A bo kdo tud še dol?

Če bi bil frej.. bi vam pršel družbo delat... tko pa mi ostane samo sline cedit .. :(

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še za info, čez vikend je zasedeno. Mogoče komu prihranim klic.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!