Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

V sredo pa malo pogledat,če je še vse na starem mestu.whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi smel hudiča...ampak...mogoče...

No super,mal se pa moreš razmigattrance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem tut jst. A se je gdo kj pozanimav če je frj.

Na žalost ni fraj sva midva z sax46 gortrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ni fraj sva midva z sax46 gortrance_25_naughty.gif

ni blema vsak ta tret krog bom tut jest vama napoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem enkrat iz firbca meril tlak v ogreti gumi z grelci. Spredaj je bil za 0,4 bara višji, v zadnji pa 0,5 bara višji od meritev pri hladni gumi (začetni tlak 2,1 bara spredaj in 2,0 bara zadaj).

Zaključke pa potegnite sami.

čista fizika....adiabatna sprememba....vse tri količine se spremenijo....volumen,tlak in temperatura....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej enkrat pridem..

sam moram najprej laptimer naštimat na 1.10.xx

naštimi, pa javi kdaj greš dol, da se še jest takrat pridem na tvoj laptimer poštopat O:-) . Drugač pa izpit 4.6. pol pa akcija (mrbit še kj prej, če bodo fejst kolena srbela pa bo prevoz :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako... odločitev je padla. Motor je ready...gremo skint prvi letošnji junf :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako pa smo preživeli en lep dan na marofu:trance_27_notworthy: Vsaka čast tetkam v lokalu za dobre čevape:kva1:

Aja Frips upam ,da si vozu kaj več kot 45 min do doma, hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji dan je bil 1A.

20 min brušenja, 1 ura počivanja, pa spet 20 min brušenja pa ura počivanja...pa spet mal brušenja, pa ura čevapov..pa spet malo brušenja in tako dalje....lagano turistički :D

Ehmm sax64...je bilo malo več ja....55:blush: (sem se na meji zadržal malo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji dan je bil 1A.

20 min brušenja, 1 ura počivanja, pa spet 20 min brušenja pa ura počivanja...pa spet mal brušenja, pa ura čevapov..pa spet malo brušenja in tako dalje....lagano turistički biggrin.gif

Ehmm sax64...je bilo malo več ja....55:blush: (sem se na meji zadržal malo)

Haha,kaj so to eni penzonisti da 20 minut delajo,pa eno uro počivajo,a vam še niso povedal da je socializma konec.whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slučajno prelistal zadnjih nekaj strani te teme, pa ne morem brez komentarja, kljub temu, da sem se jih z leti na takšnih in drugačnih domačih/tujih forumih napolnjenih z egocentrizmom ter samovšečnostjo bolj kot ne odvadil.

Mater sem bil danes drugič tle guor, pa ne vem al bi moral na list napisat, da sem penzionist k sem bol turist tle gor s cajtom 1,23 to ni za nkamor. A b mogu kam napisat da sem bol frisen na tej pisti pa da mam nejkeda al kaku? To vi rejserji k grejete supr dupr gume mate un fen z merkura, al mate to n plin narjen? Kaku pa pol tu en drzi u luft en kulu pa ta drug vrti prej pa da u ler pa s fenom segreje? A te tune mate kak posebne serije al kam date te kunzerve? Al je tokaka ribja mast k se kj namaže? A če maš cestne navadne michelinke morš dat nenavadne mcelerke gor al kaku je s tem?A sava je tut ukej? a napumpat tut morš tko da je glih prou al lahk tut drgač? .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forumski problemi ne obstajajo. Imel sem srečo in naletel na bedast odziv o nekem doseženem času. Ker se naj bi spodbujalo vožnjo in norenje po pistah ne na cesti, je potrebno občasno dati cinično protiutež, tako da tja pridejo vsi, čeprav se jih kakšen poniževalen odziv lahko dotakne. Pa ne mene, sem trd. .) Bo ok? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Trdonja: V čem je tvoj problem...izpovej se:surrender:

Menda gume pa motor niso vredu :)

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav se jih kakšen poniževalen odziv lahko dotakne. Pa ne mene, sem trd. .) Bo ok? B)

Če si kompletna oseba, se te ne dotakne, pista je pač za znoret se..tako ali drugače ;)

Bo v redu...hvala B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!