Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

moj cajt je seveda znan..1.11.11

še enkrat..edina stvar ki me je zmotila je bila da ZANIMIVO d209 gp racer ni trgalo pri 1.22.xx

in kaj vam tukaj ni jasno?

sj vse kul... lep čas maš.. to je tak rekord.vem da te je zmotlo to.mene je pa zmotlo to da imaš ostale za papke(cicibane) pač da se ne znajo pelat.nevem tak občutek sem dobil po tem kako pišeš.če se motim sorry

pristop maš čuden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj vse kul... lep čas maš.. to je tak rekord.vem da te je zmotlo to.mene je pa zmotlo to da imaš ostale za papke(cicibane) pač da se ne znajo pelat.nevem tak občutek sem dobil po tem kako pišeš.če se motim sorry

pristop maš čuden.

nobenmu nisem rekel da je papak!!

vem da se eni že tri leta vozjo in ne pridejo pod 1.20..

pa kaj? tako pač je..jest nikol ne bom umetnik ker nimam talenta nič..

ampak ne moreš rečt, da ja ZANIMIVO da d209 gp racer ne trga pri 1.22

to se enostavno ne more zgodit..

preberi si nazaj, sem komentarje o trganju dunlop gum pri 1.15 spustil..

zakaj? ker to se dogaja!! sploh če voziš dost agresivno v ovinke in iz njih!!

poleg tega se o teh zadevah ne menimo prvič!!

sam da ne bo kdo mislu da če ima neko pnevmatiko gor in bo šel na marof da bo domov prišel "bos"

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobenmu nisem rekel da je papak!!

vem da se eni že tri leta vozjo in ne pridejo pod 1.20..

pa kaj? tako pač je..jest nikol ne bom umetnik ker nimam talenta nič..

ampak ne moreš rečt, da ja ZANIMIVO da d209 gp racer ne trga pri 1.22

to se enostavno ne more zgodit..

preberi si nazaj, sem komentarje o trganju dunlop gum pri 1.15 spustil..

zakaj? ker to se dogaja!! sploh če voziš dost agresivno v ovinke in iz njih!!

poleg tega se o teh zadevah ne menimo prvič!!

sam da ne bo kdo mislu da če ima neko pnevmatiko gor in bo šel na marof da bo domov prišel "bos"

sj kul.ne poznam dunlop gum tak da nevem kak to trga pa kak ne.tak da na to temo nemorem nič rečit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem z marofa z svojim najboljšim časom 1.15.20, pa kar se gum tiče moje bridgestone bt-003 so se obnesle izredno dobre, kolegi ki so vozili z mano so imeli super corso sc pa naj bo jasno da jo zelo grdo natrguje, v bistvu takrat ko iz ovinka potegneš, trije so imeli dobesedno identične natrgane, vendar ne v celotni tekalni površini ampak postopoma, moje so pa delovale po celi površini enakomerno, pa verjemite al ne sem se zelo trudil peljati, in lahko pohvalim mojega tuonota, vem da bom lahko še hitreje peljal ko se je dobro navadim, ker vidim da je zmožna vsega. Biker-77 gume sem danes nafilal sprednjo 2.0 bara zadnjo pa 1.8, pa je delovala OK, maš kak dober nasvet zame, :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bagio bo prespal gor in gre jutri spet mal dirkat, sam kondicije nam je zmanjkal pa seveda emšo ha ha. :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil na marofu kot obiskovalec

Bagio pa Sanjin sta se naganjala pa par cicibanov mater se yamaha r6 dere

pa ena ženskica ki je pubece vse povprek šolalasurrender.gif

Res se je gospodična peljala zelo lepo elegantno in hitro, svaka ji čast, ni imela konkurence razen enega z yamaho r-1 ki se je peljal danes, ko sem ga štopal okoli 1.12.00, kako to da nisi počakal da bi kako rekla, sploh ne vem s čem si bil z motorjem al avtom.

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mixon s5 se norce delaš po pisti :whistle:

Sem rokco tud po tleh na ovinku mal vlekel sam slikce ni, mal sem si dal duška :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem rokco tud po tleh na ovinku mal vlekel sam slikce ni, mal sem si dal duška :worship:

norc :) kak se je pa kej lukec pelu?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norc :) kak se je pa kej lukec pelu?

Moram reči da napreduje, mal je spremenil držo, pa zadovoljen je bil zelo, sam klel je ko so poliestri pokal, ko je motor razlagal in nalagal na prikolico :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram reči da napreduje, mal je spremenil držo, pa zadovoljen je bil zelo, sam klel je ko so poliestri pokal, ko je motor razlagal in nalagal na prikolico :whistle:

hehe.... to pa itaq... sj bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem z marofa z svojim najboljšim časom 1.15.20, pa kar se gum tiče moje bridgestone bt-003 so se obnesle izredno dobre, kolegi ki so vozili z mano so imeli super corso sc pa naj bo jasno da jo zelo grdo natrguje, v bistvu takrat ko iz ovinka potegneš, trije so imeli dobesedno identične natrgane, vendar ne v celotni tekalni površini ampak postopoma, moje so pa delovale po celi površini enakomerno, pa verjemite al ne sem se zelo trudil peljati, in lahko pohvalim mojega tuonota, vem da bom lahko še hitreje peljal ko se je dobro navadim, ker vidim da je zmožna vsega. Biker-77 gume sem danes nafilal sprednjo 2.0 bara zadnjo pa 1.8, pa je delovala OK, maš kak dober nasvet zame, :yea1:

gas dej..maš še vsaj 4 sekunde fore ;)

mal bolš za tole kot r1 a ne? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gas dej..maš še vsaj 4 sekunde fore ;)

mal bolš za tole kot r1 a ne? ;)

Res se mi zdi da je lažje z tuonotom kratke peljati v polno, mater sam mal preveč ga odpiram iz ovinka, me mal postran zanese, vendar je pa bolj siguren kor r-1 ko mi je rit cuknala, tukaj nežno opozarja ampak gre v nulo,

Praviš mal več gasa, si ga še ne upam preveč odpirat ker se zelo hitro odziva.

Mam 4 sekunde fore, ha ha, mogoče pa te dobim, ne glede na to kaj si drugi mislijo, vem da je veliko od mene odvisno in od samega filinga tisti dan. Hvala za nasvet.

Ja pa spet se vozim v prvi prestavi, tik pred zadnjim ovinkom pred ciljno dam v drugo pa do naslednjega ful zaprtega spet v prvo

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..gp racer je že marsikateremu požrlo..

ampak ne ZANIMIVO pri 1.22!!!

Sej si v redu poba, ampak dej se že spravi enkrat stran od tipkovnice in pridi na Marof. Tam si precej bolj prijeten.

D 211 GP Racer trdote E JE ŽRLO pri časih 1:22 in počasnejših. Meni, na mojem motorju. Zadovoljen?

BTW, jaz ne talam plusov in minusov ker se mi to zdi čisto brezveze.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se mi zdi da je lažje z tuonotom kratke peljati v polno, mater sam mal preveč ga odpiram iz ovinka, me mal postran zanese, vendar je pa bolj siguren kor r-1 ko mi je rit cuknala, tukaj nežno opozarja ampak gre v nulo,

Praviš mal več gasa, si ga še ne upam preveč odpirat ker se zelo hitro odziva.

Mam 4 sekunde fore, ha ha, mogoče pa te dobim, ne glede na to kaj si drugi mislijo, vem da je veliko od mene odvisno in od samega filinga tisti dan. Hvala za nasvet.

Ja pa spet se vozim v prvi prestavi, tik pred zadnjim ovinkom pred ciljno dam v drugo pa do naslednjega ful zaprtega spet v prvo

maš manjši zobnik spredaj? ker če ga nimaš te razumem zakaj se ti zdi da je treba šaltat v prvo..

če ga maš, pa z malo večjo brzino v ovink vstopiš..postopoma to nadaljuj, da ne bojo spet rekl da krivo vero učim

Sej si v redu poba, ampak dej se že spravi enkrat stran od tipkovnice in pridi na Marof. Tam si precej bolj prijeten.

D 211 GP Racer trdote E JE ŽRLO pri časih 1:22 in počasnejših. Meni, na mojem motorju. Zadovoljen?

BTW, jaz ne talam plusov in minusov ker se mi to zdi čisto brezveze.

to nikjer ne piše..govora je bilo o d209 gpracer..

kar je pa isti klinac, smelo je ne bi..

meni je lani d209 gp racer prvo dokaj dobro načelo pri 1.13 (M), zadnja (M) je bila pa dokaj "za preživet"

težko se bom zdele spravu od doma do fizioterapije..kam šele kam drugam..

sicer pa vem kdo minuse tala..uni z Z-ji in fazerji k sm reku da so jetra..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš manjši zobnik spredaj? ker če ga nimaš te razumem zakaj se ti zdi da je treba šaltat v prvo..

če ga maš, pa z malo večjo brzino v ovink vstopiš..postopoma to nadaljuj, da ne bojo spet rekl da krivo vero učim

Ne nimam manjšega zobnika spredaj, veš mogoče kje ga dobim,ga imaš mogoče še ti, sem poskusil tudi z drugo pa mi ni zi ovinka potegnil kot bi moral pa še lukno mi naredi, čista zguba in nevola,

Kar se tiče vstopa v ovinek, TUKAJ POKAŽE TUONO svoje zobe, zelo pozno zaviram pa še zelo hitro in učinkovito se odzove, rečem lahko samo poezija. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nimam manjšega zobnika spredaj, veš mogoče kje ga dobim,ga imaš mogoče še ti, sem poskusil tudi z drugo pa mi ni zi ovinka potegnil kot bi moral pa še lukno mi naredi, čista zguba in nevola,

Kar se tiče vstopa v ovinek, TUKAJ POKAŽE TUONO svoje zobe, zelo pozno zaviram pa še zelo hitro in učinkovito se odzove, rečem lahko samo poezija. :OK:

no, jest sm mel zadej standard, spredaj pa 16 zobnik..se je kr dobr obnesl..

kje bi ga dobu? pojma nimam..men ga je kolega dal k je dal 15 zobnik gor..sam za ta staro je to premejhn se mi zdi..

sicer pa bi lahko tudi drug čip naroču..ne pomaga dost, mal pa..

pa vstop v ovinek mora po mojih izkušnjah bit malo bolj okrogel..vseeno ne zavije tako na kratko kot kaka r6..

aja..pa dunlop d211GP :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jest sm mel zadej standard, spredaj pa 16 zobnik..se je kr dobr obnesl..

kje bi ga dobu? pojma nimam..men ga je kolega dal k je dal 15 zobnik gor..sam za ta staro je to premejhn se mi zdi..

sicer pa bi lahko tudi drug čip naroču..ne pomaga dost, mal pa..

pa vstop v ovinek mora po mojih izkušnjah bit malo bolj okrogel..vseeno ne zavije tako na kratko kot kaka r6..

aja..pa dunlop d211GP :whistle:

Vstop v ovinek je polovico manjši kot pri r-1, mogoče ga pa zdaj preveč zarežem direktno, bom poskusil, ma kaj naj s čipom, se mi zdi da bi z zobnikom dovolj naredil, zaenkrat. Hvala, ja pa povej ti je še kaj ostalo od aprilije in kaj zdaj voziš :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to nikjer ne piše..govora je bilo o d209 gpracer..

kar je pa isti klinac, smelo je ne bi..

Ja, ravno to je bila poanta mojega pisanja. Da gumo D211 GP racer trdote E (sicer profilirano) pri moji vožnji začne pri teh temperaturah trgati, medtem ko D209 GP Racer trdote E (sicer slick) pri enakih časih in podobnih temperaturah ne trga.

Po mojih izkušnjah je to znak da je nova GP Racerka poleg nove tehnologije (NTEC) dobila tudi precej drugačno zmes in gumi v določenih segmentih nista primerljivi. Bomo videli, kako se bo obnašala trdota M.

Smučarska poškodba? Želim ti da se čimprej sestaviš. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstop v ovinek je polovico manjši kot pri r-1, mogoče ga pa zdaj preveč zarežem direktno, bom poskusil, ma kaj naj s čipom, se mi zdi da bi z zobnikom dovolj naredil, zaenkrat. Hvala, ja pa povej ti je še kaj ostalo od aprilije in kaj zdaj voziš :eek:

ostali so mi poliestri in feltne z diski..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jest tud upam, da grem kmalu na Marof... prilagam pa eno svojo lansko slikco, da mal spomine obudim...smile.gif

post-20625-127227641168_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil modri
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nimam manjšega zobnika spredaj, veš mogoče kje ga dobim,ga imaš mogoče še ti, sem poskusil tudi z drugo pa mi ni zi ovinka potegnil kot bi moral pa še lukno mi naredi, čista zguba in nevola,

Kar se tiče vstopa v ovinek, TUKAJ POKAŽE TUONO svoje zobe, zelo pozno zaviram pa še zelo hitro in učinkovito se odzove, rečem lahko samo poezija. :OK:

15 zobnik dobis za 35€ Pri Moto Mario Velenje v trgovini. Ketne pa ne rabis krajsat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 zobnik dobis za 35€ Pri Moto Mario Velenje v trgovini. Ketne pa ne rabis krajsat.

samo za staro tuno bo 15-ka mal mal se mi zdi..

bo prevečkrat šla v blokado, tam kjer bi manjši zobnik lahko "uporabu" bo pa preagresivna.

16-ka je ravno pravšnja, malo razširi linijo da lahko z višjimi obrati voziš v 2. prestavi (notranji del), pa bo čist dobr..

vsaj moje mnenje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!