Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

Obljubil sem vam video:

Najboljši video, kar sem jih videl do sedaj, kvaliteta slike, postavljenost kamere, brez vibracij, akcija, ... :OK::OK:

kudos

Me zanima s katero kamero je bilo to posneto?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bla kar borka :whistle:

Glede na to, da je hodila, ji ni bilo nič hujšega...

Iz položaja motorja bi rekel, da ji je pri izhodu iz hitrega levega bila proga malo preozka?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo naslednjič kdo tam, bi prosil, da pogleda med prvim 180 stop. levim in prvim 180 stop. desnim ovinkom v travi na levi strani za nek aluminijasti del (črne barve).

In sicer okoli 10 - 15 cm dolgo in 3 cm široko stvar, ki mi je pred časom odpadla sama od sebe :whistle:. Gre se pa za del od ogrodja za sedež. Najditelju bom dolžan več piv in čevapov.

Ali pa če kdo vpraša šefa, ker so sigurno to že pokosili s travo vred.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je bacek Jon spet po tleh valjal ? trance_11_confused.gifsad.gif Upam, da ni blo hudega.

So jo z izolirtrakom polimal pa je bla čez 20min že nazaj na progi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je hodila, ji ni bilo nič hujšega...

Iz položaja motorja bi rekel, da ji je pri izhodu iz hitrega levega bila proga malo preozka?

D.

A se je bacek Jon spet po tleh valjal ? trance_11_confused.gifsad.gif Upam, da ni blo hudega.

Tko nekako, je hotu se it mal popast, jest pa ne, in ker se nisva mogla zment, sva šla vsak po svoje, prvi picikl po asvaltu, tazadnji pa po travi (kar se je po parih metrih izkazal za nepreveč dobro odločitev)... tadrug pilot je bil bolj uspešen (pametnejši popusti blush.gif ) in se je cel pripeljal nazaj iz trave. Duck tape je pa itak zakon, zdrži več k ledr tongue.gif , tko da sva veselo pilotirala, dokler nas ob šestih niso zjagal dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti ne zdi da bi blo fajn mal več pameti uporabit? zdej si se pa že parkrat valjala..

Ma, to dela zato, da mi ni dolgcas, pa da mal posraufam se na pisti tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko nekako, je hotu se it mal popast, jest pa ne, in ker se nisva mogla zment, sva šla vsak po svoje, prvi picikl po asvaltu, tazadnji pa po travi (kar se je po parih metrih izkazal za nepreveč dobro odločitev)... tadrug pilot je bil bolj uspešen (pametnejši popusti blush.gif ) in se je cel pripeljal nazaj iz trave. Duck tape je pa itak zakon, zdrži več k ledr tongue.gif , tko da sva veselo pilotirala, dokler nas ob šestih niso zjagal dol.

Ja, me je vleklo mal ven, pa sem pogled fiksiral na rob ceste, namesto da bi gledal izhod iz ovinka, in ceprav se mi je zdelo da pa mogoce bo slo, sem raje hitro poravnal motor, pa se mal peljal po travi, en tak enduro vlozek... Pri moji hitrosti bi se prefektno izslo, ce bi samo pogledal v zavoj in se se malo nagnil... Se je pa zgodilo ko sem se priblizeval mozaku pred mano, pa zapelju v luknjo, in to, pa se dejstvo da sem gledu motor pred mano, me je potegnilo malo ven. Bova vedla za drugic, sej ze vsi ticki civkajo, glej kamor hoces peljati! Sem uspel obdrzati Backa na dveh kolesih, tud to neki steje! Drugace je blo pa ZELO fajn, krasna druzba in lepo vreme! Kudos!!

PS.: Incim hvala se enkat, da sm se lohka preganju mal! Jupi! Pa hvala Sanjinu za Tuno, je kar pravjo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obljubil sem vam video:

Fajn filmcek! THX!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS.: Incim hvala se enkat, da sm se lohka preganju mal! Jupi! Pa hvala Sanjinu za Tuno, je kar pravjo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinc..zdej bo pa res treba it..

Sam mal sm zaseden..

V nedeljo ali ponedeljek bi pa res lahko..

Gre še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj? s triumphom? da vidim če bo mogoče to moj nasledn motor..al bo BMW :D

samo ne vem če bi ti ravno na 675 šelwhistle.gif pomojem prej na 1050closedeyes.gif

nedelja ali ponedeljek mi je vseeno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se pa vidmo v nedeljo..

kdaj štartaš in če greš skozi celje al greš drugje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se pa dol vidmo, pa če imaš ključ za zadnjo fedro viška prinesi s sabo za mojega Tuonota, pa poliestre če bodo ugodno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!