Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

Pol se pa dol vidmo, pa če imaš ključ za zadnjo fedro viška prinesi s sabo za mojega Tuonota, pa poliestre če bodo ugodno :naughty:

ključa nimam..nisem nič štelal..

za poliestre mi pa na PM povej koliko daš za njih pol se bova pa menila..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hellooooo.....jst sem pa sam mal firbčen...Skor vsi ste si merili čas na krog dol na marofu.Mene pa zanima če bi bil kakšen motosvet-ovec ki bo v nedeljo dolih, prpravljen posodit merilnik ali je s tem preveliko dela..... :whistle:

ajde....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hellooooo.....jst sem pa sam mal firbčen...Skor vsi ste si merili čas na krog dol na marofu.Mene pa zanima če bi bil kakšen motosvet-ovec ki bo v nedeljo dolih, prpravljen posodit merilnik ali je s tem preveliko dela..... :whistle:

ajde....

Saj je štoparca na roke čisto dovolj dobra za +/- 0.1 sekunde... ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je štoparca na roke čisto dovolj dobra za +/- 0.1 sekunde... ;)

D.

sicer maš pa tut prav...sej pa nisem neki valentino rossi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš telefon z vgrajenim gpsom, ali pa si lahko kje sposodiš/kupiš gps sprejemnik, potem priporočam race chrono

zelo natančna zadeva, seveda odvisno od samega gps sprejemnika, ampak za amatersko rabo ni boljšega. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš telefon z vgrajenim gpsom, ali pa si lahko kje sposodiš/kupiš gps sprejemnik, potem priporočam race chrono

zelo natančna zadeva, seveda odvisno od samega gps sprejemnika, ampak za amatersko rabo ni boljšega. :)

Sem pobral dol, in gleda ful profi narjeno, celo z dirkališči za pobrat dol online... :worship: Lepa hvala za ta programček! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je štoparca na roke čisto dovolj dobra za +/- 0.1 sekunde... ;)

D.

To že, sam ponavadi je bolj problem najt nekoga, ki bo pridno upravljal s to štoparco, medtem ko se ti v krogih voziš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kaj se bo dogajalo v soboto na marofu? baje, da je neki praznik marofa in bi se naj dirkalo pod reflektroji?huh.gif v nedeljo sem bil tam in so res delavci nekaj pripravljali...lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pobral dol, in gleda ful profi narjeno, celo z dirkališči za pobrat dol online... :worship: Lepa hvala za ta programček! :beer2:

če se prav spomnem, je tole zadevo nekaj časa nazaj prvi omenil danci, torej mu midva in še nekaj drugih iz ms lahko .. :beer2::P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se prav spomnem, je tole zadevo nekaj časa nazaj prvi omenil danci, torej mu midva in še nekaj drugih iz ms lahko .. :beer2::P

Lepa hvala danci, res si zaslužiš eno velko :beer1: , exe, midva si bova pa en omalo privoščla :beer2::P Ste poskusli primerjat kej ta programček na novem marofu z lap timerjem, kakšno je odstopanje? Ti imaš zunanji gps oddajnik al vgrajeni od telefona? Drugače pa kdo bi si mislu, da je tudi novi marof že zrisan, svača čast. Pa še zastonj je. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste poskusli primerjat kej ta programček na novem marofu z lap timerjem, kakšno je odstopanje?

Moji 'p.b.' časi na Grobniku so bili +- 2 tisočinki sekunde v primerjavi z uradnim merjenjem časa. Zame dovolj natančno. :)

Ti imaš zunanji gps oddajnik al vgrajeni od telefona?

Jaz uporabljam QStarz BT-Q818X in sem zelo zadovoljen. Sprejemnik je zelo občutljiv, vedno ima veliko satelitov (včasih mi dela celo v hiši), zelo hitro po vklopu najde satelite, podatke pošilja 5x na sekundo (5Hz), ...

Z GPS-om, vgrajenim v Nokia E71, pa mi stvar v glavnem sploh ni delala.

Drugače pa kdo bi si mislu, da je tudi novi marof že zrisan, svača čast. Pa še zastonj je. :worship:

V bistvu proge niso 'zrisane', ampak je le definirana start/finish črta (in morda še kakšni 'split time'-i). Zriše se ti itaq sama, ko se po njej voziš z GPS-om. ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš telefon z vgrajenim gpsom, ali pa si lahko kje sposodiš/kupiš gps sprejemnik, potem priporočam race chrono

zelo natančna zadeva, seveda odvisno od samega gps sprejemnika, ampak za amatersko rabo ni boljšega. :)

....če pa ni nekjer verzije, ki bi delala na sony ericsson g705

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž jest..v nedeljo ne gre..

sam če bo vreme..

na wetter24.de je za ponedeljek še ok 30C in jasno.

V torek pa poslabšanje s padavinami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa v nedeljo ne bo nikogar al kaj, pol ne bo gužve, nogomet dela svoje ha ha ha. :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa v nedeljo ne bo nikogar al kaj, pol ne bo gužve, nogomet dela svoje ha ha ha. :music4:

kaki fusbal, gužva, domačini, pa supermoto, pa gocart, ...:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da marof ni več aktualentongue.gif

Sanjin: mislim, da si v kadru v tem posnetkubiggrin.gif

Lp, Alen

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Hvala lepa za posnetek, mislim da je bila takrat skoraj dirka z enim od dveh belih, tisti ki je imel rumen kombinezon, sva se mal dajala ha ha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja...biggrin.gif tisto je bil neki z zagreba z rossijevim kombinezonom. jaz sem bil ta drugi belibiggrin.gif (rdečo-beli kombinezon)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja...biggrin.gif tisto je bil neki z zagreba z rossijevim kombinezonom. jaz sem bil ta drugi belibiggrin.gif (rdečo-beli kombinezon)

Mislim da je šlo kar hitro, sem si čas na ta račun popravil, ker me je vleko za sabo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!