Skoči na vsebino

Črni Kal


maus

Priporočene objave

..... sej sem vedu ....

... nikjer nubenga .... :(

.

ps.

POČK .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pock :D

Vidu Pika, pa Maus in Mojca sta letela mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pock :D

Vidu Pika, pa Maus in Mojca sta letela mimo.

.... stari, sam nobenmu povedat, s kerim peršingom sem bil ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebom  :OK:

sm teu plačat pijačo ma sta lih šla :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počk tud jz učerej nahit pred šihtom :D Maus je nekam počas pelu ovinke... :ninja:

Ga je ratal strah pred policaji ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel dan pralo, zdej je malo sonce posijalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj grede so me v vasi Hruševje ali Slavinje (nisem siguren kako se imenuje) ustavili pri meritvi radarja. Šel se po omejitvah, dal mi je pihati, rezultat 0,0, malo sva poklepetala in se prijazno poslovila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj grede so me v vasi Hruševje ali Slavinje (nisem siguren kako se imenuje) ustavili pri meritvi radarja. Šel se po omejitvah, dal mi je pihati, rezultat 0,0, malo sva poklepetala in se prijazno poslovila.

Jaoo.. a to je tista: motorist ki vozi po omejitvah, je zih kaj spil..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počk z Pikom, Kmetom, Ihr in OnTheBike.

Pik hvala za pijačo. ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kar so zamenjali kelnarje pr tem vikiju je prou :SS tako počasno postrežbo doživiš samo še v mercatorju, pa je bilo praktčno prazno. ne vem zakaj so zamenjali osebje, ampak definitivno je veliko slabše od "starega". najslabši je pa un kelnar k se vleče kot megla. očitno je vse kar znajo samo še višanje cen, da bi pa dali tistih par evrov vložili vsaj v nujno popravilo wc.jev pa bog ne daj. v vsaj 3 letih ne morejo niti ene boge ključavnce na vratih zamenjat, da bi se zapirala, pa res ne vem no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to dans nič tle? Tans okol 10h en goldwing glih spoku, pol na terasi 2para z 2bmw, pa če se ne motim so pol pršle 3 honde CBR (2bele ena črna )in ena črno-rumena suza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva letečmana sta enega z Ninjo zaustavla okol 3-4(?) ure, pred Črno-kalskimi ovinki, v smeri proti morju. Nisi zgledal preveč vesel :/.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva letečmana sta enega z Ninjo zaustavla okol 3-4(?) ure, pred Črno-kalskimi ovinki, v smeri proti morju. Nisi zgledal preveč vesel :/.

 

Zagotovo je ogrožal varnost tisočim ljudem, ne vem kdo je bil ampak spet hvala policiji da take nepridiprave strogo kaznuje na črnokalskih ovinkih.

Res bi počasi lahko šle te patrulje drkat kurac kam drugam.

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja rajš bi dali kazn enmu na MP3-ju ki je pred ovinkom 'ta lepim'( kjer so se včasih cisterme prevračale) prišu čez polno črto.

(a, pa 2 polcaja na ta starih bmwlih sta šla gor ko smo bli pri vikiju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj POČK....videna cikadina pa njen dragi(daytona pa tuono),kasneje viden se maus v spremstvu blondinke pa policaja (sklepam da je borutt)kratko a lepo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo je ogrožal varnost tisočim ljudem, ne vem kdo je bil ampak spet hvala policiji da take nepridiprave strogo kaznuje na črnokalskih ovinkih.

Res bi počasi lahko šle te patrulje drkat kurac kam drugam.

 

Malo offtopic... Imaš službo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj POČK....videna cikadina pa njen dragi(daytona pa tuono),kasneje viden se maus v spremstvu blondinke pa policaja (sklepam da je borutt)kratko a lepo....

kateri si bil pa ti? in zakaj nisi dal za kafe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!