Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

pred 59 minutami, KARMEN1 pravi:

Se boš uspel vsaj vsest na posteljo B)?

Usedem že, do okna pa ne, edin posteljo mam električno pa se dvignem, sicer me pa v par dneh selijo v staro goro, ker cca 10-14 dni še ne smem hodit. Le stojim lahko na obeh nogah :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo kmalu na kalu a ko ugotovim kako pripeljati iz LJ novo pridobljeno zverco (ja, je hornet 900 kajpadruzga). Če kdo ve za kakšno dušo ki to izpelje profi in ekonomično/solidarno in mu relacija diši (LJ-KP) naj me prosim kontaktira. (se razume, da ne zastonj nebi pa rad zapravil bogastva.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Ciko86 pravi:

Se vsedem na njo in ti jo pripeljem :)

itak ... zakaj komplicirat :OK: 

:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Ciko86 said:

Se vsedem na njo in ti jo pripeljem :)

Gume so neprimerne za tako nizke temperature skoraj plastika so, akumulator moram nabavit (kar pa ni noben problem). Če prevzameš odgovornost in še bolj pomembno res želiš (po moje si bolj dobrodelna duša kot pa da je želja v mrazu vozit horneto 900) ti zmrzovanje do Kopra kar prepustim. Na vikiju dobiš še malico pa celosezonski ambonma na kavo ob snidenjih. (če bo le teh malo pa se bolje skoordinirava). :D

Edina stvar ki me odvrača da to osebno storim so gume (no ja temperature tudi niso z prehvalit a opremo ki imam bi zdržala to b.p.) Pa agregata s takim navorom nisem vajen. Nebi rad podcenjeval zlasti s tako obutvijo ali po domače nečem škifo prve vožnje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, StaraFeltna pravi:

Gume so neprimerne za tako nizke temperature skoraj plastika so, akumulator moram nabavit (kar pa ni noben problem). Če prevzameš odgovornost in še bolj pomembno res želiš (po moje si bolj dobrodelna duša kot pa da je želja v mrazu vozit horneto 900) ti zmrzovanje do Kopra kar prepustim. Na vikiju dobiš še malico pa celosezonski ambonma na kavo ob snidenjih. (če bo le teh malo pa se bolje skoordinirava). :D

Edina stvar ki me odvrača da to osebno storim so gume (no ja temperature tudi niso z prehvalit a opremo ki imam bi zdržala to b.p.) Pa agregata s takim navorom nisem vajen. Nebi rad podcenjeval zlasti s tako obutvijo ali po domače nečem škifo prve vožnje.

Če ne bo Ciko ...ti pripeljem jaz ,noben problem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni zastonj. Plačan je s podkupnino, past pa ne smeš. :D (in transport domov v 4 kolesnem čudu z gretjem)

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, StaraFeltna pravi:

Ni zastonj. Plačan pa past ne smeš. :D

lahko padeš,sam ti pol kupnino vrnem:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pa ne, past ne smeš. :ras: Res bi mel ta motor. Cela štala dobit solidnega (za bit 10 let star) pa to še za razumen dnar in v Sloveniji. Če prav pomislim bi skoraj šel še malo loto pskusit...

Aja opremljena je z Leovince izpuhi (trenutno so db-killerji še zunaj) tako, da za tiste s slabim srcem ni... (ko sem čačkal ročko in uteži na krmilu sem pomotoma cuknil po gasu na ene 5 jurjev in sem skoraj dobil črtico v gatah pa nisem pussy sorte (al pa se le tolažim)... samo res ni za bit 40cm stran pa šarit po gasu brez čepov v ušesih). Čeprav nisem ljubitelj glasnih dimnikov zvok kar ogreje srce tudi pri 0 stopinjah.

Vidim da Kmet(čka) logika tu deluje ali pa je to zimo nekomu dolgčas. Sta res oba za štos? Rizik je realen nagrada pa skromna in bolj za tiste ki jim im do materialnosti ni, nahraniti malo duše pa želodec pa bi kar šlo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, StaraFeltna pravi:

Ne pa ne, past ne smeš. :ras: Res bi mel ta motor. Cela štala dobit solidnega (za bit 10 let star) pa to še za razumen dnar in v Sloveniji. Če prav pomislim bi skoraj šel še malo loto pskusit...

Aja opremljena je z Leovince izpuhi (trenutno so db-killerji še zunaj) tako, da za tiste s slabim srcem ni... (ko sem čačkal ročko in uteži na krmilu sem pomotoma cuknil po gasu na ene 5 jurjev in sem skoraj dobil črtico v gatah pa nisem pussy sorte (al pa se le tolažim)... samo res ni za bit 40cm stran pa šarit po gasu brez čepov v ušesih). Čeprav nisem ljubitelj glasnih dimnikov zvok kar ogreje srce tudi pri 0 stopinjah.

Vidim da Kmet(čka) logika tu deluje ali pa je to zimo nekomu dolgčas. Sta res oba za štos? Rizik je realen nagrada pa skromna in bolj za tiste ki jim im do materialnosti ni, nahraniti malo duše pa želodec pa bi kar šlo.

 

Eh jaz ne rabim nobenega plačila ,vozil bi se ker imam 1190 v Kočevju in neregistriran ,1050 je pa pri servisu kjer ga modificiram :) Hornetko sem vozil pa samo 600 in iz čiste radovednosti bi zapeljal dol do Kopra ,mraz ,sneg in ostalo mi ne predstavlja ovir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ni umetnost hornetke vozt ... prva pa na zadno, druga pa na zadno, tretja pa na zadno in če ti rata do četrte brez grmoula, si zmagovauc :lol1:

Kmetu bi popolnnoma zaupu tvoj motor :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, StaraFeltna said:

 Na vikiju dobiš še malico pa celosezonski ambonma na kavo ob snidenjih.

Za ceno sezonskega abonmaja na črnokalsko kavo po mojem dobiš izredni prevoz, komplet s šleperjem in dvema avtoma z lučkami. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, dlicen said:

Za ceno sezonskega abonmaja na črnokalsko kavo po mojem dobiš izredni prevoz, komplet s šleperjem in dvema avtoma z lučkami. :)

Ni res, ker me skoraj nikoli ni gor. Pa si mi pokvaril umazan trik. Saj ne (vsaj umazano nisem razmišljal), samo zaradi obveznosti, ženinega dela in šole hkrati je že luksuz it do kala in nazaj... lani bil gor 7x pa se vozim nekje 9 mesecev na leto... če pa grem na ušitkarsko vožnjo me ne zanese vedno na tisto stran... ob vikendih pa se iskreno bojim kamikazejev ki bi se ušteli ravno ko se jaz cjazim.

No kmet2 pa dejva prek ZS da ne KALimo teme.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se bat kamikaz, mene še nobene ni bilo strah, bolj se bojim tistih ki se samo delajo in mislijo da zmorejo bit kamikaza vsaj tam mimo kjer jih vidijo :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ciko in kmet hvala za ponujeno pomoč a žena je proti. In za met mir v bajti bom moral drugače. Karmen že pozna situacijo. Strup je v malih bočkolah prawjo. V nesreči se mi sreča nasmehne. Naslednji teden grem s sosedom fetišistom na enduro ki je v zadnjem letu priperljal vsaj 6 motorjev na obalo in mu je mala malca. Ko neveš kaj bi, te reši sosed (na srečo nimava krav). Kupil si je nek ameriški pickup ki je menda kos vsemu. Hvala obema, kava pa vama ne uide tako al tako in neglede. Čisto pozabil sem nanj oz se niti ne druživa je pa fajn dečko, tako bom delal popravni izipit.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ji neb nč hudga storu :) no sam da si rešu :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi pa res full zaupu kmetu tvoj motor ... :P

po kalu :jezik:

men tut kavo, ker same dobre predloge predlagam :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!