Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

To so mi eni pa res smešni. Pridem na vikija po parih vožnjah gor pa dol. Pol pa me pacijenti sprašujejo kolko km/h sem šel. Pa kdo za vraga gleda v tistih ovinkih in hitri vožnji hitrost. Mislim eni so pa res smešni. Kao kdo gre več. Jaoooooooooo :)

 

In ne gledam števca nikoli. To se mi res zdi butasto gledat pa se kao primerjat kdo gre več. ;)

 

Popravljeno . Popravil bojevnik88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, 5413lvl3145 pravi:

Whatever.

 

Uglavnem

 

pNupLeS.jpg

 

UUUUU...aj lajk it..  veri mač.

Lep je. In tak naj tudi ostane...  :D

Srečno vožnjo.

 

...malo gledam tole temo...pa vidim da je kar živahna...in da dogaja na polno...

....pa če smem vprašat....kje je ta Črni kal ...pa Viki....?  :huh:

...pa če smem tudi jaz kdaj tja priti...al je to bolj za lokalpatriote rezervirano..  :D

 

235234v1251345

...ekola.. še malo investiraš v nov zvočnik na motorju...

56d04b52ebac8_20160225_1837301.thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Ciko86 pravi:

Sej se navadis da poslusas samo obrate motorja in ze ves priblizno pri kaksni hitrosti si ;)

če dobr tuli v 3 ali četrti, predvidevam nekje 140-180, ne rabiš gledat števca :D (vsajtakjemojSXkazu)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Zivnorc said:

235234v1251345

...ekola.. še malo investiraš v nov zvočnik na motorju...

56d04b52ebac8_20160225_1837301.thumb.jpg

 

Sem resno razmišljal o menjavi ker original te, priznam, pusti povsem ravnodušnega.

Nobene agresije ne da iz sebe, zveni kot kavni mlinček. Ne zahtevam izven-homologacijskih renčečih trobent ki plašijo narod na ulicah, ampak to kar je zdaj gor je res ponižujoče, ker še pri visokih obratih obdrži nizke decibele. Skoraj da se izgubi občutek hitrosti, ker ni zvočnega feedbacka.

Po drugi strani pa se strinjam s tem:

"Lep je. In tak naj tudi ostane..."

In ravno zaradi tega razloga mislim da bom karseda čimdlje vse ohranil "tovarniško" in kot iz škatlice. Neverjetno kak občutek da vonj po novem :whistle:

Za kake daljše vtis pa nama bom dal čas, da se bolje spoznava s tem svetlikajočim se pavom. Za enkrat sem samo občutil da je navora za izvoz in kjerkoli, v katerikoli brzini si se mu nič ne zatika, to bi kr nekam vleklo naprej v nedogled.

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, 5413lvl3145 pravi:

Sem resno razmišljal o menjavi ker original te, priznam, pusti povsem ravnodušnega.

Nobene agresije ne da iz sebe, zveni kot kavni mlinček. Ne zahtevam izven-homologacijskih renčečih trobent ki plašijo narod na ulicah, ampak to kar je zdaj gor je res ponižujoče, ker še pri visokih obratih obdrži nizke decibele. Skoraj da se izgubi občutek hitrosti, ker ni zvočnega feedbacka.

Po drugi strani pa se strinjam s tem:

"Lep je. In tak naj tudi ostane..."

In ravno zaradi tega razloga mislim da bom karseda čimdlje vse ohranil "tovarniško" in kot iz škatlice. Neverjetno kak občutek da vonj po novem :whistle:

Za kake daljše vtis pa nama bom dal čas, da se bolje spoznava s tem svetlikajočim se pavom. Za enkrat sem samo občutil da je navora za izvoz in kjerkoli, v katerikoli brzini si se mu nič ne zatika, to bi kr nekam vleklo naprej v nedogled.

 

 

Se absolutno in popolnoma strinjam s tabo.

Tudi moj je bil kot kavni mlinček.

..nisem več mulc, da bi imel gor, kot praviš, nehomologirane trobente....ampak...naj se sliši še tako beden izgovor za zamenjavo lonca....ampaak RES...RES se motorja ni popolnoma nič slišalo...in folk te ni slišal.

Primer, ko sva šla lani z očetom na furco....on je ves čas vozil pred mano...nekje na cesti med Kočevjem in Dvorom pa sem ga prehitel...pravzaprav "preskočil"....in mi je povedal...da me ni niti slišal..niti videl, ko sem šel mimo njega. Mislil je, da je pač nekoga dohitel na enakem motorju kot ga imam jaz.

Pa še to. Tisti dimnik od TEŠ6 res ne paše na tak lep moped. ...pa nisem mahnjen na neke predelave...dodelave...šminkanje itd. Res ne paše. Pa še za 8 kg je mopi shujšal zaradi tega. To pa ni malo.

S tistim, ko sem rekel "lep je....in tak naj tudi ostane" je bilo mišljeno, da ostane lep...in cel..

...ob zamenjavi lonca ti ostanejo vsi deli...nič se ne reže ali vari....samo zamenja se.

Če te zanima zvok in slika v živo...pridi. Mi je še kako pivo ostalo....

;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zivnorc pravi:

..nisem več mulc, da bi imel gor, kot praviš, nehomologirane trobente....

;)

Hvala sosed :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, BolhA^ said:

Kar cel članek je zanimiv. Še sram me je bilo spoznati določene stvari katere nisem poznal o lastni deželi. Povrhu pa še zelo lepo in okusno napisano. Ena lepših "reklam" za našo deželo kar sem jih kdaj bral. No tudi kaka mala cvetka je notri ampak resnično zanemarljiva.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, StaraFeltna pravi:

A z avtom si prišu. :D

Na levi strani je moje prevozno sredstvo :OK:

 

 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, motolover pravi:

Sem mislil, da si rekla, da imaš Kraševca.

Danes izgleda lepše proti vzhodu, bo najverjetneje kava na Trojanah, ne pri Vikiju.

Z motorjem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!