Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

pred 32 minutami, motolover pravi:

Sem mislil, da si rekla, da imaš Kraševca.

Danes izgleda lepše proti vzhodu, bo najverjetneje kava na Trojanah, ne pri Vikiju.

Ne, dva avstralska ovčarja in Lili iz Bihaća :winkiss:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motolover pravi:

Ja, seveda. Za zdravje bi bilo pa res bolje s kolesom. :)

 

Si pa zagrižen ,vsa čast :worship::OK:če greš z GSA ni zdravje problem ,motor z ogromno optimalne vetrne zaščite ,gretji ročk ,sedežev in bmw ogrevano spodnje perilo je tud tops .......sam čist po pravici ,men ga je škoda za po tej soli :blush:

Pa previdno ,saj po cesti so vozniki ki ob tem vremenu in času ne pričakujejo motorja na cesti ....varno ,srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sol je že sprana, ampak vseeno se domov grede ustavim v pralnici in ga na hitro operem. Ogrevanega perila nimam, Rukka dela, čeprav se je izgleda na riti znucala in sem bil včeraj prvič odkar jo imam malo moker.

Z zdravjem sem imel bolj v mislih kardiovaskularni sistem in mišice, ne prehlada. ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri teh letih te pa res ne bi smel še hecat kardiovaskularni sistem ,še manj pa mišice ,saj si športnik celo življenje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste vsi zdej, sm dubu sms da je sonce pa sm tkoj po predavanjih u lj spiču domou da grem en krog :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, Kmet2 said:

Pri teh letih te pa res ne bi smel še hecat kardiovaskularni sistem ,še manj pa mišice ,saj si športnik celo življenje :P

Ko te začne hecati je že prepozno, s tem se moraš ukvarjati prej. 

 

7 hours ago, Bear said:

Kje ste vsi zdej, sm dubu sms da je sonce pa sm tkoj po predavanjih u lj spiču domou da grem en krog :P

Kaj delaš galamo, saj smo bili. Vreme je bilo res krasno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par fašistov pa en tamal verzis. Po domače, beda. Fajn kofe reši situacijo, če ne bi blo res do konca bez veze :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

In midva :010

20160302_160758.jpg

fotošop :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Ciko86 pravi:

Ja danes sem vozil kot da imam hudica za sabo..to je to ko se dva dni nevozim :) 

Jz se tud kar bojim ko bom spet sedu na oranžno petardo .......:blush:po taki abstinenci me bo točn razneslo gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Kmet2 pravi:

Jz se tud kar bojim ko bom spet sedu na oranžno petardo .......:blush:po taki abstinenci me bo točn razneslo gor :D

ne dramatizirej, tebe raznese tut na Versačetu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

ne dramatizirej, tebe raznese tut na Versačetu :P

A ti še nisi slišal za star ljudski Pikov rek ......Brigej se zase :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar od tam, Pa to človk ne more verjet. Na pumpi na Senožečah mi je skor zanohtola od burje in mraza, sneg do kozine....nižje pa sprejemljivo...za avto, da ne bo pomote....Učer pa slepilo sonce....fuck...to vreme ma shizofrenijo. wild mood swings....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, KARMEN1 said:

In midva :010

20160302_160758.jpg

Si ziher da nismo te slike že vidli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enga proti drugemu še nismo vidli. :D Naj se poštima enkrat to vreme kamadona! Bom še jaz prišel kdaj delat gužvo gor. Da bi vsaj bil sneg, tako pa je mraz brezveze pa dež...

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ju3 bo lepo, js računam bit okoli 3.30 gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!