Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Ciko86, me skr odpihnu s ceste ko me je prehitu z nadzvočno hitrostjo, kaj res nimate bolšega dela, jst sm se zmrznu ko ps za prit iz lj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, peljau jo-maho nazaj, bi se skori ustavu pri vikiju, ma se nikoli ne. pa sem šel mimo kot ponavadi.(se nism hotu hvalit da je un jajc ki trenutno noče it več kot 50 v klanec, bolš od unih šajni stvar pred vikijem, je pršla celo pot na mamute gor in skoraj celo pot nazaj )

Pa sem bil sigurn (skoraj) da semvidel enak motor iz v smeri gor, par sekund prej kaj si šel samo na podvoz obrnit?

(pa res si me prehitel z nadzvočno hitrostjo, ko sem razumel zvok si bil že mimo)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha alora sem te gledal se ko si sel mimo vikija...si se mogel ustavit bi ti placal en topel caj ;) ja sem sel samo do podvoza obrniz in gas nazaj.... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, bentim (po balkansko :D ) svoji usodi. Včeraj v urci časa retuširal par pik na rezervarju (prejšnji lastnik vozil offroad?) in bi jih moral sedaj na fino pobrusit pol pa spolirat... Nimam časa in nimam polirne paste! Vreme pa čudovito, za vožnjo ne za prčkarije! Ima kdo od lokalnih eno žličko polirne paste za lak za odstopit? (imam bogami vse razen tega) Moja Istrska kri ne dovoljuje nakupa kile polirne paste a dovoljuje kafe + še kej na Vikiju v pravem motorističnem duhu. D

O Karmen1 ki si že ravno tu... čene že na poti kam, ful bi rad probal kapljico tistega bluing removerja preden se stegnem za flaško. Ti je ostal kak ml?

Ful me znima kako se obense pri čem takem:

6470d1212572477-rust-on-stainless-header

Če funkcionira aleluja, čene bom spet poliral ku vosu. Sklepam da je to kontaminacija nerjavečega jekla kakor mu pravimo mi z zavornim prahom in pol rjavi na površini?. Čistilo za platišča (kislina) bi moralo delovati v 0 a bi moral bit prekleto previden pa za razliko od hornet 600 nisem prepričan da so 100% inox kolektorji, nevem pa zakaj nebi bili.

Še par pikic na i in je za na vožnjo v vsem svojem sijaju. Vem da sem malo usekan a kot čisti ateist vseeno verjamem da čist in lepo urejen in vzdrževan motor se lepše pelje. Če že pripisujemo da imajo dušo potlej morda imajo tudi ego. :D

Menda je super zaveva (a nevarna) tudi nekaj kar ameri pravijo pickling paste. Uporabljajo jo varilci za čiščenje spojev po varjenju. Če vekdo kaj je to oz. če ima kake izkušnje.

 

Spoiler
Spoiler

 

 

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti js odstopim malo bluinga imam celo boco se..sem mislil spucat samo nebom se..bom pocakal lepse vreme .. :)

Tudi neko polir pasto mam ce rabis..morem samo pogledat od kjerega proizvajalca je in ce ti bo uredu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mega! Poskusil bi če mi reši tisto, in če mi ti jo kar zarubim pa dobiš novo. Politura pa naj bi bila tista rahlo abrazivna ne samo nek vosek (tek imam za izvoz). No sva na vezi, za puščanje vilic se je izšlo dobro al nisi še poskusil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pogledal za polirno..vilce sem probal pa ni resili problema...itak sem ze narocen za malo vecji servis :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej ga srt no :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Ciko86 said:

Počk,viden greencaj in motolover drugih nisem prepoznal :dry:slik ni ker se mi je mudilo :whistle:

Bili še Nearrain (črna gnojna pumpa), Luxsa (črno srebrna gnojna pumpa), Union Jack (jodlaparat) in moja malenkost (rdeča gnojna pumpa). 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bljak :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KARMEN1 pravi:

Si prestopil v drugo vero ;)?

P.s.: tudi ta barva mi je všeč B).

Za 1x še ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!