Skoči na vsebino

Črni Kal


maus

Priporočene objave

Saj, vsi mi pravijo, da so bmflarji sami neki zamorjeni tipi :dry: .

Pa jim nisem verjela :slap:.

Pa še škrti povrh. Verjetno zato, ker morajo nenehno popravljati te svoje karete :cool:.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pa ne :P

Aja dns pade pock, po 5 uri

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je pričakoval gurmanski obrok in naročil hamburger nekje ob stari cesti kjer vsak z vinjeto nebi niti pomotoma zašel? Pa za hamburger tudi najbrž ni dal 7€... ali je res taka tarifa? Pa pivo sklepam med 2,4-3€.

Imeti BMW-ja je očitno stvar karakterja...

Pri Agrarii v Kopru imate kafič pri Vinopiji kjer imajo točeno svetlo in temno pivo Kozel. 0,5L za 2,1€, pa da ga vidim heroja da si naroči union ali laško... in še gospa ga natoči tako kot bi ti ga v kaki pravoverni angleški pivnici ali pa sva imela s prijateljem srečo. (preden se kdo spotakne, nobeden ni vozil).

No okusi so okusi ampak slovenski "standard" nima proti Kozlu za burek...

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res mi je žal da nism slikal računa, sicer pa redni gostje poznajo tm cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa mislit da se jst zmiri samo mimo peljem če se peljem :D samo 1x sm šou na cedevito, od takrat samo prešteje motorje in se peljem mimo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak šport nekaj stane, tudi motoriranje, ni kaj.......

Pa ne pozabite, da je Črni kal na Obali, ne v Prekmurju, recimo......

Mi živimo s temi cenami :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, KARMEN1 pravi:

Vsak šport nekaj stane, tudi motoriranje, ni kaj.......

Pa ne pozabite, da je Črni kal na Obali, ne v Prekmurju, recimo......

Mi živimo s temi cenami :whistle::whistle:

Tam vam še vožnjo zaračunajo :lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me :D 

20160803_173050.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotu sem sam povedat da za tak dnar se v marsikateri Ljubljanski al pa drugi gostilni 2x dober naješ-malco mam v mislih, sej hamburger je bol malca al pa podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precenjeno itak,pa k bi bil vsaj vrhunski.... Sej gres pa ob morje,cenej in mnogo bolje :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, BMWflar pravi:

Hotu sem sam povedat da za tak dnar se v marsikateri Ljubljanski al pa drugi gostilni 2x dober naješ-malco mam v mislih, sej hamburger je bol malca al pa podobno.

Maš prav. Sem domačin in tudi jaz več ne pojem tam ničesar, ker resnično niso to več kar so bili. Pa tudi cene imajo zelo močne. Je pa prav od vsakega odvisno kaj bo naredil in kaj pojedel in kaj popil. Nam se gre bolj za druženje. :music2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikijev pribitek je tam tam z rtv prispevkom. Plačaš, da vidiš nesrečo ali pa da se smejiš drugim (npr. nadutim bemflarjem) :blush:

@BMWflar Tebi pa smo dolžni tega častit, ker si imel j* kritizirat viki v tej temi :OK:

paleta bar burger resize.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vedno rada jem tam. Cheeseburger, pomfri, solato, sladoled, tortico, čokoladni rogljiček, ...........no, vse mi je všeč.

Samo kava je zanič. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz vedno rada jem tam. Cheeseburger, pomfri, solato, sladoled, tortico, čokoladni rogljiček, ...........no, vse mi je všeč.

Samo kava je zanič. 

Tud kava je dobra kr mausa vpraši:P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Naduti BMWflar" se tm ziher ne bo več ustavu, da nardim več 100 km da pridem tja in nazaj domov in pol spijem flašo pira in kurčev hamburger  pa me primorc nahiter nategne za 9 EUR, :fyou::fyou::fyou:

Pa sej neki podobnega sem doživel na Krasu, pa v Brdih-njihovih "kmetavzarskih" turizmih-meni 25 EUR, pira nimajo, samo vino...ma brezveze da govorim tu...

 

ŽIVELA PROMORSKA !!!

pa tist napis TITO nad Gorico mate tud fajn, nej vam bo!

Popravljeno . Popravil BMWflar
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla bla bla in seveda bla bla bla in tako mora bla bla bla. Ker drugače bla bla bla. Dajmo nehat ker ne paše to tukaj. In ne delamo reklamo Viki burgerju ampak tukaj se počkamo. Hajde @maus poštimaj zadevo če ne bomo bojkorltirali temo ČRNI KAL. SEDAJ SE PA VSI JEBITE IN JEBAJMO SKUPAJ IN SE RAJE POČKAJMO :fyou::fyou:

Š:fyou: in :love1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem rekla, da so ti bemflarni vsi zamorjeni, ker  morajo vsak dianar porabiti za popravila njihovih kant.

Potem pa reveži še za hamburger nimajo, kaj šele, da bi k nam prišli na ribe. Niti regres jih ne reši :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, BMWflar said:

Hotu sem sam povedat da za tak dnar se v marsikateri Ljubljanski al pa drugi gostilni 2x dober naješ-malco mam v mislih, sej hamburger je bol malca al pa podobno.

Zagotovo, sicer pa kljub ceni povrhu še niti ni top roba njihov hamburger. Še sladoled ni omembe vreden oz ga na bom več naročil.

Če si kdo zaželi resnično dober kebab (poudarek na kakovosti mesa) je top roba v olmu nasproti garažne hiše prisoje. Olajšaš se za borih 3,4€ ampak je najboljše razmerje cena / kakovost daleč naokoli če se ti je meso. To je edini kebabist h kateremu sem se vrnil na obali (in to ene 10x v doberm mesecu).

https://www.google.si/maps/@45.5353312,13.7271322,3a,75y,114.1h,68.78t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAmf7efLDbga69Q8LcEWWMA!2e0!7i13312!8i6656

Ekola tukaj le da google se še ni ponovem zapeljal mimo. Priporočam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!