Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Jaz pa se v mislih vsak dan pofočkam na ridah.

kaj majo pa ride s crnim kalom?

drugac pa fock dans na kalu.. probala toast, ce je se kul, pa "pobrala" kmeta ;) he he he k sm pa mausa srecala, sm bla pa ze delc od njegove pisarne.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp fočk pr Vikiju,in Bina me ni pobrala jz sem jo preskoču :P :lol: ......burger se je prilegu,ko sm Bina vidu mlet un mali toast sm ji takoj ponudu pajs Vikija... :D

DSC03181.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res, u soboto čisov burger počk, pa ena Kwaka se je preganjala gor pa dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res, u soboto čisov burger počk, pa ena Kwaka se je preganjala gor pa dol :D

ena ga je snemala .. a se da dobit posnetek tega diujaka :? ... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: To, kar je par gelipterjev v soboto po kalu delal........................ :blush: .................

V dobri uri "počitka" - burger in :kava: :kava: se jih je 95% lepo kulturno svaljkalo, eni pa............................. :grrr

Potem čez 10km pa pred Kozino pri Klancu ........................ :xx: :xx: ..................... moped pod avtom.......................... :blush: :blush:

Se nam res tako mudi....................... :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam .. diujat se pa ne sme :nono: ... po kalu gor pa dol lepo počas :yes:

Miškolin..................ti se kr....................... :rolleyes: .................norca deli.

Nisem reku ......................lepo počas..................... :smoke: ......................ampak "po pameti".

Unmu modelu, k je pred Kozino u "meco" prletu in 20m po luft tišu, ke med drevje ............... :? .............. en qrc nuca, da ga fotr u meci ni vidu, pa da je tm križiše, pa tko naprej :devil: .

Sm bil zadnič na Vranskem, pa smo cel dan šopal ................. kolkr si je kdo upu - al pa zmogu. :yea2:

Dva al trije so fajn kombinezone pošmirglal, pa plastiko tut, ampak...........................to je pa tut vse.

Na "open road", še sploh čez vikend, pa ko so vsi 70+letniki na cestah, pa ......................... :nono: .

No ja.....................itak vsak po svoje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miškolin..................ti se kr....................... :rolleyes: .................norca deli.

Nisem reku ......................lepo počas..................... :smoke: ......................ampak "po pameti".

Unmu modelu, k je pred Kozino u "meco" prletu in 20m po luft tišu, ke med drevje ............... :? .............. en qrc nuca, da ga fotr u meci ni vidu, pa da je tm križiše, pa tko naprej :devil: .

Sm bil zadnič na Vranskem, pa smo cel dan šopal ................. kolkr si je kdo upu - al pa zmogu. :yea2:

Dva al trije so fajn kombinezone pošmirglal, pa plastiko tut, ampak...........................to je pa tut vse.

Na "open road", še sploh čez vikend, pa ko so vsi 70+letniki na cestah, pa ......................... :nono: .

No ja.....................itak vsak po svoje!

ne delam se norca .. "po pameti" je zlo relativen pojem .. po čigavi pameti .. :? .. tudi "počasi" je relativen pojem .. za enega je hitro, za enega pa počasi, pa se lahko z enako hitrostjo peljeta v ovinek ;)

za unga "modela" ne morem govort kaj je bilo .. če bi peljal hitreje, bi ga ata faliu .. če če če ...... itak vsak po svoje ;)

Ti,ti miškulin :P

js nč kriu :P

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poooooooooooooooooočk

post-18923-0-49987500-1348855317_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POČK

In po dolgem času z enim starim kolegom jurila jurjaka brez jurja v žepu :P

Ja pa jade......sej vem,da nimaš v žepu,kaj pa kovček :hmm::D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa jade......sej vem,da nimaš v žepu,kaj pa kovček :hmm::D

Tm notr pa se mogoče kje skriva kakih Srbskih jurja dinarjev :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk :kva2: dva motorja v isti barvi,spredaj pa moped(zlat) ;)

DSC03248.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk :kva2: dva motorja v isti barvi,spredaj pa moped(zlat) ;)

DSC03248.JPG

Eeejj Maus s kom se ti družiš :(
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeejj Maus s kom se ti družiš :(

Sej nam je hotu pobegnt,pa se je zbal ta plavih :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mislu da kozolci ne grejo več kot sto, sam grejo tud stodvajset.

u dolino :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeejj Maus s kom se ti družiš :(

dj dj .. od tebe sm jih podedvou na OMV .. sploh se jih nism mogu losat :angry: ... (so pa skoz pijačo plačeval :OK: )

Sej nam je hotu pobegnt,pa se je zbal ta plavih :P

Nč bau taplavih .. ker sta bla bmflarja za mano ... če bosta rabla pomoč pri vleki ... zato sm počas vozu :lol:

Je mislu da kozolci ne grejo več kot sto, sam grejo tud stodvajset.

Lih tok, da sm u drugo prešaltu pri 5 taužnt obratih :P

Sem vas vido :D

vido vido .. pa za kavo dau ? :angry:

:P

aja ... cca 6 x POČK v soboto :kva2:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!