Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

včeraj šu mimo.. med 15h in 16h enkrat, je glih ena skupina spokala od vikija

GS, Triumph explorer, ninđa, fazer 600 in fazer 1000?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem.. možno .. :P.. sm biu precej zmatran in skurjen (smo pili do 4h zjutraj u mirnu in pol sm po zajtrku peljau drago čez cel kras tko da sm biu že čisto splajen od sonca :D) U glaunem rdeč zzr ,  2 osebka u kratkih hlačah in majcah in še ta velka modra torba od luisa zagurtnana zadi :D (pa se nismo ustauli sam mimo peljali) 

Aynach možno da sm te vidu, vidu neki kar bi lahko biu modr gs500f (sam ne me uprašat kje)

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotu dodat še en PS, ma me forum ne pusti, sicer nima veze s črnim kalom samo v dokaz, ob 13h bil pri marjanci (v vipavi) na sladoledu, okoli 14h v sežani na kavi,  pri Tomaju sta pršla nasproti ena repsol honda in en ducati (seveda ne po omejitvi) sta mi sopotnico ustrašla da je padla skori z motorja :D

Od tle naprej pa sm vidu samo še kosilo na domači mizi use ostalo je blo sekundarnega pomena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp počk..........in minus v denarnici,banda Kwakarska :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počk, sj je hotu Maus plačat, pa nis pustu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počk, sj je hotu Maus plačat, pa nis pustu :)

A ga nisi vidu kolk je majhen pa suh,kaj naj mu še za un sendvič poberem :P prosim Kwakarje med sabo za malo solidarnosti :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ga nisi vidu kolk je majhen pa suh,kaj naj mu še za un sendvič poberem :P prosim Kwakarje med sabo za malo solidarnosti :lol:

sam res, js predlagam solidarno zbiranje sredstev za kwakarje 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res, js predlagam solidarno zbiranje sredstev za kwakarje 

Sam si pozabu napisat..... ^_^ .........zbiranje sredstev za kwakarje s posebnimi potrebami in pomankljivostmi v razvoju :P  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam si pozabu napisat..... ^_^ .........zbiranje sredstev za kwakarje s posebnimi potrebami in pomankljivostmi v razvoju :P  :lol1:

poglej s kom se družimo, ti bo prec jasno, kje smo zaostali :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vam to vaše prerekanje nič ne pove?

 

Lahko si počen kardan, izgubljen šrauf, ali pa razglašen sintisajzer ampak čez Kwakarsko družbo ga pa ni, in pol se sprašujete, zakaj je BMW, skoz v družbi Kwaka ;)

 

ker če si predstavljaš skupino samo BMW farerjev,,,

..se pohvali prvi ej,men je dons tud kardan počil, pa pravi drugi, ma dej, kej drugega rajš povej...

 

in potem srečaš skupino KTM privžencev...

..ej ti, men je pa dost en cel kup šraufov popadalo iz sprednjega konca, pa pravi drugi, ahh bejš, men tudi...

 

Srečaš pa mešano skupino BMW, KTM in KWAK

pa pravi spet BMW.jevc, sem se peljal mimo vikija, pa mi je že drugi kardan danes odpadel, pa pravi KTM.jevc, a bejš, jaz sem mel pa danes kar srečo, od rid do Črnega kala, sam ene dva M10 vijaka k držita agregat na okvirju, pa pravi Kwakar, ej ti jaz mam pa danes en ful čudno situacijo samo znucane gume pa prazen tank, a mislita, da je z mojim  kaj narobe? in tko se začnejo full zanimive debate, kako lahko en tak poceni Japanski motor tko dobr dela :P, sam tankaš pa gume svaljkaš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu ti morš nehat tablete jest :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počk tut parkarat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!