Skoči na vsebino

Črni Kal


maus

Priporočene objave

Groza, prve napovedi da bo oblacek zakril nebo pa celotna Kalska elita pospravi svoje konjicke.

Da je situacija še slabša je pred vikijem na nas metal slabo luc osamljen 50 kubicni sesalec.

 

(hec, da ne bo kdo resno vzel : p)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi šli na avtocesto, sam pol bi nas pa nažgal :hooray:

:-). Fajn je bilo... A tvoj friend je imel Monstra? Tisti, ki je imel pa sopotnico (ni bil z vami) je pa letu po ravnicah pol pa res štrikal čez ovinke.. .:-0!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:-). Fajn je bilo... A tvoj friend je imel Monstra? Tisti, ki je imel pa sopotnico (ni bil z vami) je pa letu po ravnicah pol pa res štrikal čez ovinke.. .:-0!

 

Frend ima Diavela, solidna zadeva, tudi odlično ga peljje, čeprav ga vedno zezamo, da je zraven dobil še "pametni telefon", da ima gor naložena servisna navodila,

Ja dečko s sopotnico je bil precej hiter, ampak se mi zdi, da malce nesiguren, je imel v enem zelo blagem ovinku precej težav, ni to kritika, ampak s sopotnico se jaz tega ne bi šel.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japavela nooooooooooooo :glare:

Prov ,naj ti bo,sam si dolžen sladoled :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend ima Diavela, solidna zadeva, tudi odlično ga peljje, čeprav ga vedno zezamo, da je zraven dobil še "pametni telefon", da ima gor naložena servisna navodila,

Ja dečko s sopotnico je bil precej hiter, ampak se mi zdi, da malce nesiguren, je imel v enem zelo blagem ovinku precej težav, ni to kritika, ampak s sopotnico se jaz tega ne bi šel.

 

Ja, tvoj friend je lepo in hitro polegal čez ovinke. Ti tudi. Dečka pa sem odstrelil že predno smo se srečali pa me je potem v prometu skenslal, (če se ti na regionalki spredaj naserje 5 avtomobilov - brez varnostne razdalje - ala naša četica koraka, je motor še vedno zakon :-)). Svoji sopotnici pa sem isto razlagal, da jaz ne bi bil dečkotova sopotnica. :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črni Kal .... mi je šlo kar na smeh v sredini avgusta, ko sem srečal ravno tri motoriste, ki so prihajali iz smeri Kopra in zapuščali AC za Črni Kal (verjetno so šli k Vikiju).

Zakaj na smeh? Zato, ker so se vozili po AC v majicah brez rokavov in kavbojkah. Ponavadi so to takšni, ki zagovarjajo oh in sploh moto opremo, po ACju pa se vozijo v majicah.

Kdo je bil, kakšni motorji so bili bi zdaj res težko rekel, se mi je pa zdelo res butasto, da se človek vozi po ACju tako oblečen in to vsi trije (ostala dva sta imela majice kratek rokav).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črni Kal .... mi je šlo kar na smeh v sredini avgusta, ko sem srečal ravno tri motoriste, ki so prihajali iz smeri Kopra in zapuščali AC za Črni Kal (verjetno so šli k Vikiju).

Zakaj na smeh? Zato, ker so se vozili po AC v majicah brez rokavov in kavbojkah. Ponavadi so to takšni, ki zagovarjajo oh in sploh moto opremo, po ACju pa se vozijo v majicah.

Kdo je bil, kakšni motorji so bili bi zdaj res težko rekel, se mi je pa zdelo res butasto, da se človek vozi po ACju tako oblečen in to vsi trije (ostala dva sta imela majice kratek rokav).

 

Italjani :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italjani :krneki:

 

Maš tud slovenskih italjanov dost :grim

Ha zadnjič v grosuplju skupina enajstih takih bajkerjev iz NL, prvi je vozil s čikom v ustih, najboljša fora pa je bila, ko je na prehodu za pešce stala Pia (striptizeta) in bi kmalu imeli nalet enajstih motorjev :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha zadnjič v grosuplju skupina enajstih takih bajkerjev iz NL, prvi je vozil s čikom v ustih

 

 

vidu - CARJI !!!!! :smoke: oprema je za pusije  :grim

Popravljeno . Popravil hajoktejn
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne sekirej se.. Jih bo že pamet srečala :)

 

Saj se ne sekiram, ampak človek se spomni, kako nekateri opevajo super duper opremo, potem pa se po ACju k Vikiju vozijo v majicah brez rokavov.

Saj pravim, da težko bi rekel, kakšen motor ... se mi zdi, da Z750 bele barve.

 

Kot je nekdo napisal ... prižge cigareto na motorju in je v kratki majici;

Moj znanec si tudi na čoperju naštima glasbo, obleče majico ter usnjen lajbič, si prižge cigareto in se odpelje v bližnji kafič na pir. Ne moreš se pa z Z750-ko po ACju vozit v majici in kavbojkah, halooo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!