Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Koga je provida spekla? So gume skripale,da je veselje :)

Jaz sem se slucajno ustavil na crnem kalu in je bil tam en model k ga je provida dobila..in medtem ko sva se pogovarjala, je lih letela dol se za enim.

Srebrna vectra opc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... brez pik ...   :krneki:

 

.... samo pivo, kavica in sončni zahod ...  :OK:

 

post-38837-0-14202700-1404682985_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko so spet miny.ja :D

 

 

heheheh :) ne ne tokrat ma pa niso... V petek smo se s kolegi gor pa dol vozil, in lih na zadnjem levem ovinku smo se srečal ko so šli dol jst pa nazaj gor , potem smo se pa ustavl da bi šli nazaj dol so pa sam mimo padl k so mislil da sem šel nazaj proti Kozini :) mi pa sam hitro proti Umagu :) včer sem bil pa pozen pa nisem nobenega srečal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se včeraj za srebrnim oplom pelju od odcepa za divačo proti postojni ... on 100 ... js 90 ... on zmanjša na 90 ...js 85 ... zmanjša na 80 ... js 75 ... on zavije pri S ovinku pred Senožečami na makadamski parkirplac .. jaz počasi mimo .... za ovink .. in pol proti postojni diujal 90 km /h ... gledu u špegu, pa se ni za mano zaplejal, saj je ocenil, da sem vzoren voznik :D

 

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se včeraj za srebrnim oplom pelju od odcepa za divačo proti postojni ... on 100 ... js 90 ... on zmanjša na 90 ...js 85 ... zmanjša na 80 ... js 75 ... on zavije pri S ovinku pred Senožečami na makadamski parkirplac .. jaz počasi mimo .... za ovink .. in pol proti postojni diujal 90 km /h ... gledu u špegu, pa se ni za mano zaplejal, saj je ocenil, da sem vzoren voznik :D

 

 

:krneki:

sj sm vedu, da naš priznou :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vemo zdej kdo je ? 

Potrditev teze da folk s športaki divja al ne ? :D  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke policistu, dokazal je da ima večja jajca, pamet pa veliko manjšo. Me pa zanima, ali je ta voznik avtomobila kako dodatno usposobljen za sledenje pri takih hitrostih(ne mi sedaj o poligonih varne vožnje)? Se je voznik zavedal, da ima zraven še sopotnika?  'Nespametno' prehitevanje motorista..aja provida ga je pa preletela ane?

 

Ne rečem, da bi bil motorist brez tablice, pa še to se hvalijo, da so bili na delu 3 motoristi..zakaj ni javil po radiu, naj ga kdo počaka na križišču?

 

Sicer sem bil pa tudi sam slučajno na polovici Črnega Kala(vendar ob strani ker sem počival :) ), ko se je ta lov dogajal. Noben pa nepove, da je provida čez ovinke vozila 3/4 po nasprotnem pasu. Aja to ni pomembno, sej ima značko on lahko.

 

Pa kot je razvidno iz članka, sta se ustavila kar sredi križišča?! Že tako je nepregledno, ko prideš dol na križišče..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policist nobenga ne ogroza...samo ostali lahko policiste ogrozamo,poleg ostalih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rečeš to ali ono, ponavadi je vedno tisti ki ogroža in je nevaren Motorist, Tako smo vedno obsojeni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldne koncno pade po celem tednu sluzbe.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kaj Počkov ta vikend, al spite vsi ;)

 

... BO ...   :kva2:

 

 

 

.

ps.

.... pa magar z avtom ...  :ninja: 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... BO ...   :kva2:

 

 

 

.

ps.

.... pa magar z avtom ...  :ninja: 

A boste pol jutri za Cockto daw. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... BO ...   :kva2:

 

 

 

.

ps.

.... pa magar z avtom ...  :ninja: 

he he al pa z biciklom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!