Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Kaj jočeste vsi z temi radarji, pejte na grobnik podirat rekorde če vam je tako težko tistih par mest ki imajo policaji od kopra do postojne kjer so postavljeni spustit na 90 km/h.  :BUA:

 

 

 

Niti ne vem kako vam uspe od kopra do postojne stalno letet 200 km/h  :klicaj:   vsake tolko treba spustit da malo motor zadiha  :OK:

Zase vem da le to da se mi ne da vedno gledat na števc in mi gre na K ideja da dobim pike in plačam za hmm 101 km/h kjer je omejitev 90 in bi komot lahko varno vozil vsaj 130? Tiste ki pa čez naselja 200 km/h+ nažigajo pa naj jim v zaporu vozijo motocross po testisih! Tisti ki pa "samo" 100+ pa s skiroji vendar mora bit dec gor vsaj 100kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro tebi je opravičeno tistih parkrat na leto ki prideš te še policaji pustijo ne smejo motit ritma ducatija.

 

 

Jaz sem z Z750 naletel iz divače proti kozini tam ko greš čez avtocesto kjer so zmeraj potem na levi strani sem prehiteval avto in sem šel krepko čez 90 pa niso šli za mano tako da neki tolerance imajo  :OK:

Sreča ali pa pomanjkanje "akrapoviča". Mene z mojim bzzzz tudi noben ne povoha a enega hočembit rossija z GP auspuhom pa komaj čakajo četudi vozi počasneje od mene... ne podcenjuj faktor akustike in videza. Nekoga na supersport spedenenega v 0 za na pisto komaj čakajo, obestneža v civilnih cotah in bemfli pa še opazijo ne četudi je dosti hitrejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne vem kako vam uspe od kopra do postojne stalno letet 200 km/h :klicaj: vsake tolko treba spustit da malo motor zadiha :OK:

Saj spustijo. Vsak ovinek...

Največkrat na hitrost volovske vprege. ..

Popravljeno . Popravil Joker
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreča ali pa pomanjkanje "akrapoviča". Mene z mojim bzzzz tudi noben ne povoha a enega hočembit rossija z GP auspuhom pa komaj čakajo četudi vozi počasneje od mene... ne podcenjuj faktor akustike in videza. Nekoga na supersport spedenenega v 0 za na pisto komaj čakajo, obestneža v civilnih cotah in bemfli pa še opazijo ne četudi je dosti hitrejši.

Imel sem akrapoviča brez db killerja samo sta pogledala videla da sem malo zmanjšal in to je blo to.

Moj izračun je tak da čez vikende je 90% da so vse kontrole na mestih med tednom jih je mogoče ostalih 10%.

Letošnjo sezono sem več ali manj prevozil med tednom zaradi urnika ki ga mam in ne vem če sem videl 5 krat kontrolo oz. radar kje.

Medtem ko pa mi uspe kak vikend it vsaj do Kozine pa so zmeraj vse kontrole na mestih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj spustijo. Vsak ovinek...

Največkrat na hitrost volovske vprege. ..

To so tašni ki jih potem največ radarji motijo ki ne morejo nažgat tiste dve ravnice ki so od vikija do postojne. Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase vem da le to da se mi ne da vedno gledat na števc in mi gre na K ideja da dobim pike in plačam za hmm 101 km/h kjer je omejitev 90 in bi komot lahko varno vozil vsaj 130? Tiste ki pa čez naselja 200 km/h+ nažigajo pa naj jim v zaporu vozijo motocross po testisih! Tisti ki pa "samo" 100+ pa s skiroji vendar mora bit dec gor vsaj 100kg.

Za 101 kmh na omejitev ne boš dobil ne kazni ne pik ,sam nesramen ne smeš bit :-D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 101 kmh na omejitev ne boš dobil ne kazni ne pik ,sam nesramen ne smeš bit :-D

Nikoli bil, a ko te enkrat majo za ***** so pri meni vedno "radodarni" še zlasti italjani ki so bolj papeški od papeža... (še prenosni pos istem imajo, brez njega itak končaš z zaplembo vozila če nimaš $$... ke tipi.. )

Edino potrudili so se 1x da so pohiteli ker sem šel po tamalo v vrtec... :/

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kozine smer črni kal 1km naprej radar...  Če koga reši...

Em, a je bil stacionarni  v avtu, al je meril ročno? ker sem se ravno takrat peljal mino, in ne prav počasi, a ga nisem videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POČK :jezik:

Smo se srecali divaskem kriziscu. A je bil Marja pred tabo? Sm bil ze mal navelican usega skupi, nism bil dost pozorn ampak tebe se ne da falit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se srecali divaskem kriziscu. A je bil Marja pred tabo? Sm bil ze mal navelican usega skupi, nism bil dost pozorn ampak tebe se ne da falit.

enkrat je biu .. enkrat pa ni biu :P

 

seveda me ne morš falit k se skoz po zadnem peljem ... :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em, a je bil stacionarni  v avtu, al je meril ročno? ker sem se ravno takrat peljal mino, in ne prav počasi, a ga nisem videl.

Ročno "delo" je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ti kombinezoni so še sam za kvazi rejserje, js ga prodajam, samo še tekstil za na cesto, ima preveč prednosti, pa kvaliteten tekstil je sigurno boljši od kombinezonov nižjega ranga (pod 600€ recimo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!