Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

perzonlih mislm da je treba pock spraut na visji nivo, mal vec dogodka, dobacivanja, pipkanja u stroju i drugo :)

ciko in K sta zivahno zacela

:friend2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) no evo, karmen je neustavljiva. zdej nucamo še šopek veselih štajerk ker suhih salam je baje več k zadost - pravjo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi samo izpostavil da ti manjka kresnička pod tablico.. nevem točn kolk je to v evrih če je Borutt slabe volje, ampak za opozorilo si zaslužim hamburger :D haha

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha nevem stari. nas so skupinsko ustavl avstrijci in so bli ful ponosni na to kk nas bojo spustil ko noben ni mel kresničke POD tablco. je pa res da je tut zgoraj ni noben imel, možno da tut to gre čez :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enosmerni počk na štirih kolesih  :blush: Pa hvala nasproti vozečim motoristom, da so me opozorili na patruljo na vrhu  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha nevem stari. nas so skupinsko ustavl avstrijci in so bli ful ponosni na to kk nas bojo spustil ko noben ni mel kresničke POD tablco. je pa res da je tut zgoraj ni noben imel, možno da tut to gre čez :kva1:

Avstrijci so vas ustavili na Črnem Kalu?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake fleke si nardila spod :O .. zgrožen sem :krneki: ... drugič cajtng papir s sabo nos, pa k parkiraš dj spodi ... sj se bo kakšn še ubou :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake fleke si nardila spod :O .. zgrožen sem :krneki: ... drugič cajtng papir s sabo nos, pa k parkiraš dj spodi ... sj se bo kakšn še ubou :jezik:

To so tvoji, od včeraj :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!